Návod: Huawei G8 T-mobile CZ na evropskou verzi C432

Záloha dat je asi pro všechny pochopitelná.
Tento firmware
http://www.carbontesla.com/2016/01/huawei-g8-rio-l01-stock-b130-lollipop-firmware-emui-3-1-europe/
nahrajete na T-mobile verzi, postup je detailně rozepsán.
Pak stačí nahrát C432B170, jelikož z té se dostanete na C432B411, postup je zde na fóru
http://www.huafan.cz/discussion/1597/firmware-c432b410-dual-a-c432b411-single/p3

Komentáře

• Mám prosbu. Mohl by mi někdo někam nahodit soubor z 1. linku??? Bohužel soubor už tam není. Hledal jsem jak se dalo, ale všude je odkaz na stejný link.
    Předem moc díky ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • Díky moc. Do telefonu se mi to podařilo nahrát a vše běhá bez problémů.
    Jen jedna věc. Záruka by měla stále platit že??? Když je to ofiko ROM.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak na co... Nemůžete reklamovat SW chybu, když tam nemáte SW, co tam výrobce nahrál.
    Poděkovat autorovi 0
  • To je mi jasný :) Jinak pár věcí jsem našel :)
    Ztratilo se mi úplně menu s NFC a potom ještě jedna věc. Ve fotoaparátu bylo dřív v nastavení stabilizace obrazu. Teď tam není. Je tedy aktivní pořád??? Existuje ještě nějaká novější aktualizace ve které to opět je???
    Popřípadě existuje možnost někde stáhnout a nahrát opět stock ROM od T-Mobile v případě reklamace???
    Poděkovat autorovi 0
  • Minulý víkend jsem kolegovi dával do G8 B431.
    Telefon byl kupodivu ještě na verzi C150B130, tedy customizace
    T-mobile, divil jsem se, že v roce 2018/4 ještě nebyla aktualizace od T-mobile na A6???
    Tak mně čekal debrand a pak instalace B150 a následně B170 - B210 - B411, to šlo jako po másle.
    Pak přišel na scénu Firmware Finder a instalace až na B431. Jelikož mi proxy nastavení nešlo uložit, vyzkoušel jsem DNS a můžu jen doporučit, přes automatické nastavení DNS to šlo výborně.

Nyní si kolega užívá telefonu a nemůže si vynachválit jak to pěkně jede, což můžu jen potvrdit a rozhodně tento model nepatří do starého železa.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.