Huawei Mate 10 aneb (zatím) nedostupný model

1789101113»

Komentáře

• Tak dnes vydali pro náš telefon aktualizaci s březnovými záplatami. Dle changelogu ale žádné jiné změny.
    Poděkovat autorovi 0
  • No tak od aktualizace blbne OneDrive... Co chvili svítí že uploaduje fotky a já nic nefotil :-( a to jsem mu už vymazal data a znovu nastavil...
    Poděkovat autorovi 0
  • @CyberDeath Onedrive může uploadovat klidně třeba obrázky z WhatsApp, screenshoty, nebo různé jiné obrázky z jiných aplikací. Nemusí jít pouze o fotky z foťáku. Záleží jaké složky jsou pro upload vybrané
    Poděkovat autorovi 0
  • Ne nemůže.. Může uploadovat jen ze složek fotky v telefonu a na paměťové kartě. Navíc mam nastaveno jen při nabijeni ale vyskakuje to i když nenabíjim. V předchozi verzi systému bylo vše ok.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 20. April
    @CyberDeath V tom případě je zajímavé, že mě uploaduje třeba i z Instagramu. Jednou za čas se mě sám zeptá jaké složky chci uploadovat. Mám jich vybraných momentálně šest (včetně složky fotoaparátu)
    Poděkovat autorovi 0
  • @CyberDeath Myslím, že stačí v nastavení aplikace prostě vybrat složky. Postupně přibývají, třeba po přidání nějaké aplikace, která dělá něco s obrázky.

image
    Screenshot_20180420-101626.jpg
    1080 x 2244 - 172K
    Poděkovat autorovi 0
  • a máme tu zřejmě řešení problémů značky Huawei s Airwatch - za všechno může funkcionalita v nastavení mobilu - TWINAPPS :)

Několik zmínek z AirWatch diskuzního portálu:
    The solution is to remove the option of TWIN APPS that exists in Huawei Android settintgs.
    As soon as you do not activate TWIN APPS, the Airwatch Agent will accept your device.
    That is the way I solved the problem.

===
    After the OTA update the app "App twin" does not work well and blocks the AW enrollment. After its removal, the device is no longer compromised and the AW enrollment it is again possible. Fixed by removing "App twin".

The reason why is because Huawei uses a custom OS called "EMUI" that is based on Android 8 Oreo. Unless you (if you are the airwatch admin) or your company's airwatch admins deploy the airwatch huawei service app during the enrollment process, then this will always happen.

Poděkovat autorovi 0
  • takže žádný ROOT ani asijská verze firmwaru to vypadá
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 21. April
    Ne nemuze protože mám povolené jen ty dvě složky které jsem napsal , pokud jste to z příspěvku nepochopil.
    Ale už 24h to nevyskocilo tak si to snad sedlo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem v ruce drzel mate 10 bez pro. Prodava ho u nas VK servis na Palmovce v Praze. Neni to CZ distribuce ale je to Evropska distribuce a Quadrio me potvrdilo ze v ramci zaruky jej opravi. Ale je teda hodne siroky. Cili nic pro me :( ach jo
    Poděkovat autorovi 0
  • Btw umělá inteligence zasahuje i od typu WiFi. Bo na předešlých Huawei nebyl problém... Ale na mate 10 mi to stale prepojuje na 2.4ghz I když je v daném místě spojení nestabilní se špatným signálem oproti 5ghz. Během 5minut musím 5x WiFi vypnout a zapnout abych mohl na WC brouzdat na WiFi a stále mi to neprepojovalo na 2.4 na které internet na WC nefunguje.
    Poděkovat autorovi 0
  • U mě funguje normálně , silnější signál je upřednostněn , u routeru jedu na 5 GHz. Dále od routeru přepne na 2,4 GHz .
    Poděkovat autorovi 0
  • Nj jenže já mám dál od routeru silnější 5ghz díky přeplněnemu pásmu v 2.4 a stejně přepíná na 2.4 ale dělá to tak poslední týden... Dá se nějak vymazat cache umělé inteligence?
    Poděkovat autorovi 0
  • @CyberDeath 2,4GHz lépe proleze zdi, nemáš na té 2,4 prostě vyšší úroveň signálu než u 5GHz. Mě to dělá doma to stejný. Kousek od routeru 5GHz a když jdu o patro níž tak hned skace 2,4
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 7. May
    Prave že já ve sklepe atd chytnu jen svou 5ghz... Doma je 2.4ghz silnější jen ve dvou místnostech (mám kolem sebe dalších 14 WiFi sítí na 2.4) tak proto je 5ghz stabilnější a silnější ale telefon prostě začal nutit 2.4 i tam kde už prakticky nefuguje (a musím ručně přepínat na 5ghz abych mohl vůbec na net).

A sám telefon na 2.4 píše slabý signál a rychlost 5mbit. Zatímco když prepnu na 5ghz napíše dobrý signál a rychlost od 250-560mbit
    Poděkovat autorovi 0
  • @CyberDeath Tak to bych být tebou prostě tu 2,4GHz z telefonu odstranil úplně a máš klid.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já man obě dvě stejně pojmenované a nastavené aby se zařízení přepínály podle toho která funguje... Az tet mate 10 začal haprovat
    Poděkovat autorovi 0
  • A nenastavoval si něco v routeru , mrkni na jakou sílu máš nastavení signálu
    Poděkovat autorovi 0
  • Ne router jede stejně už pár měsíců... Nehledejte problém tam kde není
    .. Kdyz přesně píšu kde problem je... P9 a další zařízení se chovají normálně.. Jen mate 10 začal blbnout a tipuji že za to může AI která si neco spatne zapamatovala. Proto se ptám jestli jde smazat historie AI
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.