#Perfect10 #Bezpečí Čtečka otisků prstů (7/10)

upraveno 22. May 2017 v Huawei P10
Huawei P10 je novou vlajkovou lodí našeho oblíbeného výrobce a rozhodli jsme se vám jeho nejzajímavější funkce a vlastnosti představit v rámci kampaně #Perfect10. Postupně si poznáte desítku osobností, které vám představí jednotlivé vlastnosti modelu Huawei P10. A aby toho nebylo málo, můžete tento telefon také vyhrát. Všechno důležité se dozvíte přímo na stránkách Perfect10, v každém z deseti témat pak můžeme diskutovat o jedné ze zajímavých vlastností modelu Huawei P10. Tato diskuze bude věnována čtečce otisků prstů.

Ta je nově umístěna přímo pod displejem a toto řešení vyvolává velmi intenzivní debaty. Někomu totiž vyhovuj více, jiným sedí naopak méně. Hodně to záleží na stylu používání vašeho přístroje, pokud jej třeba máte často na stole nebo v autě v držáku, nové umístění se vám bude líbit. Pokud jej ale naopak často třeba nosíte v kapse, pak mělo umístění na zádech telefonu svoje výhody (sám jsem si zvykl, že jsem položil prst na čtečku už během vytahování telefonu z kapsy a ten tak byl rovnou připravený k práci). Každopádně je ale čtečka v modelu Huawei P10 výborná, vůbec se mi nestává, že by špatně detekovala otisk prstu. Také rychlost odemknutí je výborná. Je pravděpodobné, že někdy v budoucnosti bude tento bezpečnostní prvek integrován do displeje - kdy se podle vás toto stane a jak se na toto řešení těšíte? Kde se vám čtečka líbí více, pod displejem nebo pod zadním fotoaparátem?

Komentáře

• V displeji to bude fajn, očekávám toto řešení ještě letos, ale nečekám, že by letos bylo dostatečně kvalitní. Ať jej Huawei nasadí, až bude fungovat na sto procent. Jinak čtečka na zádech lepší...
    Poděkovat autorovi 3
  • první dva dny mi trvalo než jsem si zvykl na čtečku vepředu a dnes jsem za přední provedení i rád :-)
    Poděkovat autorovi 1
  • Jednoznačně vítám čtečku vepředu. Sice designově je hezčí mít čtečku na zádech. Ale z praktického hlediska je podle mě lepší čtečka vepředu. Zvedat telefon pokaždé že stolu, když se potřebuji na něco podívat je otravné. Na P10 funguje výborně a těším se, až bude pod displejem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Teď jsem vyměnil Samsung S7 za P10. Strašně mi vadilo, že nová S8 má čtečku na zádech. A P10 byla jasná volba. Sice jsem se bál trochu jiného rozhraní, ale nakonec jsem byl mile překvapen. Takže za mně čtečka super.
    Poděkovat autorovi 2
  • @OM4CK4 udělal jsi dobře uvidišíš:-), já na P10 přešel z NOTE 3 a zvyklnul jsem si v poho za chvilku, počkej na fotky, to je teprve paráda, jukni na diskuzi "FOCENÍ S P10" a nalož tam nějaký foto:-)
    Poděkovat autorovi 2
  • @Vudce1978 díky moc. Zatím testuji. Ale čím dál tím víc jsem nadšený. Změna je holt život.
    Poděkovat autorovi 1
  • Na P10 jsem přešla z Y3 II, takže čtečku na telefonu mám prvně a jelikož mám telefon často na stole a pořád někde pobíhám, vyhovuje mi čtečka na přední straně - přiložím prst, hned vidím, co je nového a zase běžím dál. :smile: Čtečka je opravdu rychlá. Akorát se mi stalo, že jsem manželovi nasnímala prst deset minut po té, co vyšel ze sprchy (nebyl tam nikterak dlouho), druhý den chtěl telefon odemknout, ale nešlo to. Tak jsem otisk smazala a nasnímala nový.
    Čtečku používám i pro pohyb v telefonu, tlačítka na displeji mám skrytá. Za mě dávám čtečce na P10 palec nahoru. :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • @Mia21 S tou čtečkou máš pravdu, v předu je super. Byla to jediná věc, která mě doslova stvala, když jsem přecházel z P10 na MATE 10 Pro. Ale už jsem si zvykl, že je holt vzadu.
    Poděkovat autorovi 0
  • @misanekx mam stejny nazor, take bych mel radeji ctecku u Mate 10 Pro vepredu, to jedine mi u P10 vyhovovalo vice, zatim pouzivam jak Mate 10 Pro tak i P10 a mam ted v tech cteckach teprve hokej, jednu vepredu a jednu vzadu
    Poděkovat autorovi 0
  • mít čtečku otisků prstů ve předu je super nemusím ji hledat vzadu, ale pro Mate 10 Pro mám slabost a myslím si, že ta čtečka ze zadu mu tam opravdu sluší...
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.