Servisní zákaznická linka

Máte dotaz týkající se našich zařízení nebo služeb? Kontaktujte nás. Naše zákaznická podpora je k dispozici v pracovní dny vždy od 7 do 20 hodin.

Volejte z Česka: +420 239 018 465

Volejte ze Slovenska: +421 268 622 626

Centrum zákaznických služeb Huawei

Prodej, servis a odborná konzultace na jednom místě. Naši odborníci vám opraví telefon, poradí s problémem a pomůžou vybrat vhodný produkt a příslušenství na míru vašim potřebám. Pro členy Huafan klubu připravíme ke konzultaci dobrou kávu.

Naleznete nás v obchodním domě Quadrio na adrese: Spálená 2121/22, Praha 1.

A to od pondělí do pátku vždy od 8:00 - 21:00 a o víkendech od 9:00 - 21:00.

Aplikace HiCare

Aplikace HiCare vám přináší profesionální podporu. Najdete v ní manuál a nejnovější aktualizace ke svému zařízení, kontakt na zákaznickou linku a nejbližší servis, možnost aktivace VIP služeb a další užitečné funkce. Ve většině zařízení Huawei ji najdete již předinstalovanou.

Stáhnout z Google play

Aplikace Phone Clone

Přehrajte snadno a rychle svá data (kontakty, aplikace, fotky i hudbu) ze starého telefonu do nového. Aplikaci je možné využít i pro přenos dat ze zařízení Apple iPhone. Jak na to se dozvíte v tomto návodu.

Stáhnout z Google play
 

VIP SLUŽBY

U nás je komfort standard! K Huawei P10 a Mate 9 nyní získáte nadstandardní záruky.

Záruka 3 měsíce na výměnu displeje

Stát se může cokoliv. V prvních třech měsících od zakoupení Huawei P10 nebo Mate 9 vám zdarma vyměníme displej v případě jeho náhodného poškození.

Prodloužená 3letá záruka

Užijte si další rok bez zbytečných starostí. K Huawei P10 a Mate 9 vám ke standardní 2leté záruce přidáme 1 rok navíc zdarma.

Aktivujte si VIP služby prostřednictvím účtu v aplikaci HiCare.

Více o VIP servisu