Honor 9

Custe , co na to rikate?
Neni to jasny zabijak P10?
Jaky bude ted duvod , nevzit H9 , ale vzit P10?

https://www.alza.cz/honor-9-recenze

Cena u P10 o cca 2-3tisice vic.
«13456714

Komentáře

• úplně stejná situace jako loni a stejně lidi volili spíše P9. Prostě cena není všechno a kdo chce dát za telefon 13 tisíc, rád si připlatí 3000 za lepší telefon.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě na něm nejvíc baví ta možnost ovládání třemi zpusoby. Opet zavedena soft senzoricka tlačítka je báječný pocin.

Pro mne ale malý displej.
    Poděkovat autorovi 0
  • H8 a P9 meli rozdily.
    P10 a H9 je uplne to same , od pracaku , ramky a fotaku. Proto nevidim smysl dat 3k za P10 , protoze lepsi mobil to neni.
    Poděkovat autorovi 0
  • I Honor 8 byl proti P9 vybavenější...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 28. June 2017
    Honor 9 oproti Huawei P 10 nemá VIP servis s tříletou zarukou a má jiný displej.
    Zase má navíc senzorové ovládání na spodní listě :wink:

pajka
    Poděkovat autorovi 0
  • V kazdom pripade krasny doplnok do kabeliek celebrit a snobov , ti po nom pojdu :smile: .
    Nejake rozdiely tam iste su, uz sa objavili nejake pochybnosti o kvalite fotografii , a ukazu sa iste dalsie rozdiely, ktore fachmani postrehnu a nenechaju sa opit rohlikom .
    Poděkovat autorovi 0
  • Pavel to napsal správně. Jako jeden z mála mám oba přístroje (P9 a H8), takže ten příplatek měl smysl. Ano, n pro každého. Ale funkčně byla P9 lepší a tentokráte to nebude jiné. Honor je prostě směřován více na nižší cenu...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 28. June 2017
    No, taky jsem měl v jedné době oba, H8 i P9. Funkčně na tom byl H8 lépe: NFC i u dual verze, infraport, multifunkční čtečka otisků, svižnější díky 4gb ram, mírně lepší vydrž batetie, foťáky naprosto vyrovnané, někdy u stejných fotek lepší H8, někdy P9. Pokud by neměl H8 skleněné záda, zůstal bych jednoznačně u něho, takhle jsem se byl nucen zůstat u P9.
    Poděkovat autorovi 0
  • H8 mi pripada, ze by mal oslovit cielovu skupinu ludi, ktori povazuju smartfony za nudne svojim zovnajskom. A kedze piercing na mobil nejde, ta leskla zadna cast bude trhakom pre mnohych. Novinari na predvadzani cele minuty obdivovali tu hru svetla...
    Poděkovat autorovi 0
  • Každopádne kebyže mám voliť medzi P10 a Honor 9, oželiem VIP servis a volím Honor 9. HW výbava rovnaká, senzorové tlačidlá pod displejom vedľa čítačky, infraport, neporovnateľne krajší dizajn a o 100 EUR nižšia cena. Uvidíme čo povedia prvé užívateľské skúsenosti, aké muchy bude mať Honor 9. P10 pre mňa osobne dosť sklamanie, tam je tých múch dosť. :smile: Honor 9 bude silná konkurencia aj pre Oneplus 5, ktorý mám v merku.
    Poděkovat autorovi 0
  • No prave , vic lidi pujde do H9 a P10 ztraci sve kouzlo.
    Jinak to , ze je vzadu sklo a takove blbosti banda neresi. Dost lidi dozadu hodi stejne obal.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nepůjde... Specifikace třeba vůbec nemluví o optické stabilizaci u fotoaparátu a podobných věcí se jistě kus najde. O kompletně skleněném provedení nemluvě
    Poděkovat autorovi 0
  • Optickou stabilizací má
    Poděkovat autorovi 0
  • Hurec  
    upraveno 28. June 2017
    Lidi vidi hlavne cenu , dobra propagace , dobre hw , sklenene provedeni vubec nevadi , mel to s7 a s8 i h8 a prodeje jsou obrovske. Ktomu banda tonstejne resi silikonovym krytem a co je podnim je jedno. Mobil i vypada luxusne v provedeni.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 28. June 2017
    Má i voděodolné těsnění USB

Zvysenou vodeodolnost,
    Poděkovat autorovi 0
  • Faktem je, že o té stabilizaci se naše specifikace fakt nezmiňují. Tím neříkám, že tady není, ale...
    Poděkovat autorovi 0
  • hannihanni  
    upraveno 28. June 2017
    Treba si počkať na zrovnávacie fotky P10 a H9, viaceré weby sa nato už chystajú. Pozeral som viaceré zrovnávacie fotky P9 a H8, v mnohých fotkách vyšiel víťazne H8, to isté môže nastať aj v tomto prípade.Čo sa týka skleneného dizajnu s dúhovými odleskami,to vôbec neriešim. Dôležité sú pre mňa také maličkosti ako plnohodnotná oleofóbna vrstva na displeji, senzorové tlačítka pod displejom, priaznivá cena..a u mňa špeciálne aj okúzľujúca modrá varianta. :love: som zvedavý ako bude vyzerať naživo.
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 28. June 2017
    Srovnávací fotografie nejvic vypovídají o tom, kdo ho držel v ruce, a to i na automaticky režim.

pajka
    Poděkovat autorovi 0
  • hannihanni  
    upraveno 28. June 2017
    Takže prvý fail Honor 9, je vidno, že sa šetrilo...

Storage: eMMC 5.1

:neutral:
    Poděkovat autorovi 0
  • Aj P10 kludne kupis s touto pamatou, ak mas "stastie" .
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.