Zablokovaný Google account

Syn dostal Y6 2017, původně telefon používala jeho matka, která ale není schopná dodat správné přihlašovací údaje ke google účtu.
Nemohu tedy telefon spustit, vždy se zaseknu na přihlášení ke google účtu. Jak se dá tento problém vyřešit? děkuji

Komentáře

 • Božká je velmi chytrá ... mám záruční list, fakturu o koupi. Syn si tam zadal špatně email, nevěděl, že musí použít původní, výrobce řekl, že je to chyba softwaru, ale nezáruční záležitost, cenu opravy vidí na cca 2000 Kč, tak hledám řešení a ne rádoby vtipné komentáře!

  Poděkovat autorovi 0
 • No pokud nespravny Google ucet, ktery bezne Google ani neakceptuje, ve Vasem pripade zapricinil znehodnoceni (autodestrukci) softwaru, je to vskutku unikatni zavada, snad ten servis... :smile:
  Poděkovat autorovi 0
 • To je takovy problem si nechat zaslat nove heslo na email.
  Poděkovat autorovi 0
 • Jedná se o ochranu přístroje v případě krádeže - tzv. Factory Reset Protection (FRP), v případě neodebrání zabezpečení (gesto, nebo PIN obrazovky popř.otisk prstu) a aktivního Google účtu je po provedení továrního nastavení, nebo Hard Resetu vyžadováno zadání PŮVODNÍHO Gmail účtu vč.hesla. Pokud je majitel takový ignorant, ze není schopen si zapamatovat vlastní účet, tak jedině servis - doložit legální vlastnictví a zaplatit za "odemčení".
  Poděkovat autorovi 0
 • alebo návod na youtube... FRP unlock ;-)
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.