Bricknutý telefon bez erecovery

Zdravím dnes se mi podařilo bricknout telefon .... Telefon jsem měl rootnutý s custom recovery (Revolution recovery) Na verzi adroidu 7.0. Po tom co jsem provedl Factory reset relefon už nenaběhl zkoušel obnovit ze zálohy .... nepomohlo, flashnout nový systém ... nepomohlo ... a skončil jsem na bodu kdy se dostanu do recovery ale nelze mi flashnout systém dostat se do erecovery ... Jsem ztracen ..... Prosím pomoc. Uvažuji o tom že mobil přenechám v servisu a uvidíme co zmůžou tam ale ještě před tím jsem se chtěl zeptat zde ... třeba mě ještě někdo zachrání
Přikládám log z recovery:
IMG_4631.JPG
4000 x 3000 - 2M
Štítky:
«1

Komentáře

• Mám zálohu udělanou z recovery ... tu mi nelze v recovery obnovit tak jestli je nějaká možnost tuto zálohu obnovit pomocí fastbootu ?? toto jsou soubory které mám
    Výstřižek.PNG
    620 x 523 - 38K
    Poděkovat autorovi 0
  • a jak se snažíš aktualizovat systém, přes fastboot?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 30. June 2017
    No tiez som dopadol takto a tiez som tam mal Revolution R. , obrazky su myslim zhodne :smile: , je to tam aj popisane, kym som sa dal na nejake komplikovanejsie postupy, rozbalil som do dload B161 a drzal som do bezvedomia trojhmat, a ked som uz pustil asi po 7-8 minutach sa to zrazu nainstalovalo. Za pokus nic nedas, inac v tom vlakne potom su aj ine mozne postupy , hladaj nieco od hanniho

http://www.huafan.cz/discussion/comment/36919/#Comment_36919
    Poděkovat autorovi 0
  • Ok mrknu na to. Podobnou diskuzi už jsem pročítal ale jak říkáš za zkoušku nic nedám. Ještě se v tom povrtám. Ale dneska už mám asi dost ... Sedím u toho od rána a nejsem schopnej to zprovoznit. Zatím moc děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • stojanov napsal(a):

No tiez som dopadol takto a tiez som tam mal Revolution R. , obrazky su myslim zhodne :smile: , je to tam aj popisane, kym som sa dal na nejake komplikovanejsie postupy, rozbalil som do dload B161 a drzal som do bezvedomia trojhmat, a ked som uz pustil asi po 7-8 minutach sa to zrazu nainstalovalo. Za pokus nic nedas, inac v tom vlakne potom su aj ine mozne postupy , hladaj nieco od hanniho

http://www.huafan.cz/discussion/comment/36919/#Comment_36919

ale když budu donekonečna držet trojhmat tak se telefon bude neustale restartovat pokud se nepletu ne ?? A jen tak pro info přijde mi že trojhmat asi přestal fungovat, jelikož při použití trojhmatu se telefon rozjede a zasekne se na huawei logu. Nezobrazí se ani hláška ohledně toho, že je telefon odemčený. Ještě jsem to teda nezkoušel teprve stahuju. Tohle je jen moje teorie.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nebude sa restartovat, treba ho vypnut a potom trojhmat. Ale ked myslis , ze je to inak, tak nechaj tak. Dnes som sa uz raz poucil.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ne mas pravdu nerestartuje se :) dostahuju (myslel si tím stock firmware ?? VNS-L21C432B160 tohle by snad mela byt moje verze) hodim na kartu do složky dload a trohmat pokud jsem pochopil správně.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 30. June 2017
    Tak sa to podarilo mne, ale iste si si vedomy toho, ze u teba to moze vypadat uplne inak. A drrrz! :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Fanar  
    upraveno 30. June 2017
    Ano to chápu už jsem se jaksi smířil s tím že budu muset zaskočit do servisu, kde to snad dají dohromady. Ale tak pokud je tu ještě šance tak co můžu zkazit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě otázka na tu kartu mám ten firmware rozbalovat nebo dát na kartu celej zip ??
    Poděkovat autorovi 0
  • Citujem: kym som sa dal na nejake komplikovanejsie postupy, rozbalil som do dload B161
    Poděkovat autorovi 0
  • Konečně jsem se pomocí trojhmatu dostal k samotné instalaci a sknčil jsem na chybové hlášce Software installation failed! incompatibility with curret version. Tak nevím proč by to nemělo být kompatibilní. Verze by to měla být správná. Tak nevím.
    Poděkovat autorovi 0
  • Priciny toho stavu u teba a u mna neboli tie same, podla toho aj reaguje telefon. Ak mas este TWRP, tak daj wipe dalvik a system, potom len vypni, bez rebootu, a skus znovu.
    Poděkovat autorovi 0
  • tak se mi pomocí opravy filesystému v twrp recovery podařilo stáhnout počet mount erroru na jeden jediny a to na data... takže už mi jde mountnout vše až na /data. Znovu zkusim instalaci z sd karty
    Poděkovat autorovi 0
  • dostal jsem se do bodu kdy se mi podařilo flashnout system boot a vše okolo ale pořád se systém nebootuje. Pravděpodobně kvůli tomu že se nedaří mountnout data. Pokoušel jsem se zformátovat /data. tady je log z twrp, třeba budete chytřejší jak já:
    IMG_20170630_233357.jpg
    1728 x 2880 - 863K
    Poděkovat autorovi 0
  • Ak sa ti nedarí moutnúť dáta a máš nainštalovaný systém, skús nainštalivať stock recovery a urobiť cez stock recovery factory reset. Alebo teraz skús nainštalovať ten FW trojhmatom ako to radil stojanov a hneď potom factory reset.
    Poděkovat autorovi 1
  • Trojhmatem mi to nejde. Nepustí mě to za 5%. Vyhodí chybu o nekompatibilitě s verzí nebo tak něco. Přitom by to měl být správný FW.
    Poděkovat autorovi 0
  • Když nahraju stock recovery tak se do ní nemůžu dostat. Píše your device is booting now ... A takhle zůstane. Tu stock recovery jsem vytáhl pomoci Huawei update extractor jako RECOVERY, je tam ještě RECOVERY2 tak nevím jestli dělám něco špatně
    Poděkovat autorovi 0
  • Ta moja verzia s trojhmatom uz nie je aktualna, nahodil si tam zalohu a ta bola zrejme z A7. Ak je tak, bude ti vypisovat nekompatibilitu. Este pokial mas TWRP, je krkolomna moznost, ktoru som raz absolvoval - cez TWRP nerozbalenu B160 v tvare .zip. Postupoval som vtedy: wipe data, dalvik, system,cache a nasledne install update.zip . Potom uz cez stock recovery factory + wipe cache.
    Poděkovat autorovi 0
  • Četl jsem podobnou diskuzi kde si radil instalaci cyanogenmodu a nebo potom placenej dc-phoenix nebo tak nějak se to jmenovalo tak nevim jestli je toto můj případ. Zkusím stáhnout ten cyanogenmod a uvidíme třeba se s tím popere...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.