preruseni prehravani

Ahoj,

casto se mi stava, ze ruzne hudebni aplikace nahodne prerusi prehravani pri vypnute obrazovce v nahodnych intervalech (Pocket Casts, Podcast Addict, Tune ln).
Aplikace jsou nastaveny tak, aby se NEzaviraly s vypnutim obrazovky - nastaveni Baterie), zkousel jsem pridat i do ignorovani optimalizace spotreby - nastaveni aplikaci - specialni pristup, ale nepomaha.
Napriklad prehravani podcastu pres Chromecast je pak opravdu zazitek, clovek musi kazdou chvili probudit telefon, pripojit k Chromecastu znovu a pokracovat v prehravani.

Ma nekdo podobne zkusenosti?

Komentáře

 • Zdravím, ano má!
  A právě zde bych se rád dozvěděl co s tím.
  Stejný problém byl i u P9.
  Mám apku rádia, které poslouchám a každých cca 5,min se vypne a znova musím načíst. Ale pak se stane, že pokud jej mám na nabíječce hraje mi celou noc! Jiný hurá P9 lite to nedělal.
  Umíte někdo poradit, prosím?
  Děkuji
  Poděkovat autorovi 0
 • prepokladam ze v nastaveni baterie mas vypnute veci jako Usporny retim, Ultra rezim a aplikaci nastavenou aby se nezavirala po uzamceni obrazovky?
  Poděkovat autorovi 1
 • Zdravím,

  po kontrole zjišťuji, že vše mám nastavené správně.
  Poděkovat autorovi 0
 • obavam se, ze to je kiks Huaweie. zkousel jsem si jeste hrat s ruznyma nastavenima specialniho pristupu aplikaci a proste vseho, co sem nasel, ale stejne po zhasnuti displaye se nekdy prehravac z niceho nic zavre.
  snad to cinan opravi.
  Poděkovat autorovi 0
 • Podobne se mi chová Basic gps tracker,pokud je na popředí funguje,na pozadí a zamčené obr. přestane měřit trasu (u Z3c pracoval kdekoliv pokud byl zaplý).
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.