Aktualizační program

Uvítal bych, kdyby se vrátila nabídka místní aktualizace v Nastavení - Aktualizační program,jak tomu bylo v A 5.1.1.
1sim verze má poslední full update C432B350, od té doby vyšlo několik dalších sestavení, ale byly to OTA aktualizace a víme dobře jak dlouho se čekalo na nějaký funkční návod a jen díky zahraničním fórům se to nakonec podařilo.
Takže bych se přikláněl k tomu aby se tato nabídka objevila v A6, protože cesta kterou musíte absolvovat aktualizaci na B411 je trochu zvláštní a divím se, že Huawei se přiklonil na toto řešení a dál už nevydává plné updaty jak je tomu u jiných modelů???
Jako zákazník vůbec nechápu co si mám o tomto kroku myslet...

Komentáře

• upraveno 19. January 2017
    Ono by stačilo, aby ty OTA bylo možné normálně nainstalovat. Tak jak se OTA instalovat má: Chceš? Chci! Stáhnout? Stáhnout! Nainstalovat? Nainstalovat! Vítejte... Tedy za předpokladu, že je telefon sám nabídne. Zrovna nedávno sem na to myslel, když tu Josef v nějakém příspěvku chválil Huawei za velký počet aktualizací pro tento model. To je sice hezký, ale cesta k jejich dosažení je dosti složitá. Způsob aktualizace na poslední B411 mě přímo odrazuje a tak zatím frčím na B350. Asi sem i línej, ale spíš na to nemám tolik času, atd...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ten způsob uvolňování u GX8 se moc nelíbí ani mně a souhlasím, že nahodit poslední verze není úplně jednoduché...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak naštěstí B350 šlape docela dobře, takže nemám potřebu aktualizovat. Ale trošku mě to trápí, protože mám rád v telefonu nejnovější verzi FW :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • K čemu jsou nám nejnovější aktualizace když nejdou nainstalovat???
    Pomalu začínám mít pocit, že tento model směřuje do ztracena, nejdříve změna názvu která vůbec nenavazuje na zaběhlou řadu G. A nakonec aktualizace, kde zákazník neví co s tím má dělat, ale máme podporu, ale ani Huawei nedá návod jak aktualizovat. Je tu ještě aplikace Hicare, ale tam mi nikdy nic nenabídla a to jsem zkoušel dávat i B150 a hláška máte nejnovější aktuální firmware, podotýkám, že už byla na světě A6 B411???
    Poděkovat autorovi 3
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.