Deaktivace zámku obrazovky

Dobrý den vážení,
prosím o pomoc. Zapnul jsem si na dovolené zámek displeje (gesto) a teď ho nemůžu vypnout. U volby je "Zakázáno správcem, zásadami šifrování nebo uložištěm pověření"
Telefon není zašifrovaný, zkusil jsme odstranit všechny certifikáty a koukal jsem do správce zařízení, kde mám pouze "zprávce zařízení androind", to jsem kzusil vypnout a stejně nemůžu gesto zrušit.
Jak zjistit co to blokuje ? Nebo je to nějaká fueture huawei nadstavby ?
«1

Komentáře

 • Mám P8 Lite s Androidem 6.0... Nastavil jsem zámek displeje heslem, nastavil záložní pin. Restartoval telefon... Následně normálně mohu vejít do nastavení a gest zase odebrat jeho zopakováním bez nějakých dalších úprav...
  Poděkovat autorovi 0
 • No toho sem se taky bál, že to bude něco u mě na telefonu, asi nějaká aplikace...ale nemůžu zjistit jaká...
  VPN ani exchange nemám...takže něco jiného....
  Poděkovat autorovi 0
 • Mám stejný problém s Huawei P9 lite :(
  Poděkovat autorovi 0
 • Já sem už bezradný, zkouším googlit a nic nenácházím. Kdyby někdo věděl, tak sem napište, prosím. Uvažuju už že udělam factory reset a nikdy gesto nezapnu....to je asi zatím jediný řešení...
  Poděkovat autorovi 0
 • Tak jsem se naštval a zkusil odinstalovat všechny "peněžité" aplikace, které by to teoreticky mohly blokovat (bankovnictví, eshopy...), zkusil jsem i vzdálenou plochu od google a stále to nejde....
  Poděkovat autorovi 0
 • Tak reset telefonu a zámek je pryč...jiný postup se mi nepodařilo najít a nevím jaká aplikace to blokovala
  Poděkovat autorovi 0
 • toty2 napsal(a):

  Tak reset telefonu a zámek je pryč...jiný postup se mi nepodařilo najít a nevím jaká aplikace to blokovala

  a při tom resetu se telefon hodí do zákl. nastavení a jinak ti vše zůstane, nebo se vymáznou fotky, zprávy atd.?

  Poděkovat autorovi 0
 • reste tel. vymaže data, je potřeba záloha. Pokud se tedy rest myslí tovární nastavení.
  Poděkovat autorovi 0
 • Vždy to blokuje správce zařízení Android, ten je třeba nejprve vypnout.
  Poděkovat autorovi 1
 • upraveno 10. February 2017
  Přátelé vypnutí zámku obr....na Huawei P8 Lite mě to také nešlo, ale pak jsem přišla jak na to :-) ....musíte do správce zařízení a nejprve je nutné ho vypnout a to v nastavení - rozšířené nastavení- zabezpečení - správci zařízení kliknout a vypnout toto je návod na huawei .......po té si najedete do aplikacích a musíte dát pryč aplikace, kde se dá platit kartou a máte jí tam nastavenou jako je třeba aplikace banky, ebay a jiné aplikace kde to máte nastavené mě pomohlo vymazat tyhle poté jsem najela do nastavení - zámek obrazovky a už jsem měla kolonku žádné krásně černou a mohla na ní kliknout tot vše jinak Aplikace můžete pak znova nainstalovat a není problém snad jsem někomu pomohla tak hezký den :-)
  Poděkovat autorovi 0
 • Dobrý den, pro deaktivaci hesla musíte odinstalovat bankovni aplikace např. mobilní banku a vypnout správce zařízení. Potom je vše OK.
  Poděkovat autorovi 0
 • Nastavení, zabezpečení, důvěryhodní agenti a tam jsem měl něco jako Google Lock a Huawei Smart lock, oba se musí zapnout a pak už jde zvolit BEZ HESLA. HURÁ!
  Poděkovat autorovi 0
 • Nic z toho nefungovalo, takže jedině uvést do továrního nastavení.
  Poděkovat autorovi 0
 • No ono se musí udělat vše... Jak vypnout správce, tak důvěryhodné agenty, tak případně odstranit otisk prstu (u vyšších modelů), tak zkontrolovat bankovní a podobné aplikace. Jen vy víte, co v telefonu máte (a proč).
  Poděkovat autorovi 0
 • null
  Několikrát špatně napsat gesto. Musí být telefon připojený k internetu. Pak vznikne možnost nastavit záložní pin. Tak nastavit, který je na odblokování např. zamknutych aplikací. A je hotovo.
  Poděkovat autorovi 0
 • Měla jsem stejný problém, tady je postup :)

  Poděkovat autorovi 1
 • vyskusal som to podla videa ktore pridala @Zika a heslo odomna nepyta ale stale tam pise ze sa to neda.... neviem preco ale som rad ze aspon nemusim davat heslo
  Poděkovat autorovi 0
 • V moznostich pre vyvojarov to nevies vypnut? Hned hore je ta moznost.
  Poděkovat autorovi 0
 • Omylem jsem si zase zapnul zámek obrazovky a zase se snažil ho zakázat. Myslím že p8 lite má nějaký bug, protože to opravdu "nejde". Odinstaloval jsem všechny "secure" aplikace a stejně zámek nešel zakázat. POmohlo video od "Zika"...opravdu podivné,ale funguje!!!!
  Popis videa, komu není jasný postup:
  Povolit zámek obrazovky gestem a nastavit náhradní PIN. Pak zamknout telelefon. Zapnout znova a zadat několikrát špatně gesto. Na konci nejde kliknout na náhradní PIN, nevzdávat to a čekat až to půjde. Jakmile to jde, zadat PIN a v tu chvíli se zámek sám deaktivuje (zruší se). Pokud ne, tak předem odinstalovat bankovní/nákupní aplikace.

  ZIKA díky moc za video !!
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.