misanekx

O uživateli

Uživatelské jméno
misanekx
Datum registrace
Návštěv
45
Poslední aktivita
Funkce
Member
Jaký máte telefon značky Huawei
Huawei P10


Typ uživatele:   Huawei Owner

Aktivita

 • Telefón ked dam aktualizovať cez ff stiahne aktualizáciu restartuje a ostane vidieť aj hodinu len boot pise a nic nespravy skúšal som sa dostat do recovery project nic stále mi nabehne emui 5%dá a failed
  4. November
  • misanekx
   misanekx
   Ahoj, pravděpodobně stahujes ještě neschválený firmware. (Běžně FF napíše, že firmware je schválený a přitom instalovat prostě nejde) Případně stahujes pro jinou verzi telefonu než máš. (Nevím co máš za telefon, ale běžně se stane, že někdo stáhne dualsim firmware pro single SIM telefon) Bohužel, na dálku se toto moc řešit nedá.
 • Mám telefon P10 lite. Jsem z východních čech. Telefon je mrtvý, nemohl bys mi pomoci, kdybych přijel?
  2. November
 • ahoj, mohl by jsi mi poradit jak přehrát v telefonu OEMINFO na L29C432, podle toho co čtu na foru, tak s tím máš asi největší zkušenost.. mne se po ugrade stalo toto https://drive.google.com/open?id=0ByY_hWPfEBkmN2FJUVlhaDZsODg ale předpokládám, že když se mi podaří to změnit, tak potom by mohla indtalace posledniho frimware proběhnout podle návodu na upgrade předem děkuji za radu, už se tady s tím mořím několik hodin, ale nepřišel jsem na to jak to oeminfo změnit :-)
  16. September
  • misanekx
   misanekx
   Ahoj, omlouvám se, že jsem nezareagoval dřív. Nevšiml jsem si. Jinak jsem koukal, že jsi vše sám úspěšně zvladl, takže gratuluju. :-) Alespoň dalsi, kdo se nebojí experimentovat a může v klidu poradit dalším ;-)