Obnovení telefonu - uzamření bootloaderu, STOCK ROM

Dobrý den,

ve firmě jsem se úplně náhodou dostal k tomu, že musím spravovat naše telefony, které zde máme (správa, rozdělování, atd.). Bohužel o telefonech vím asi tak jako běžný uživatel. Bývalý kolega, který musel po ukončení pracovního poměru vrátit firemní telefon, mi dodal telefon s otevřeným bootloaderem, nejspíše s rootem a dalšími věcmi. Telefon bych rád uvedl do původního stavu, aby jej mohl převzít některý z kolegů, avšak tady je to, na co narážím. Nemám ponětí, jak přesně na to.

Telefon jako takový funguje a nastartuje bez problému. Problém nastává, když chci telefon aktualizovat pomocí klasické nabídky telefonu. Telefon se neaktualizuje, vyhodí chybu. Telefon jsem se snažil aktualizovat tak, že jsem vytvořil složku "dload" v interní paměti, nahrál do složky rozbalené soubory, avšak instalace napsala: "Software install failed! Get help from http://www.emui.com/emotiondownload.php?mod=restore". Na oné webové stránce Huawei P9 Lite zcela chybí.

Také jsem se snažil nainstalovat STOCK ROM pomocí návodu zde: http://techxat.com/install-stock-rom-huawei-p9-lite-unbrick/, avšak instalace neuspěla s tím, že chyba byla o tom, že verze není kompatibilní s telefonem.

Označení modelu: HUAWEI VNS-L21
Sestavení: VNS-L21C432B370

Rád bych se zeptal, jak mám dostat telefon do původního nastavení tak, aby neukazoval při startu hlášku "This device is unlocked and cannot be trusted". Potřebuji telefon ve stavu, ve kterém půjde nainstalovat software pro BlackBerry, který nefunguje na odemčených zařízeních.

Díky moc za rady a nápady.
«134567

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.