Huawei P10Lite Cihla :( POMOC

2

Komentáře

• Tak už mám novou instalaci firmware na lite. Dělá se kompletně přes fastboot. Musel jsem postahovat 10GB souboru. Dnes večer se pokusím o instalaci. Jen to nebude čistě evropská C432, ale Ruská C10. Takže poslední update k dnešnímu dni je B170. Ale nevadí, i tak to bude na aktualizace rychlejší než nejaky customizovany firmware od operátora. Až otestuju dám návod a soubory ke stažení sem na fórum.
    Poděkovat autorovi 1
  • Až ti půjde C432, tak dej vědět :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Uz mam Jozefe v telefonu firmware lx1ac432b102 Akorát mam zatím problém, ze bootuje stalé do TWRP, ale to uz myslim nejak během dne vychytam. Ted na to nemam bohužel cas.
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 9. September
    Tak hotovo, tady jsou screenshoty z mého P10 lite, který byl puvodne zakoupen ve Vodafone s customizaci C02. :smiley: Hlavne se me neptejte jak jsem tu udelal :smiley: Kazdopadne jedna věc je vic nez divna, mam odemceny bootloader a normalne mi funguje OTA update.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 9. September
    Zase mam nejaky problem s obrazky :smile:
    imageimageimage
    Screenshot_20170909-090757.png
    1080 x 1920 - 108K
    Screenshot_20170909-090627.png
    1080 x 1920 - 132K
    Screenshot_20170909-090453.png
    1080 x 1920 - 150K
    Poděkovat autorovi 0
  • Jen pro doplnění, screenshoty mám v angličtině, ale momentálně jsem telefon již přepnul samozřejmě do CZ jazyka. Jinak k této úpravě je potřeba odemknout bootloader, mít pametovou kartu a v počítači Huawei Multi Tool. V podstatě je to celkem jednoduché. Návod třeba i napíšu, ale nejdříve jeste poresim zamknutí bootloaderu a overim pár dní provozem zda je vše zcela OK. Nerad bych aby mi pak někdo nadával, že si diky mě "umrtvil" telefon. Zatím mám upraveno ve verzi Single SIM, duál nepoužívám, ale třeba na to casem taky kouknu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě doplním, že firmware mám cisty, bez ROOT. Takže asi proto mi jedou OTA aktualizace i při odemcenem bootloaderu. Jdu stáhnout firmware finder a nahodit nejnovější dostupný firmware. :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 9. September
    Tak poslední info. Po úspěšné instalaci firmware WAS-LX1AC432B179 přes firmware finder se bootloader pěkně opět sám uzamkl. Takže proveden komplet debrand a v telefonu poslední oficiální podepsaný firmware. Super :smiley: A pak, že to u P10 lite nepůjde :smiley: Novější vydaný B182 zatím přes FF nainstalovat nejde.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě screenshot.
    image
    Screenshot_20170909-110246.png
    1080 x 1920 - 134K
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak sa podeľ s ostatnými s návodom, určite sa zíde...
    Poděkovat autorovi 0
  • Neboj hanni, nikdy si nic nenechavam pro sebe. Teď už vím, že vše funguje na 100% Jen musím trochu zapracovat na slohovém zpracování postupu :smiley: Vrhnu se na to asi v pondělí. Přítelkyně bude v práci, takže budu mít na vše dost času.
    Poděkovat autorovi 1
  • Kdo umí, umí.... Budeme se těšit
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 9. September
    Nejhorší je napsat ten návod :smiley: Na to moc nejsem. Každopádně ty můžeš Pavle v klidu nahodit B179 přes firmware finder, protože už distribuci C432 mas. Přes proxy to jde, DNS nemám vyzkoušeno.
    EDIT: jinak mi to samozřejmě taky nešlo jak "po másle" telefon jsem si na celý den úplně zabil, že nešel ani zapnout. Ale pak jsem se postupně vylučovací metodou různých pokusu k výsledku dokopal. Část postupu mám od jednoho rusa. Ale když mi po jeho krocich telefon umřel, už jsem nikde nedohledal co s tím a prostě zkoušel :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. September
    Zatím jsem se dopracoval k tomu, že bych asi měl přes huawei extractor vyextrahovat 3 soubory a přes příkazový řádek nahrát do telefonu.....twrp jede, na kartu se ale nedostanu....z obnovení system nerozjedu. Budu pokračovat k večeru po práci :-D
    Poděkovat autorovi 0
  • Tiez mi telefón botuje len do systemu sa nedostanem akurat co viem dostat sa na fastbboot telefón komunikuje z pc ale stale hlási chybu asi tam nieco je vymazane ked som sa chcel dostat do recovery project nepustí ma telefón len botuje
    1507555545166-1137993268.jpg
    3264 x 1836 - 720K
    Poděkovat autorovi 0
  • A mazal jste tam něco? Bootloader člověk neodemkne omylem...
    Poděkovat autorovi 1
  • Nieco kvoli hre tam chcel nieco rot ci co volať mi neda fotak nejde co stim mozem robit
    Poděkovat autorovi 0
  • 140 eu mi povedali oprava ale musia najst nejaky originál firmware
    Jozef_HuaFan napsal(a):

A mazal jste tam něco? Bootloader člověk neodemkne omylem...

<

Poděkovat autorovi 0
  • Pre boha, to kde ti chcú opravovať FW za 140 EUR? Ak máš single SIM, vyskúšaj postup od misanekx. Skús si poštudovať toto:

http://www.huafan.cz/discussion/3686/debrand-a-decustomizace-na-evropsky-firmware-c432/p1
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.