Aktualizace WAS-LX1C432B183

24

Komentáře

• Jej to vyhodilo aktualizáciu samo mobil bol nový čistý.
    Ponúklo to rýchlu aktualizáciu cca 450MB(nepamätám presne)
    Dal som ale prevziať úplný balík a ten mal myslím cca 2,27GB.
    Po nainštalovaní som urobil factory reset, keď sa zapol systém ponúkol ešte jednu aktualizáciu cca 4MB malo to nejaké divne dlhé číslo zostavy a popis bol nejaké dodatočne aplikácie a nastavenia siete takže asi niečo od Telekomu. Po nainštalovaní aj tejto druhej OTA je v mobile ale FW.
    WAS-LX1C432B183
    Poděkovat autorovi 0
  • U mě bude možná příčinou, proč nejde nainstalovat B183, že mám Dual SIM. Když se podívám na označení v názvu souboru, tak je tam WAS-L01, což jsem našel jako Single SIM. Pro Dual SIM by mělo být WAS-L21 a pro něj by měl být firmware B182, který není aktuálně schválen pro instalaci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, taky mám dual sim, cistý telefon od czc.cz
    WAS-LX1CB124 a aktualizace mi nešla přes firmware finder ani jedním způsobem.....
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím. Mám dual Sim WAS-LX1. Zatim B124 a i když me to přes FF našlo a potvrdilo, že pro můj tel. je B183 schválena, tak v průběhu instalace hodilo chybu. Naštěstí po restartu se chytl. Daval se asi do defaultu. Data nesmazaná. Nezbývá než čekat přes klasická OT aktualizace až bude dostupná. Otázka kdy ji uvolní a co přinese? Jestli se to čekání oplatí :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Čekání se vyplatí, stávající verze B124 navíc podle mého jede dobře.
    Poděkovat autorovi 0
  • Všechny firmware od Huawei jedou dobře, je to jedna z mála značek, která je opravdu vyladěna. Jinak by asi Huawei už druhý měsíc po sobě neměl vyšší prodeje než Apple :wink: Teď už jen sundat Samsung :smiley: Myslím, že to nebude dlouho trvat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes se objevila na Firmware Finderu aktualizace B184. Podle filelist.xml by měla být jak pro Single SIM WAS-L01, tak DualSIM WAS-L21. Tedy pro všechny modely označené v EU WAS-LX1. Zatím není schváleno k instalaci, tak snad brzo bude.
    Poděkovat autorovi 0
  • Uvidíme, každopádně se už těším na další update pro P10 Lite, dokonce váhám, že nějakou dobu budu tento telefon používat jako hlavní
    Poděkovat autorovi 2
  • Zdravím.Len tak pre informáciu. Ja mám firmware WAS-LX1AC109B110 a nová aktualizácia žiadna. Telefón je zo slovenského Orange.Niekto tu na slovensku pravdepodobne zaspal na vavrínoch
    Poděkovat autorovi 0
  • Já mám B124 a bez Firmware finderu mi také žádná aktualizace nějak nepřichází, moc zajímavé.
    Poděkovat autorovi 0
  • Posledná je B183/184. Ak máte telefón od operátora, aktualizácie máte neskôr ako telefóny z voľného predaja. Každý operátor si prispôsobuje firmvér podľa seba a kvôli tomu sa aj neskôr uvoľňuje na aktualizáciu.
    Poděkovat autorovi 0
  • miroslav.stofa napsal(a):

Posledná je B183/184. Ak máte telefón od operátora, aktualizácie máte neskôr ako telefóny z voľného predaja. Každý operátor si prispôsobuje firmvér podľa seba a kvôli tomu sa aj neskôr uvoľňuje na aktualizáciu.

Ve firmware finderu mám schválený jenom B183 z 18. 8. a přesto se mi v infu o telefonu verze nezměnila, stále tam mám B124, s instalací nebyl žádný problém. Fakt nevím, co to s těma aktualizacema je.

Poděkovat autorovi 0
  • Viete pls poslať screen informácii o telefóne? Ďakujem.
    Poděkovat autorovi 0
  • zawy  
    upraveno 5. October
    Viete pls poslať screen informácii o telefóne? Ďakujem.
    Screenshot_20171005-214554.png
    1080 x 1920 - 146K
    Poděkovat autorovi 0
  • zawy napsal(a):

Bohužiaľ, screen mi nezobrazuje, iba vo veľmi malom rozlíšení. Preto mi teda iba napíšte číslo zostavy.

Poděkovat autorovi 0

zawy napsal(a):

Bohužiaľ, screen mi nezobrazuje, iba vo veľmi malom rozlíšení. Preto mi teda iba napíšte číslo zostavy.

image

Poděkovat autorovi 0
  • V tomto prípade by malo byť všetko v poriadku. Vy ste na B183 skontrolovali schválenie? Inak na Váš dual SIM hľadajte B182, nie B183. Ak ste dali iba skontrolovať či bola schválená, tým sa číslo v zostave nezmení, samozrejme je potrebný súbor cez FF nainštalovať, pretože ak by ste nainštalovali správny FW do mobilu, v čísle zostavy by sa to určite zmenilo.
    Poděkovat autorovi 0

V tomto prípade by malo byť všetko v poriadku. Vy ste na B183 skontrolovali schválenie? Inak na Váš dual SIM hľadajte B182, nie B183. Ak ste dali iba skontrolovať či bola schválená, tým sa číslo v zostave nezmení, samozrejme je potrebný súbor cez FF nainštalovať, pretože ak by ste nainštalovali správny FW do mobilu, v čísle zostavy by sa to určite zmenilo.

Nedělejte ze mě laskavě debila, díky :D. Nahodilo to novější bezpečnostní záplaty, ale číslo sestavení zůstalo. No, zkusím to nainstalovat ještě jednout :D. Taky doufám v blízké schválení nových aktualizací :D.
    Poděkovat autorovi 0
  • Debila z Vás nerobím, ak to na Vás má taký dojem, tak sa ospravedlňujem. Skúste ešte raz lebo naozaj sa mi to nezdá, ak by nepomohlo a číslo sa nezmení, tak potom by mohol pomôcť Hanni..
    Poděkovat autorovi 1
  • Pokiaľ sa nezmenilo číslo zostavy, firmware sa nenainštaloval kompletný, treba sťahovať full OTA aktualizáciu, ktorá prepíše kompletne všetko.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.