Huawei Mate 10 Pro s pouzdrem Celly Wally

upraveno 15. February v Huawei Mate 10 Pro
Dnes se společně podíváme na další pouzdro pro Huawei Mate 10 Pro a tentokráte se jedná o pouzdro Celly Wally. Vůči konstrukci nemám výhrady, je velmi pevná a ochrana telefonu je na velmi dobré úrovni. Také vzhled pouzdra se mi líbí a oceňuji kvalitní použité materiály. Drobnou výhradu mám ale k plastové vaničce, která drží samotný telefon - trochu se bojím, aby při častějším vytahování telefonu nedošlo k jeho poškrábání. Právě z tohoto důvodu se mi o něco více líbí pouzdro Fixed Opus, které jsem vám ukázal před několika týdny. Na stranu druhou si myslím, že výrobce má toto dobře otestované a navíc spousta lidí pravděpodobně nevytahuje telefon tak často (já jen vytahuji na každé fotografování nebo natáčení videa). Pokud jste na tom stejně, tak skutečně raději doporučím zmíněné pouzdro Fixed Opus. Jak se vám pouzdro Celly Wally líbí?

image
image
image
Štítky:

Komentáře

• Přesně jak zmínil Jozef. Tato pouzdra se díky plastové vaničce k telefonu chovají jako struhadlo. Plast je velmi tvrdý, ale zároveň křehký. Po velmi krátkém užívání vám 100% praskne v rozích.
    Celly vyrábí stejný typ pouzdra již několik let a bohužel se stále firma nepoučila. Sám mám vyzkoušeno a nejen jednou, takže opravdu nemohu doporučit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Na některé modely se vyrábí se silikonovou vaničkou. Je to škoda. Pokud by se Celly Wally a Celly Air vyráběly na všechny modely se silikonovou vložkou, byla by to super pouzdra.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.