Huawei P10 - uživatelské zkušenosti

upraveno 31. March 2017 v Huawei P10
Tak jsem již šťastným majitelem. Zatím jsem mile překvapený z portrétního fotoaparátu.

Kdo jej má také?
IMG_20170331_163351.jpg
2976 x 3968 - 2M
Štítky:
«13456712

Komentáře

• Ja ho už mám tiež, a mám problém.... Na slote SIM1 mi nefungujú mobilné dáta, pričom ich tam mám aktivované. Fungujú mi len na hybridnom slote SIM2, tým pádom ale nemôžem vložiť pamäťovku. Viete mi s tým niekto pomôcť? Vďaka
    Poděkovat autorovi 0
  • Už ho mám taky :smile:. Je nádherný. Škoda že v balení není ten kryt.
    Poděkovat autorovi 1
  • Jj, za tuto informaci se vážně omlouvám, nějak mě nenapadlo, že jsou dva typy (jen je tedy divné, že v balení P9 jsem ho taky měl, psal jsem o tom článek a nikdo neřekl, že tam nakonec není (a není tam)).
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak jsem taky ode dneška vlastníkem P10. A jsem úplně vytočený! Telefonu nejde uspat a na display běží nějaký debilní demo! Nic nepomáhá, aplikace retail demo se chová jako správce a nemůžu ji odinstalovat!!!!!
    Pomoc prosím.......
    Poděkovat autorovi 0
  • A kde jste telefon koupil? Retail demo bývá v telefonech, co jsou vystavené na prodejnách, ty se neprodávají :)
    Poděkovat autorovi 0
  • ve značkové prodejně. Zrovna je vybalovali.
    Poděkovat autorovi 0
  • KS Mobil v Kroměříži
    Poděkovat autorovi 0
  • Pošlete mi IMEI (sem nebo soukromě), klidně nechám prověřit. Ale slyším prvně, že by do prodeje šel telefon, kam někdo nahodil retail demo :)

Ale jsme jen lidi, teoreticky by to možné bylo...
    Poděkovat autorovi 0
  • Přede mnou ho rozbalil i s tím dárkem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jsme sice jenom lidé, ale pánové, to vidíte Nougat poprve?
    Než budete někde prověřovat IMEI, tak zkuste v Developer options ten Demo mod vypnout.

Poděkovat autorovi 0
  • kde to najdu to developer option?
    Poděkovat autorovi 0
  • OT: přiznám se, že jsem nikdy demo režim nepotřeboval, takže ani nevím, že by tam byl, nicméně u nového telefonu by se nemělo stát, že vůbec bude mít vývojářské možnosti aktivní...
    Poděkovat autorovi 0
  • No taky že to tu není.... Ne P9 to bylo..
    Poděkovat autorovi 0
  • Možná se s ním v prodejně hráli, možná byl chvíli vystaven, možná ho zapoměli vypnout při výstupní kontrole... co já vím? V každém případě se autor vlákna ptal, jak se toho zbavit. Takže už to ví. Vlastně neví :-)

Najeď do nastavení a na konci asi něco jako "O telefonu" (nevím přesně, telefon v češtině jsem nikdy neměl. Takže About Phone - třetí položka shora "Build number" (VTR-L29........) a začni rychle klikat. Po pěti či kolika kliknutích se Ti zapne Developer Options. Vrať se zpět, vejdi tam a je to asi dvanáctá položka odshora. Klikni a Demo mod vypni.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tady
    Screenshot_20170331-215834.jpg
    450 x 800 - 30K
    Poděkovat autorovi 0
  • Takže vývojář už jsem. Ale demo se nepodařilo vypnout. Ono ani nebylo zapnutý. Celý to děla aplikace Retail Demo a ta nejde odinstalovat. A tovární reset není podsvícený v menu takže taky nic....
    Poděkovat autorovi 0
  • No to jsem si právě já myslel, že to bude appka...
    Poděkovat autorovi 0
  • to je fajn. A co tedy s tím? Je jiný způsob továrního nastavení než z menu?
    Poděkovat autorovi 0
  • Já tam takovou app nemám, tak nevím. Zkus jít do Aplikací, dole klikni na Nastavení a tam spodní položka Special access. Tam je ctvrta odshora Draw over other apps. Zkus jestli tam ta app nahodou neni a pokud ano, tak ji vypni možnost přepisovat system.
    Poděkovat autorovi 0
  • Další položka kde by to mohlo být je tamtéž, ale čtvrtá odspoda - Write system settings.

Jinak bych jim to ale asi zítra zanesl vrátit, ta apka tam normálně nemá co dělat. A když už Ti ji zpět vezmou... já bych se s nimi domluvil, že počkám na modrou variantu. Záda té černé se neskutečně "šmudlají". Ale nevím vlastně jakou máš Ty :-) .

A když ho před Tebou prodavač rozbaloval, to jste ho ani nezapli a nezkusili?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.