HuaFan Club 2017 aneb hledáme majitele telefonů Huawei a naše největší fanoušky

upraveno 9. August 2017 v HuaFan Club
Naše komunitní fórum HuaFan.cz je tady už déle než rok a za tu dobu jsme společně vytvořili skutečně skvěle fungující komunitu. Každý návštěvník najde na fóru mnoho postřehů, rad a námětů, nechybí ani široký výběr motivů nebo pravidelné informace o aktualizacích pro naše mobilní telefony a tablety Huawei. Nyní přichází čas na další posun kupředu a já jsem rád, že vám mohu představit novou podobu našeho věrnostního programu HuaFan Club. Dosud jste měli každý měsíc možnost soutěžit o mobilní telefon Huawei a různé zajímavé doplňky, nyní ale posuneme odměny pro vás kupředu. Pokud tedy nyní zamíříte na záložku HuaFan Club, najdete zde nové rozdělení uživatelů našeho fóra do několika skupin.


První úrovní je Huawei Owner, přičemž pro jeho získání stačí ve vašem profilu tady na HuaFan.cz vyplnit, jaký mobilní telefon Huawei používáte. Telefon jednoduše vyplníte přímo tady, pokud by váš telefon nebyl v seznamu uveden, můžete mi napsat a zařídím jeho přidání, do té doby zvolte poslední položku (jiný telefon značky Huawei). Postupem na tuto úroveň získáte nárok na kávu zdarma při každé návštěvě našeho autorizovaného Huawei centra (otevření proběhne během letošního roku) plus možnost čerpat výhody v soutěžích, které pro vás pořádáme.

Pokud se aktivně zapojíte do diskuze na našem fóru a nasbíráte dostatečný počet bodů, posunete se na úroveň Active Member. Je z vás tedy aktivní uživatel a jsme rádi, že fandíte našim výrobkům a pomáháte ostatním uživatelům je používat na sto procent. Body můžete získat přihlášením k odběru novinek na našich sociálních sítích, napsáním recenze o svém telefonu na Heuréka.cz nebo formou poděkování od ostatních uživatelů HuaFan.cz (není omezen počet poděkování, která můžete obdržet). Přesný seznam jednotlivých úkolů (a samozřejmě také cen) najdete přímo tady. Ti nejaktivnější si na konci měsíce rozdělí spoustu cen, v únoru je hlavní cenou Huawei Nova, v březnu je hlavní cenou Huawei P9 a na stejný telefon se můžete těšit také v dubnu.

Náš tým HuaFan.cz pak navíc vybere mezi vámi ty dlouhodobě nejaktivnější a nejužitečnější členy naší komunity, které čekají skutečně pestré výhody. Třeba možnost testovat naše nejnovější produkty, ostatně představení prvních telefonů z našeho letošního portfolia proběhne již za týden na veletrhu MWC v Barceloně, přičemž tam kromě jiného představíme také modely Huawei P10 a Huawei P10 Plus. Hodnost SuperFan pro vás znamená, že se zařadíte do nejužšího výběru našich fanoušků a získáte automatickou pozvánku na uzavřené akce, které pořádáme. Navíc se na vás samozřejmě vztahují také výhody prvních dvou úrovní, tedy Huawei Owner a Active Member.

Tak tedy budou vypadat tři skupiny uživatelů, které nás budou nyní provázet na našem diskuzním fóru HuaFan.cz. Na první pohled ve fóru uvidíte, k jaké skupině který uživatel patří, poznáte to podle počtu hvězdiček u dané přezdívky. V tuto chvíli najdete status SuperFan u mého jména, brzy už nás ale bude více. A záleží jen na vás, do jaké skupiny se zařadíte. Program bude fungovat dlouhodobě, zapojit se můžete kdykoliv a vždy se můžete posunout svou aktivitou na vyšší úroveň. Jsme rádi, že společně tvoříme aktivní komunitu kolem produktů Huawei. Berte novou podobu programu HuaFan Club jako první odměnu, kterou jsme pro vás za vaši věrnost a přízeň připravili.

Za celý tým HuaFan.cz - Jozef, administrátor.
«13

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.