HuaFan motiv pro telefony (myšlenky, návrhy, nápady)

13468911

Komentáře

• taky myslím, že to vypadá skvěle.
    Poděkovat autorovi 0
  • OK, tak prefarbím teda tento ikonpack. Ešte sa mi vyjadrite ohľadom tých tlačidiel a toolbaru, či to mám stmaviť, alebo dať do nejakej tmavo šedej. Alebo to tam môže byť.
    Poděkovat autorovi 0
  • Bedrigo  
    upraveno 9. October
    Jo, Hanniho motiv je v pohode, ludia, nespekulujete uz trocha,? Preco tu stale nevidim nove dajme tomu pokusy, sak dajte daco zo seba hoc pre inspiraciu, ano je to casovo narocne a? Lenka co spis ci co. Chodime do prace mame rodiny a snazime sa,, co, inde sa to neda,? Prepacte, besnejem sa ale cakal som vacsiu aktivitu.
    Poděkovat autorovi 0
  • hannihanni  
    upraveno 9. October
    Priznám sa, že tiež som čakal trochu väčší záujem o komunitný motív. Ale nevadí. Každopádne Lenku by som nekáral, je jedna z mála, čo sa naozaj zapája do diskusie s myšlienkami a návrhmi. :wink:

Určite však chcem urobiť motív, ktorý sa páči a nič v ňom neprekáža, skúsim zajtra tie tlačidlá stmaviť, alebo ich zameniť za tmavo šedé, uvidíme, ako to ukáže.
    Poděkovat autorovi 0
  • Lenku si vazim, chcel som tymi slovami ju trochu nakopnut, vidim tam totiz potencial ako vravis, je jedna z mala co ma aspon snahu a co viac trosku do toho sprta a tak sme predsa zacinali aj my. Nech to nevzdava, co chce vediet obaja jej povieme, ak vieme.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ked sa priznam, chcem motiv co ma nadchne, odomna nebude, to viem. Hihi
    Poděkovat autorovi 0
  • Používám styl domovslé obrazovky - šuplík a změnil jsem si tam ikonu pro vstup do aplikací jako mám na obrázku. Když se budou přebarvovat ikony na červeno dala by se přebarvit i tato ikona?
    Screenshot_20171009-202159.png
    1080 x 1920 - 439K
    Poděkovat autorovi 0
  • Hanni, ppzeram poslednu verziu, chlaoe, sak ty zacinas ist hlbsie do grafiky, hodinky super, pacia sa mi. Logo je tmavsie, isteze pomohlo, ale stale prerazaju, teda mne, inym nemusi vadit, sak preto som sam tapetu riesil ako riesil, ale to sa da kazdemu lahko zmenit.
    Poděkovat autorovi 1
  • hannihanni  
    upraveno 9. October
    Kamar: jasne, nie je problém

Bedrigo: no snažím sa vylepšovať čo sa dá. Môžem urobiť ešte jednu verziu tapety, viac tmavšiu a každý si vyberie.
    Čo ty na tie tmavo červené buttony a toolbar? Skúsim niečo úplne tmavo šedé alebo tú červenú ešte viac stmavím?
    Poděkovat autorovi 0
  • Bedrigo  
    upraveno 9. October
    No a prave na to vylepsovanie chcem reagovat, sam som zistil a u teba sa mi to potvrdzuje, ze prvotny napad je najlepsi, aj ja nech som casom cosika preliepal stalo to za ho..., preto som pisal drz si liniu, mne sa ten prvy z buttonami zdal najlepsi bolo to jak si to citil, o tom je motiv, system mas zmaknuty vyborne nech tam su dve tri chybicky to nehra rolu, o system ide. Design je tvoj podpis a ty ten svoj mas tak ako mam ja, to by sa menit nemalo, stmav taperu, ikony.... Ale system nehaj. Vidim v nom teba. Ja ak daco este urobim co asi hej, zase to budem len ja, inak nech tu dakto da tiez daco svoje, rozpisal som sa asi mi nebude beztak nikto rozumiet
    Poděkovat autorovi 0
  • Kukni blue dark, kolkym ludom sa pacilo, toto neni horsie.
    Poděkovat autorovi 0
  • stiahol som, vyzera fajn. s tymi cervenymi ikonami to bude bomba
    Poděkovat autorovi 0
  • vsimol som si ze na zamknutej obrazovke ked zapnes baterku tak ikonka je modra. neviem ci aj daco take uz mate nastudirovane ze sa da menit :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • neviem co hovoris. to bol len postreh.
    Poděkovat autorovi 0
  • Bedrigo  
    upraveno 9. October
    Co hovorim, bola reakcia o clanok vyssie, ze sa ti motiv paci. Co sa tyka baterky na lockscreen, je to hlbsie v systeme, pochybujem ze najdes motiv kde to bude poriesene, ak ano, do par hodin to mas aj tu, odkukame.
    Poděkovat autorovi 0
  • aha som to narychlo cital tak som nevedel co si tym myslel :smiley: ..pochybujem ze to dakde najdem. malo casu je teraz :neutral: som rad ze mozem takto aspon vase paraadne vytvory poskusat :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Bedrigo: ok, chápem, čo si tým všetkým chcel povedať...je jasné, že podpis je tam môj, ale nikdy sa nebránim dobrým nápadom, ako napr. Lenkine bubliny v SMS alebo logoHuawei na strednom tlačítku. :smile:

jurin.sk: Toto bude niekde v aplikácii keyguard, ale naozaj som to nevidel nikde opravené. Skúsim ešte rozpitvať aplikáciu, či niečo nenájdem.

Poděkovat autorovi 0
  • Hanni máme někde online verzi s těmi černo/červenými ikonami?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nie, stále na nich pracujem, na 90% sú hotové.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.