Zkušenosti s Huawei Mate 10 Pro (od majitelů pro majitele)

13567143

Komentáře

• No....a presne o tomto som teraz písal.... :neutral:
    Poděkovat autorovi 3
  • cmelda napsal(a):

Tady je dnes srandy :dizzy: vytknout pouzdro zdarma, když konkurence dává s prominutím velké..... Jako sorry...

AD rádio.. No, pokud nečekáš válku, tak k čemu?

Můžeš nám říci, proč si ten telefon vůbec kupoval?

Bože za co toto

Naprostý souhlas:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Krasne napsane, kde to mam podepsat? :-)

Bohuzel kritika se spatne posloucha. Ja stale beru mobil jako pracovni nastroj a nejake modni ulety jsou mi ukradene. Treba 3.5 mm jack se pouziva desitky let, klidne se muze dalsi desitky let pouzivat. Zrusit jej je hloupost. Myslim si to, tak to napisu. Nemam nic proti zmenam, ale musi prinest neco pozitivniho. Zmeny pro zmeny neprinaseji nic.
    hanni napsal(a):

Ja veľmi vítam príspevky čitateľov fóra, ako je @m_7. Proste dostane telefón bez toho, aby o ňom čokoľvek vedel a napíše, čo si o ňom myslí, s čím je spokojný a s čím nie. Pre mňa je to má väčšiu výpovednú hodnotu, ako mnohé iné príspevky miestnych zarytých fanúšikov, ba až fanatikov. Mám Huawei už dva roky, som s ním veľmi spokojný a vyhovuje mi, nemám však problém pomenovať to, čo sa mi na ňom nepáči. A že niekto chce mať v telefóne rádio? Prečo nie? Prečo by aj toto nemohlo byť pre niekoho dôležité? Chýba určite mnohým, nielen jemu. Iba donedávna bol súčasťou všetkých telefónov od top modelov po lowend. Rovnako, ako ja by som si nekúpil telefón bez podpory "zúfalo pomalej" SD karty, ktorá je pre mnohých nepodstatná, lebo už za chvíľu budeme mať mobily s gigovou vnútornou pamäťou a 3,5 mm jacku, ktorý je už "prežitok", lebo už všetci musíme frčať na modrom zube. Nie všetko, čo "kráča s dobou" a je trendy, musí byť aj zákonite dobré. Vždy je to o kompromisoch ale sú veci, v ktorých kompromisy nerobíme. Ešteže máme stále na výber. Tak skúsme rešpektovať potreby iných a nezhadzujme ich iba preto, že sú iné, ako tie naše.

PEACE... :wink:

Poděkovat autorovi 4
  • No i kdybych byl dedek, tak co? Pro tebe je to blbost, pro mne podstatna soucast telefonu. Sve prvni dojmy jsem sepsal. Rozhodne nejsou jen o FM radiu.
    Vudce1978 napsal(a):

m_7 napsal(a):

"Uz se to proste nenosi" je vazne argument. Je to povrchni a hloupe. Bohuzel techto zasadnich chyb je pro mne moc a zacal jsem resit vymenu telefonu za neco pouzitelneho.

Jozef_HuaFan napsal(a):

Galaxy Note 8, Huawei Mate 10 Pro, Apple iPhone X. Žádný rádio nemá, už se to prostě nenosí. Samozřejmě, že někomu může chybět, ale doba už je dál.

m_7 napsal(a):

To snad ne. Takto drahy a vybaveny mobil nema radio? To snad nemysli vazne. Ja jej pouzivam denne, takze pro mne je dulezite.

kalimero77 napsal(a):

@m_7 radio tam nedostaneš. Nemá fm přijímač.....Jedině streamova radia, tudíž online. Jinak osobně jsem klasické rádio nezapl na smartphone asi čtyři roky...A to hudbu jedu skoro non-stop

Ježiš majráááá seš snad dědek že furt básníš o blbym FM radiu? Člověk se tu těší na první dojmy a ne na FM radio:-)
    Poděkovat autorovi 2
  • vovivovi  
    upraveno 22. November 2017
    OT: Vůdče, tobě bych přál, aby tě jednou nas.ali v Quadriu. To tady potom bude teprve zajímavý čtení. :smiley:

Copak jsme, sakra, nějaký ovce, abychom nesnesli kritiku? Zvlášť když jde o subjektivní dojmy někoho, kdo je zvyklý na jiné značky? Já jsem taky EMUI první týden proklínal, než jsem si zvykl a naučil se to používat.

A to FM rádio nejspíš bude souviset mj. i s absencí jacku - drtivá většina "radiomobilů" používala právě kabel od sluchátek jako anténu. A čertví jak to vlastně je s využitelností USB-C pro tyhle účely.
    Poděkovat autorovi 1
  • Upřímně ruku na srdce... rádio v telefonu uz skoro nikdo nepoužívá. Pokud je to pro někoho priorita, tak to musí hledat jinou značku. Stejně si myslím, ze je otázkou jen pár let, než to zmizí ze všech telefonů. Co se týká 3.5 jack...super věc to byla. Pak jsem přešel na sluchátka na BT a nikdy více bych je nechtěl na 3.5.
    Toť můj názor.
    Co mě mrzí je absence sd karet, ale člověk si zvykne na všechno. Někdo dříve, někdo později.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak mám ho asi dvě hodiny. Vše zkopírované ze starého Samsungu a zatím max spokojenost. Věděl jsem do čeho jdu! Jo a absence sd karty mi opravdu nevadí při 128 GB!
    Poděkovat autorovi 0
  • vovi napsal(a):

OT: Vůdče, tobě bych přál, aby tě jednou nas.ali v Quadriu. To tady potom bude teprve zajímavý čtení. :smiley:

Copak jsme, sakra, nějaký ovce, abychom nesnesli kritiku? Zvlášť když jde o subjektivní dojmy někoho, kdo je zvyklý na jiné značky? Já jsem taky EMUI první týden proklínal, než jsem si zvykl a naučil se to používat.

