Schovanie softwarovych tlacidiel ( docasne )

V tomto videu co je odkaz dole v 6:00 minute ukazuje ze sa daju softwarove tlacidla schovat a zase dat spat a nemyslim nahradenim ovladacom cez citacku. Ja v mojom telefonu tu moznost v tom menu kde to ukazuje nemam, vy to tam mate ? Dakukem za info.

Komentáře

• Vyzera to takto, ta mala sipka nalavo v navigation bar, ked sa na nu klikne vo videu tak sa navigacne klavesy schovaju a ked potiahnete zo spodu dipleya tak sa zobrazia.
    image.jpg
    2048 x 1536 - 352K
    image.jpg
    2048 x 1536 - 495K
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky jsem koukal a taky nic podobného nemám. Třeba to bylo video s nějakým neveřejným firmwarem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já takovou možnost mám (Huawei P10). POSTUP: 1) Kliknete na nastavení
    2) Kliknete na "Navigační tlačítko"
    3) A tam už máte dvě možnosti: a) Navigačního tlačítko pod obrazovkou (To je to, které máte na otisk prstu atp) b) virtuální navigační tlačítka
    Poděkovat autorovi 0
  • Hondak  
    upraveno 8. May 2017
    U mna to vyzera tatko, ma tam niekto pod tym navigacnym tacidlom ? Navigation bar pod tym tam nemam. Ako dam screenshot aby bol v plnom rozliseni ? Lebo to potom dobre zobrazit. Ale vo videu to je dobre vidiet.
    Screenshot_20170508-204055.png
    1080 x 1920 - 85K
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 8. May 2017
    Na screenshoty je tu návod, ale jinak když si někdo ten zmenšený náhled chce prohlídnout v plné velikosti tak stačí dát otevřít na nové stránce a následně v řádku umazat "thumbnails" + samozřejmě jedno lomítko :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 8. May 2017
    @Adamek2017 Tuto možnost tam máme vsichni, ale nemáme tam následně tu šipku pro schovavani těch virtuálních tlačítek
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.