widgety a motivy

Zdravím, mám huawei nova smart, čerstvě zakoupený, včera sem stáhl nové motivy a že jsou pěkné ale co mě dost zarazilo je, že hodiny které mám na ploše a které jsou ve widgetu (tam jsou pouze 3 a ještě k tomu né zrovna zdařilé) tak na obrázku u nového motivu sice byli pěkné hodiny ale po stažení a použití se mi ukazují stále ty původní co má telefon v nastavení, i když sem zkoušel najít něco v nastavení i widgetu tak tam nic není, může mi někdo říct jak tam dát ty co patří skutečně k novému motivu, případně v čem je problém? Zkoušel sem několik motivů a ani u jednoho se mi na domovské obrazovce nechtějí zobrazit nové, na uzamčené obrazovce ty nové jsou ale to mi moc platné není, děkuju za případné odpovědi.
Štítky:

Komentáře

• Pokud vím, tak většina motivů (pokud ne všechny) klasický widget hodin neobsahují, obsahují právě jen hodiny pro lockscreen. Jinak ale widgetů hodin jsou v Obchodu Play stovky, stačí si vybrat...
    Poděkovat autorovi 1
  • Sem právě zvyklej z HTC kde se vzhled mění se vším všudy, koukal sem do obchodu play na hodiny, zatím nic moc. Je to trochu nepochopitelný proč to takto udělali, když si stáhnu motiv který je nabídkou právě v aplikaci telefonu, celkem to degraduje dojem a vzhled, musím říct že HTC v tomhle ohledu bodovali, widgety hodin měli velice vydařený, za to měli zase jiné vady, je nějaká šance že by to v budoucích aktualizacích systému změnily?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.