Originální flipové pouzdro pro Huawei Nova je super

upraveno 9. December 2016 v Huawei Nova
Moje manželka už nějakou dobu používá Huawei Nova jako hlavní telefon, rozhodl jsem se tedy jí k Vánocům pořídit nové pouzdro (dosud měla neoriginální látkové pouzdro, které rozhodně nebylo ideální). Volba nakonec padla na originální flipové pouzdro v hnědém provedení a po pár dnech používání musím uznat, že jsem zvolil správně... Pouzdro je velmi stylové s výborně ladí se vzhledem samotného telefonu.Jedná se o aktivní pouzdro, samo vám tedy spustí a opět vypne displej. Navíc je přední strana částečně průhledná, pro zjištění základních informací ani není třeba pouzdro otevírat. Telefon je v pouzdru pevně usazen a jeho vypadnutí nehrozí. Jak se vám líbí?


image
image
image
image
image
image
image
image
«1

Komentáře

 • upraveno 10. December 2016
  To pouzdro je opravdu moc krásné a vážně mu sluší.
  Poděkovat autorovi 0
 • Podobné pouzdro jsem měl na HTC One M8, koupím si ho i na Novu ;)
  Poděkovat autorovi 0
 • OT: na M8 jej můj tatínek doteď má (ale už to taky bude chtít změnu).
  Poděkovat autorovi 0
 • Jak to vypadá při telefonování? Dá se otevřená část připlácnout dozadu nebo tam jen tak bambelá?
  Poděkovat autorovi 0
 • Manželka volá se zavřeným telefonem, slyšet je dobře.
  Poděkovat autorovi 0
 • A kde dává ty dveře při takovém tom domácím surfování?
  Poděkovat autorovi 0
 • Nechává je vedle telefonu, neláme to dozadu
  Poděkovat autorovi 1
 • Potvrzuji, při volání resp. při příjmu hovoru není nutné kryt otevírat, vše jde ovládat přes tu průhlednou vrstvu. :smiley:
  Pouzdro je opravdu dobré
  Poděkovat autorovi 0
 • Tak to je škoda. Pouzdro se mi líbí, ale prostě chci, aby přední strana šla připlácnot dozadu a držela tam. Nejlépe nějakým magnetem. Jinak by mi to asi dost překáželo. To raději oželím tu průhlednou přední stranu. Díky za odpovědi.
  Poděkovat autorovi 0
 • Spíše jen ze zvědavosti - nějaký příklad pouzdra, co to tak má? Protože jsem tedy zkoušel originální pouzdra na Sony, Huawei, HTC, Alcatel a ani jedno takto nefungovalo...
  Poděkovat autorovi 1
 • Já jsem na Honoru 4c takové měl. Byl tam takový cancour na zaklapnutí s magnetem. Když se to celé přeložilo dozadu, tak se to secvaklo vzadu. Jednalo se o běžné koženkové pouzdro. Když se to přeložilo dozadu, šlo to usadit i do držáku v autě a používat telefon jako navigaci. Fungovalo i jako stojánek. Na tabletu mám taky takové.
  Poděkovat autorovi 0
 • To púzdro je vynikajúce. Mne hlavne vyhovuje že pri prichádzajúcom hovore nemusím nič otvárať, hovor sa dá v pohode zdvihnúť aj cez púzdro. Som len zvedavý na životnosť púzdra lebo vyzerá celkom krehko. Teda vanička je ok ale ten flip je celkom tenký a tvrdý a jeho okraje nie sú ničím lemované...hádam sa to nezačne časom rozliepať. Ale na to že to je origiál púzdro sa predáva za fajn cenu.
  Poděkovat autorovi 0
 • Ahoj,

  nevím zda to někdo zkoušel,ale když v nastavení vyberete,že máte flip bez okna,tak se bude mobil flipem zamykat,ale pak jde i zavřený odemknout otiskem a jde celý telefon ovládat přes kryt,dobré třeba když víte,že budete mít špinavé ruce.Jde ovládat úplně vše......
  Poděkovat autorovi 0
 • upraveno 14. November 2017
  "Spíše jen ze zvědavosti - nějaký příklad pouzdra, co to tak má? Protože jsem tedy zkoušel originální pouzdra na Sony, Huawei, HTC, Alcatel a ani jedno takto nefungovalo..."
  - - -
  Třeba originální pouzdra pro lumie. Nebyl tam magnet, to mívala spíš pouzdra neoriginální, ale drželo to dobře a po překlopení to mělo stejné rozměry jako v zavřené podobně. Tudíž to šlo dát i do držáku.
  Poděkovat autorovi 0
 • Toto pouzdro nedoporučuji a to je jeho kvalita za krátkou dobu se flip odlepuje ze zadní časti.
  Poděkovat autorovi 0
 • Tak ja ho mám rok a je v pohode. Asi záleží na aký kus človek trafí.
  Poděkovat autorovi 1
 • mareku  
  upraveno 10. December 2017
  Stones napsal(a):

  Toto pouzdro nedoporučuji a to je jeho kvalita za krátkou dobu se flip odlepuje ze zadní časti.

  musím oponovať, toto púzdro svojou funkčnosťou a kompatibilitou je špička, ak sa chceme baviť o kvalite musíme si uvedomiť, že má svoju životnosť a určite po určitom čase sú na ňom vidieť známky opotrebovania, ale to na každom púzdre a je len na majiteľovi čo je ochotný akceptovať resp. rozhodnúť kedy ho vymeniť
  mal som veľa druhov telefónov a skúšal som rôzne flip/wallet púzdra, väčšina z nich však degradujú výzor telefónu, alebo nesedia na 100%,
  na záver zopakujem, kombinácia kvalitnej fólie (lebo displej "2D") a tohoto púzdra je SUPER
  teraz som kupoval synovi P10 lite a som veľmi rád, že podobné má Huawei aj pre tento model ;)
  Poděkovat autorovi 1
 • No nevím po pul roce se zadní část začala odlepovat a to nejsem žádný dělník telefon jsem používal pouze na běžné věci ale to co drží flip pouzdro je pro mě nekvalitní plus díky odlepující časti a tím i klouzání flipu když je zavřený mám poškrábaný dispej.
  Poděkovat autorovi 0
 • tá zadná časť je ozaj divná u mňa drží OK, šmýkanie flipu? neviem čo máš za verziu, ale u mňa je to v pohode, proti poškriabaniu displeja určite treba fóliu ;)
  najskôr som si kúpil biele, ale to ma nebavilo stále čistiť, teraz mám tiež orig. šedé a je trochu iné prevedenie aj povrchové
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.