A to FM rádio nejspíš bude souviset mj. i s absencí jacku - drtivá většina "radiomobilů" používala právě kabel od sluchátek jako anténu. A čertví jak to vlastně je s využitelností USB-C pro tyhle účely.

Ahojky, mě v Quadriu asi jentak nenaštvou:-), jsem naprostý kliďas:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • A takové to bylo klidné a přehledné fórum bez útoků, alespoň do doby co přišel M10PRO :wink:

Dělám si srandu, ale tohle vlákno se jmenuje zkušenosti s M10PRO tak neřešte provedení a výbavu na to je jiné vlákno , ale srovnání a názory. Lidičky buďme rádi za poznatky z používání a tolerujte názor druhých. Každý preferuje něco jiného.
    Já jsem rád za každý názor a stále čekám na nějaké srovnání nejlépe s jiným Huawei telefonem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak fórum roste, je tady lidí více a více. A je to fajn :smile:

Sice se to tady občas už někdy pere, ale přežijeme to, pořád je to tady myslím velmi slušné. A ono je logické, že třeba v tomto směru dojde ke střetu. Někdo, kdo o telefonu neví nic a dostal jej versus někdo, kdo se na něj těší, parametry zná a přesně věděl co čekat (a proto si ho vybral), to nedopadne dobře :smile:
    Poděkovat autorovi 2
  • Keznikl  
    upraveno 22. November 2017
    Právě že jsem rád, že je to tady slušné, tak bych byl rád aby to tak i zůstalo :wink:
    Já jsem právě jeden z těch co má parametry nastudované a řeší zda vyměnit za např. Mate 9, proto čekám poznatky z používání a ne dohadování o tom jestli je tam rádio nebo ne.
    Názor daného majitele je, že rádio prostě chybí, tak proč mu to kdokoliv vyvrací. Takhle se toho víc nedozvíme :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • m_7 napsal(a):

Krasne napsane, kde to mam podepsat? :-)

Bohuzel kritika se spatne posloucha. Ja stale beru mobil jako pracovni nastroj a nejake modni ulety jsou mi ukradene. Treba 3.5 mm jack se pouziva desitky let, klidne se muze dalsi desitky let pouzivat. Zrusit jej je hloupost. Myslim si to, tak to napisu. Nemam nic proti zmenam, ale musi prinest neco pozitivniho. Zmeny pro zmeny neprinaseji nic.
    :

Já tedy nevím, pokud používáš telefon k práci, tak k čemu 3,5 jack? Stejně tak se desítky let používal koňský povoz a mohl se používat dál...
    Poděkovat autorovi 0
  • jen ještě k rádiu, poslední FM rádio jsem měl ještě v N97.. minimálně posledních 5 telefonů, což je minimálně 5 let už to nebylo v žádném mém mobilu. Ale pokud ho někdo používá tak proč ne..
    Poděkovat autorovi 0
  • Jinak ohledně sluchátek si myslím, že stejně jsou lepší bezdrátové ( ty byli zdarma k mobilu v Quadrio ). Zatím se mi nelíbí úbytek baterie ( 6 hodin a 28 min ) 76 %
    image
    Screenshot_20171122-210558.png
    1080 x 2160 - 105K
    Poděkovat autorovi 0
  • dotaz, jde v adresáři kontaktů seřadit seznam podle jména nebo příjmení, nemohu to najít, mám to rozházené.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kontakty/další /nastavení
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak se vám líbí nová bootovací animace?

image
    DSC_1469.JPG
    900 x 598 - 279K
    Poděkovat autorovi 0
  • dík, kouknu, a ještě jeden dotaz, u app. kde tel. sám rozhodne, že jsou 18.9 a oni se zobrazují špatně, nenašel jsem volbu zpět na 16.9.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. November 2017
    trugoj napsal(a):

dík, kouknu, a ještě jeden dotaz, u app. kde tel. sám rozhodne, že jsou 18.9 a oni se zobrazují špatně, nenašel jsem volbu zpět na 16.9.

Myslím že by to mělo být v nastavení/obrazovka/Zobrazení na celou obrazovku a tam si můžeš vybrat aplikace u kterých chceš aby i přes originální 16:9 (které nejsou optimalizované pro 18:9) telefon převáděl rozlišení na 18:9 a u kterých ne.

Ohledně kauzy rádia se snad ani nebudu vyjadřovat :D. to jsem na telefonu nepoužil nejspíš nikdy, ale chápu, že některým lidem to může připadat důležité. Což se ale musí vrátit o nějakou tu generaci telefonů zpět a nekupovat si telefon který se snaží jít dopředu a vystoupit do předu před ostatní například s AI a jinými drobnostmi. Myslím že rádio by se ani nehodilo :neutral:

Jinak telefon jsem koupil včera večer, takže zatím není moc co bych o něm napsal, nechám si to třeba za týden až se s ním zžiju :).
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.