Ciferníky z hodinek Huawei Watch jsou krásné

upraveno 10. April 2016 v Wearables
O široké nabídce ciferníků v hodinkách Huawei Watch se mluví už velmi dlouho. Společnost Huawei vyrobila velmi krásné hodinky, zaměřila se ale také na softwarovou výbavu a hned po prvním spuštění máte k dispozici přibližně 40 různých motivů pro svůj ciferník a to je paráda. Několik jsem jich vybral a nasnímal pomocí svého telefonu a zajímá mě, který motiv se vám líbí nejvíce. Pokud bude zájem, mohu vám stejným způsobem nasnímat úplně všechny defaultní ciferníky, které najdete v krásných hodinkách Huawei Watch.

Osobně preferuji, když na displeji hodinek vidím maximum informací a displej je naplno využitý. Elegantní motivy s minimem informací mají své kouzlo někde ve společnosti, ale jinde podle mého nevyužívají naplno celý potenciál těchto hodinek. Mým favoritem z desítky níže zobrazených motivů je modré provedení (najdete jej jako třetí od konce). Proti předchozím hodinkám, které jsem dosud vlastnil, ale u Huawei Watch nemám potřebu stahovat a hledat nové motivy, už v základní výbavě je nabídka skvělá.

Výrobce se zaměřil na každý detail, podívejte se, jak třeba vyřešil nabíjení hodinek Huawei Watch.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
«1

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.