Délka otevření fotoaparátu

Ahoj, taky máte problém s tím, že se fotoaparát u Huaweie Nova otvírá až nechutně dlouho? Pak když ho otevřu několikrát za sebou, tak už je rychlejší, ale pořád žádná sláva. A následné otevření fotky je taky na pováženou. Tak se chci zeptat, jestli se to dá nějak vyřešit, nebo budu pokaždé prostě čekat jak debil 10 sekund?

Komentáře

 • kotlikkotlik  
  upraveno 17. September 2017
  To ani omylom. Tak fotoaparát ako aj fotky sa otvárajú prakticky okamžite. Tento problém som nikdy nemal. Používam štandardné app od HUAWEIu.
  Skusil by som vybrať pamäťovku aby sa vylúčila jej chyba, potom factory reset a keď nepomôže tak reklamácia. Nič sa nemôže spúšťať 10 sekúnd, to je moc.
  Poděkovat autorovi 0
 • Jako fotoaparát se spustí RELATIVNĚ rychle, tak za 3 sekundy, což podle mě není žádná sláva teda, ale než naskočí ikonky (spoušť fotoaparátu, nastavení, ovládání atd.), tak to fakt někdy trvá až 10 sekund... a k tomu továrnímu resetu, nezmizí mi náhodou nějaké aplikace nebo soubory?
  Poděkovat autorovi 0
 • To je stále moc. Niekde bude chyba. Skúšal si vybrať pamäťovku a skúsil používať foťák s interným uložiskom?
  Po resete bude telefón ako keď si ho prvýkrát spustil, teda je potrebná záloha tvojich súborov! Reset býva posledné riešenie.
  Poděkovat autorovi 0
 • Taky s tim nemam problem kliknu na ikonu a prakticky okamzite se otevre fotak i s ikonami vsemi,totez fotky..
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.