Aktualizace WAS-LX1C432B183

13

Komentáře

• Jediný FW, který mám schválený je B183, jdu to zkusit a dám vědět.
    Poděkovat autorovi 0
  • Aktualizováno úspěšne, opět FULL OTA, avšak stále v infu B124.

image
    Poděkovat autorovi 0
  • Už jsem to řešil jinde, přes FF se nikomu komplet instalace B182 ani B183 zatím nepovedla a nepovede. Instalace sice proběhne, ale systém se neprepise. Takže zatím zbytečné zabíjení času pokusy. :wink: A je jedno zda se stahuje full update.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jaktoze mi teda klasicky do updateru aktualizace ani za nic neprijde? Cim to je? Mobil od operatora nemam, i tak se asi nedockam, stale ani jedna :)
    Poděkovat autorovi 0
  • @zawy Já už se bohužel P10 lite zbavil, takže žádné další pokusy nemám na čem dělat. Pro single SIM lze zaručeně instalovat B179, ale ten není pro tebe určený (máš dual) Nečetl jsem celé téma, ale nemáš náhodou udělaný ROOT? Potom ti OTA aktualizace nepojedou.
    Poděkovat autorovi 0
  • OTA přijde logicky až bude uvolněna. Do té doby přirozeně nedorazí...
    Poděkovat autorovi 0
  • @Jonson Tomu, že čekáš a čekáš na aktualizaci se nediv, máš customizaci, takže aktualizace zabrzdene operátorem. Jedině buď čekat, nebo udělat debrand. Ten není u single SIM problém. Ale kdo se v telefonech a firmwarech nepohybuje trochu víc než obyčejný užívatel tak pro toho tyto pokusy nedoporučuji. Sice jsem to sám úspěšně u P10 lite single SIM dělal, ale.... Lepší si počkat. :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • Dnes ráno Huawei schválil firmware B182 pro Dual SIM, kdo má, tak může instalovat.
    Poděkovat autorovi 1
  • B182/B183 je aktualizácia asi 2 mesiace stará, v týchto dňoch sa bude schvaľovať B184/B185..
    Poděkovat autorovi 0
  • pospichalales napsal(a):

Dnes ráno Huawei schválil firmware B182 pro Dual SIM, kdo má, tak může instalovat.

Jo, je to tak :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Dnes se mi nabídla
    Screenshot_20171010-153859.png
    1080 x 1920 - 160K
    Poděkovat autorovi 0
  • Manželka si prodloužila smlouvu a sáhla také po modré variantě. Po vybalení se nabídla aktualizace B183.
    Ale když jsem se dnes díval na sestavení tak má C432 a žádnou customizaci T-mobile.myslím C150?
    Tak mi alespoň odpadl debrand telefonu :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 25. October
    Tak právě na Brand c02 přišla aktualizace b133
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 25. October
    B132 omlouvám se
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 25. October
    zdravím vas Jozef_HuaFan chcem sa opýtať či mi nevietr poradit mam huawei p10 lite z orangeu a dnes mi vyskocila aktualizácia z označením 132 na konci ale iba cez dátové pripojenie ktorá mala 445mb stiahlo mi ju cez wifi dal som aktualizovat a aktualizácia nebola úspešná restartoval som ho a pri spustení uz vyskoci upozornenie ale mobil ide dal som znova vyhľadať aktualizácie a naslo mi znova z označením 132 na konci lenže táto aktualizácia ma nie 445mb ale 2,32gb prosim poradte mi co s týmto problémom ďakujem
    Poděkovat autorovi 0
  • @HuaweiWowo To není vůbec žádný problém, nabídlo ti to full update na nový build. Spíš buď rád a stahuj ten balík 2.32GB. Alespon ti to přepíše čistě celý systém :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • No to je celkem divné... Ale full update nic nepokazí
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja uz som dal full update ale koncovkou b110 a teraz sa dookola restartuje da sa to nejak zachranit ci uz nijak len orange a reklamacia? nesom nacisto laik nejake xperie som flashoval mozno aj by som nieco doma zmakol len pls poradte mi :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • No a aktualizoval jste oficiálně nebo přes nějaké nástroje třetích stran? Protože pokud to druhé, tak se nedivím, že máte potíže...
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan šlo to oficiálnou cestou ale mohol som robiť čo som chcel musel som sa zmieriť obnovou továrenských nastavení teraz všetko ide ako má dokonca mi znova ponuklo tu aktualizáciu WAS-LX1AC109B132 a funguje ale zaujíma ma prečo ju firmware finder pre moj model nenašiel :smiley: ďakujem vám za rady chlapci.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.