Nejde se připojit na wifi

Dobrý den, mám takový problém s wifi. Do včerejška mi wifi bez problémů fungovala. Když se chci připojit na naši domácí wifi, píše mi to Uloženo, zabezpečeno nebo Přístup k síti byl zamítnut. Zkoušela jsem mobil vypnout i restartovat. V nastavení routeru jsem měnil zabezpečení, ale nic nepomohlo. Ostatní zařízení normálně fungují. Neví někdo co s tím?

Komentáře

 • Jednoduse bych kliknul na sit ke ktere se chces pripojit v mobilu a zvokil pripojit. Obcas pise zabezpeceno ulozeno, jen se mu obcas nechce automaticky pripojit. Ma zkusenost
  Poděkovat autorovi 0
 • Ideálně bych síť odstranil a pak znovu zadal aktuální parametry stran hesla
  Poděkovat autorovi 0
 • Přesně tak běžně to dělám u dětí na tabletech. Odstranit wifi síť za seznamu a znovu se připojit.
  Poděkovat autorovi 0
 • upraveno 1. August 2017
  Tyhle rady jsou s prominutím naprd. Ruční požadavek na přihlášení / odstranění a znovu-uložení sítě / restart .... to jsou první kroky, které každý průměrný uživatel udělá aniž by musel pokládat dotaz na fóru. To, že se tady ptá, znamená, že tohle všechno absolvoval a skutečně si neví rady, proto hledá pomoc.

  Jsem na tom úplně stejně a při hledání googlem jsem našel zatím jen popis této závady, ovšem bez použitelných odpovědí. Tedy kromě doporučení na reset do továru (což je ale údajně k ničemu) a reklamace.
  Poděkovat autorovi 5
 • Já se připojuji, úplně stejný problém, po návratu z dovolené, u P8 lite. Ostatní zařízení se připojuji bez problémů, jen mému tel. je odepírán přístup...

  Přišli jste na to někdo?

  Díky, Michal
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.