vibrace pri prijati a ukonceni hovoru

upraveno 9. October 2016 v Huawei P9
Vie mi niekto poradit ako vypnut kratku vibrovaciu odozvu pri prijati alebo ukonceni hovoru?
Skusal som vselico mozne, ale nic nepomohlo. Za kazde info dakujem.
Štítky:

Komentáře

• Čau, přišel si na něco? Bojuji neúspěšně se stejnou věci. Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Tiež som nenašiel možnosť vypnúť to. Ale mne to vyhovuje, takže neriešim.
    Poděkovat autorovi 0
  • U všech telefonu jsem to měl v nastavení dialeru, ale tady ta položka úplně chybí.
    Poděkovat autorovi 0
  • Po dlouhem dopisovani s tatarama z ceske Huawei podpory mi bylo sdeleno, ze je to vlastnost telefonu a vypnout to aktualne nejde. Ta podpora je naprosto tragicka a nejsem si jist, jestli ty lidi vubec ten telefon nekdy videli. Schvalne jsem se zeptal na probouzeni poklepanim displeje a uplne suverene mi navedli do neexistujiciho menu ..... Po tom co jsem jim napsal jestli to mysli vazne nebo jestli si ze me delaji srandu uz neodepsali .... Navic pisete na ceskou podporu a oni vam pisou postup s anglickymi nazvy polozek v menu ....
    Poděkovat autorovi 0
  • xBenny
    no....co sa divis, ved dnes je normalne ze sa idu vsetci potentovat z anglictiny, presne ako kedysi z rustiny. nase jazyky prestavaju byt dobre uz aj pre nasincov, len neviem preco, ked sa chcu vykecavat v inom jazyku neodtiahnu odtialto do prdele ked im matercina nie je dobra,
    vidis to aj na hrach vytvorenych slovenskymi alebo ceskymi vyvojarmi a su kompletne v anglictine, potiazne este v nemcine ci rustine ale nam zrozumitelny jazyk pri nich nenajdes, a je ich strasne vela a toto fakt nedokazem pochopit a vstrebat, to uz je naozaj cez
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 3. January 2017
    Rapalko, pravdu díš! Na toto upozorňuji už jakou dobu.
    Kdysi jsem napsal na podporu, proč apka není v češtině, záhy mi přišla odpověď, že náš úřední jazyk je angličtina a že se nehodlají zabývat kdejakým místním nářečím...
    Poděkovat autorovi 0
  • Vy se divíte ? Snad si nemyslíte že vývojáře zajímají jazyky kterými mluví méně obyvatel než je počet lidí běžného anglicky mluvícího velkoměsta :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • PeKo....ved som napisala, ze sa nedivim, len to nedokazem normalne stravit a rozchodit, inak nic, je to fakt smutnejsie ako smutne , mali by sme byt hrdi na svoju vlast, ale podla toho ako sa zapredavame, asi nie je naco byt hrdi a preco aj.......
    Poděkovat autorovi 1
  • ruby napsal(a):

Vie mi niekto poradit ako vypnut kratku vibrovaciu odozvu pri prijati alebo ukonceni hovoru?
    Skusal som vselico mozne, ale nic nepomohlo. Za kazde info dakujem.

Ahoj, jsem čerstvým majitelem P9 Lite, trápí mě stejná věc, chci se zeptat, jetli už třeba někdo neví jak tento "problém" vyřešit? Prošel během dvou dnů spoustu diskuzí (i zahraničních), ale odpvovědi jsem se nedopátral. Ta možnost v tom telefonu prostě není (nebo já ji nenanšel), ale nevěřím, že to nějak nejde.

Díky za tipy

Poděkovat autorovi 0
  • Ta možnosť tam naozaj nieje
    Určite sa to da nejak odstrániť ale potrebuješ nato minimálne Root a kopec vedomosti kde, čo a ako a aby si niečo nepobabral.
    Poděkovat autorovi 0
  • bambis napsal(a):

Ta možnosť tam naozaj nieje

Určite sa to da nejak odstrániť ale potrebuješ nato minimálne Root a kopec vedomosti kde, čo a ako a aby si niečo nepobabral.

Díky za odpověď, do toho se samozřejmě pouštět nebudu... Nechápu však tu věc, že na jiných telefonech (např. Lenovo) je normálně v nastavení hovorů "check box" na tuto věc a tady se vývojáři rozhodli tuhle (dle mě) otravnou funkci nechat natvrdo.

Poděkovat autorovi 0
  • No tak záleží od uhla pohľadu.
    Ja som mal predtým Sony a tam táto funkcia nebola. Tak som ju riesil aplikáciou Call vybrator. Nemislim si ze je tootravna vec a som zanu rád.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja som to mal na Xperii doinštalované cez Xposed vibrovanie pri začatí a ukončení hovoru, príde mi to tiež ako užitočná funkcia.
    Poděkovat autorovi 0
  • Clovek si na to zvykne, ale proc tim trapit lidi a proste tam to jedno hloupe zaskrtavatko neudelat? Na funkci telefonu to zadny vliv nema. Bral jsem to vypnuti vibrace jako automatickou vec u vsech telefonu, nikdy jsem se nesetkal s tim ze kdyz to tam bylo, neslo to vypnout.
    Poděkovat autorovi 0
  • JudesJudes  
    upraveno 7. February 2017
    Neviem či to mám nejako vypnuté alebo čo ale mne to pri prijatí a ukončovaní hovoru nevibruje.
    Myslím tým keď príjmem alebo ukončím hovor ja. Keď niekomu volám a druhý účastník zodvihne vtedy zavibruje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to mame stejne. On je to ucel. Kolikrat se stane ze je kraval a ty nevis jestli to protistrana zvedla, nebo naopak polozila. Na jednu stranu je to dobra funkce, na druhou mi stve ze to nejde vypnout protoze jsem to nikdy nepouzival :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Neda sa to vypnut, minimalne bez rootu nie. Je to kvoli zdravotnym dovodom, aby si clovek prilozil telefon k uchu, az ked druhy clovek prijme hovor

EMUI general FAQ:
    9.1.2 Why does my phone vibrate when connecting a call?
    Radiation from the phone is higher when dialing or connecting a call. The phone will vibrate to indicate that a call has been successfully connected. We recommend that you place the phone next to your ear only after the vibration.
    This function cannot be disabled.
    Poděkovat autorovi 0
  • To je ale pekna kravina. Jakmile telefon zacne zvonit, je uz podle vytvorene spojeni k operatorovi a telefon vysila porad stejnym vykonem. Zajimve je ze to maji takhle blbe jen oni a vsichni ostatni vyrobci to maji vypnutelne....
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, tak by mě zajímalo jestli je nějaký posun.na P9 lite fungovaly vibrace skvěle a teď jsem přešel na honor 8 a tam jsou strašně slabé. Pro mě to je super funkce a ocenil bych její možnost nastavení. Rootovat se mi to nechce. Vím kolik to stálo času na Xperii. Podpora Huawei absolutně mimo, nakonec z nich vypadlo, že mám počkat na EMUI 7.0, že se to třeba změní. Je někde možnost napsat nějakým vývojářům?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.