Které telefony Mate 10 budou u nás k dostání ?

Všude je spousta informací o řadě Mate 10, ale také spousta protichůdných informací o dostupnosti. Našel jsem, že by u nás měl být k dostání je Mate 10 Pro a Mate 10 Lite. Tedy buď předražený model nebo ten vykuchaný. Opravdu u nás základní model Mate 10 nebude k dostání ?

Komentáře

• Na to ti tady určitě nikdo neodpoví, protože jistou odpověď nezná. A kdo zná, ten to stejně napsat nemůže
    Poděkovat autorovi 0
  • A co to má za logiku takhle mlžit?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nejde o mlžení, jde o to, že přece nemůžeme oficiálně komunikovat přístroje, které nejsou představené. Celosvětová premiéra je za dva týdny cca, tak těžko tady teď jen tak vysypeme co chystáme :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Čím víc ukázek a informací o Mate10 vypouští Huawei, tím víc si nejsem jistá zda jsem neměla počkat a nebudu naštvaná, že jsem koupila P10+
    Poděkovat autorovi 0
  • P10 Plus je skvělý stroj, ono kdyby to bral člověk takto, tak by čekal věčně...
    Poděkovat autorovi 1
  • Takže opravdu jak se dalo čekat, buď vykuchaný model k ničemu nebo zbytečně předražený. Střed, který by slavil největší úspěch a o kterém jsem vážně uvažoval, u nás k dostání nebude. Škoda, takže nástupce mé současné LG G4 holt Huawei nebude.
    Poděkovat autorovi 0
  • Huawei Mate 10 Pro rozhodně není předražený...
    Poděkovat autorovi 0
  • Za 21K, to opravdu není :-)
    Touto cenou již bohužel konkurenci moc nezatopí
    Poděkovat autorovi 0
  • Keznikl  
    upraveno 20. October
    Osobně mám úplně jiný názor. Kdo má rád velké, a slušně vybavené telefony bude s Mate 10 Lite nadmíru spokojený, navíc s cenou pod 10.000,- Kč.
    Co se týká ceny Mate 10 PRO, 21.000,- Kč není pro většinu lidí málo, ale na druhou stranu je třeba tuhle cifru porovnat s výbavou, kterou telefon má a zároveň s obdobnou výbavou u konkurence. Řekl bych, že naopak cenou ve spojení s designem a výbavou hodně konkurenci zatopí.
    Co se týká Mate 10, myslím, že ho Huawei nakonec na náš trh uvede, ale s odstupem času. Předním modelem je přece jen Mate 10 PRO.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.