Huawei P10 Lite v černém provedení

upraveno 16. April 2017 v Huawei P10 lite
Intenzivně testuji model Huawei P10 Lite a netrpělivě očekávám modrého provedení. To už jsem jednou viděl a je krásné, těším se ale, až vám jej budu moci tady veřejně představit. Na začátek zvolíme černou barevnou variantu, na kterou jsem byl zvědav. Na fotografiích telefon působil možná až moc černým dojmem, jaká je realita? Ano, telefon je skutečně velmi výrazně černý a jsem zvědav, jak se vám toto provedení bude líbit.

Já sám sebe řadím k fanouškům černé barvy, na můj vkus je ale Huawei P10 Lite skutečně černý až příliš. Jedná se totiž o velmi krásný a zpracovaný telefon, v této barvě to ale podle mého tak dobře nevynikne. Hned vedle mám zlaté provedení a to je o něčem jiném, tam jde vzhled a design krásně identifikovat. Takže celkový dojem? Přístroj je to krásný, ale vzhledem ke konkurenci ostatních barevných verzí se cestou černého přístroje nevydá každý. Na druhou stranu samotná zadní strana tohoto modelu je skutečně nádherná, soudit jen podle ní, byl bych spokojen. Jak to vidíte vy?

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image

Komentáře

• Přidávám také zadní stranu (ta se mi líbí více)

image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    Poděkovat autorovi 1
  • I když nejsem příznivcem lesklých telefonů,tenhle telefon se mi moc líbí a zvažuji jeho koupi.
    Díky Jozefe za fotky
    Poděkovat autorovi 0
  • Díky za menší prezentaci , vzhled telefonu se mi strašně líbí, ale uvítala bych telefon v bílé barvě .. uvažují nad koupi ale prvně budu muset našetřit :-D,
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak třeba si ho taky časem koupím :) ať jdu postupně v těch verzích Lite :D měl jsme P8 Lite a teď mám ojetou P9 Lite. :) Černá je hodně elegantní, ale já se přikláním k barvě bílé. :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím. Právě jsem zakoupil P10 lite v černém provedení a musím říct, že je to nádherný kousek.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den. Chtěl bych poprosit o radu. Objednal jsem si mobil Huawei P10 lite v černém provedení z jednoho nejmenovaného e-shopu. Mobil ze zadní strany mobilu v blízkosti fotoaparátu, když pokleku, tak se ozve šramotění. Jako kdyby něco uvnitř nebylo na svém místě. Proto bych Vás chtěl poprosit, aby jste zkusili to co jsem kousek na hoře popsal a napsal jestli se mu to děje taky nebo mám vadný kus.
    Děkuji
    Poděkovat autorovi 1
  • MichalB, ahoj já osobně jsem taky zakoupil p10 lite a musím říct že máš nejspíš vadný kus.. já osobně po třech měsících intenzivního používání. Nemám žádný problém s konstrukcí a musím jen chválit Huawei za výborně odvedenou práci.. já osobně jsem si vybral černou barvu a jedním slovem je to šperk..
    Poděkovat autorovi 0
  • Chrastění při poklepání (hlavně v oblasti foťáku) se tu řeší na fóru snad u všeho telefonu.
    Opravdu není důvod stresovat. Je to dáno pouze a jen "pohyblivou" konstrukcí optiky foťáku.
    Jinak by nefungovalo zaostřování.
    Prostě nějaký minimální pohyb je tam vždy. Kdo třeba hůř slyší tak si toho ani nevšimne :smile:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.