Zkušenosti s Huawei Mate 10 Pro (od majitelů pro majitele)

134689143

Komentáře

• n7611 naprosto s tebou souhlasím a mám stejné pocity. Dnes jsem krasavce oblékl do pouzdra, které bylo součástí balení. Včera jsem si užíval jeho nahou krásu, ale tu neztrácí ani v tomto pouzdře. V předchozích diskuzích i v recenzích na českých webech proběhla kritika na Huawei za obyčejné přiložené pouzdro, ale já naopak Huawei za toto chválím. Určitě bych tento mobil nebalil do flipu nebo kůže. Už by nebyl tak "sexy". První co by bylo, že bych sháněl přesně takové to pouzdro. Sklo na zádech opravdu vypadá skvěle a mobil je skvěle zpracovaný a mám z něho pocit, že hodně vydrží! Jinak kopíroval jsem ze Samsungu NOTE 4 přes Phone Clone a žádný problém. Všechny aplikace fungují, jak mají a vše běží plynule. Jen jsem měl problém s nastavením zobrazování zmeškaných událostí a nejdou mi doručenky sms, přestože mám vše nastavené!
    Poděkovat autorovi 0
  • U mě jo ,co jsem koukal na videa ale přehrávalo mě to jen 1080 při 60 fps
    Poděkovat autorovi 0
  • n7610n7610  
    upraveno 24. November 2017
    S doručením SMS nemám problém , ukazuje se na displeji ,na chvíli napíše telefon zpráva přijata na tel.číslo ....
    Poděkovat autorovi 0
  • Nevím kde je chyba. Teď jsem komplet prošel nastavení. Označil jsem potvrzení o doručení i u mms a stále nefunguje!
    Poděkovat autorovi 0
  • Deo-Carlos napsal(a):

Podporuje na youtube zobrazení na celý displej? Díky

Ahoj, nepodporuje.
    Poděkovat autorovi 2
  • V pokročilých to mám vypnuté , zapnuté to mám jen hned v nastavení
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano také to mám v pokročilé vypnuté. Je to záhada!
    Poděkovat autorovi 0
  • Je fakt, že jsem dělal komplet reset :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. November 2017
    Kdyby alespoň ta kamerka zvladala takováto videa :smile:
    Hmmm, tak nic, snaha byla. Pokud jen kliknete na přehrávání tady na webu tak to asi moc nepojede. Je potřeba přímo v aplikaci youtube. (Pokud mate aplikaci v telefonu tak staci tuknout na napis Youtube) Je to super.
    Poděkovat autorovi 0
  • n7610 napsal(a):

Je fakt, že jsem dělal komplet reset :smiley:

No ten komplet reset by mohl pomoci, ale zatím to nechám být. Děkuji Ti za konzultaci!
    Poděkovat autorovi 0
  • Kamerku jsem ani nerozbalil. nemám pro ni využití. Zkusím ji udat nebo darovat!
    Poděkovat autorovi 0
  • @misanekx Tak na PC ve Firefoxu se to video rozběhne bez problémů a dá se i ovládat.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. November 2017
    @vovi Když ho pustis v aplikaci Youtube přímo v telefonu tak ho nemusíš ovládat klikanim, ale přímo pohybem telefonu. Což je teprve pecka.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tím se Pc celkem vylučuje z tohoto :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak telefon mám nějaké dva dny - ohledně baterky již toho zde bylo napsané opravdu hodně - takže tu chválit nebudu, její výdrž je opravdu skvělá, nehledě na to - že se telefon plně nabije za nějakou hodinku a půl.. Takže i kdyby baterka vydržela méně, tak s originální nabíječkou se přes oběd a večeři nabijete na plno :).
    Všichni tu chválí výkon a ten musím pochválit taky, Kirin mi přijde jako výborný nápad, i když je to hodně neprobádané území zatím. Jediná chyba se mi zatím stala a tou bylo zamrznutí telefonu při spuštění youtube - telefon se jakoby zamkl a nešel nijak odemknout a musel jsem ho tedy restartovat. Stalo se to ale ojediněle a youtube používám docela často a již žádné problémy nemám. Takže toho se nikdo nemusí bát. Pravdou je že hodně aplikací zatím nepodporuje displej 18:9 - takže musíte aplikace buď zvětšit pomocí telefonu, což mi nepřijde jako velký problém - ale u některých aplikací se to může zdát lehce nepřirozené a nebo nechat displej ve formátu 16:9 - tady je ale jedno velké ALE - bohužel se pak na pravé straně displeje vytvoří pruh na který když kliknete tak se displej automaticky roztáhne. Je to umístěné tak nešikovně (zatím se mi nepodařilo objevit nějakou možnost, jak se zbavit tohoto pruhu) - chápu že je to myšleno dobře, máte tak šanci aplikaci rozšířit přímo při spuštění aplikace, ale bylo by dobré dát uživatelům šanci si ponechat formát 16:9 a dát jim tedy trochu na výběr - ideální by bylo kdyby tento pruh pro rozšíření zmizel třeba po 10 vteřinách kdy ho člověk nevyužil.
    Vzhled telefonu je naprosto úžasný, hodně často se stává že pokud ho někdo známý - i neznámý vidí tak způsobí doslova wow efekt :)
    Foťák (omlouvám se, zde budu působit opravdu hodně nadšeně :D) naprosto bezkonkurenční, fotky a hlavně barvy fotografií přes den působí naprosto přirozeně a detaily jsou naprosto úžasné, ale to kde se teprve dějí divy je v noci, to telefon nemá žádného konkurenta, fotky jsou naprosto, stoprocentně nejlepší a zde telefon žádný jiný nepřekoná. Pro běžného uživatele jsou ty fotky téměř dokonalé.- video jsem zatím nezkoušel takže nevím.
    Kamera která se dodávala k předprodeji je taky velice zajímavá - 360° je opravdová bomba - kvalita taky velice dobrá.
    Velikost telefonu mi taky vyhovuje - přecházel jsem z Huawei p9 a měl jsem z toho docela obavy - přeci jenom velikost displeje je razantně větší - ale velikost telefonu jako takového je opravdu přijatelná až překvapivě "malá" tím že telefon nemá téměř žádný rámeček je lehce uchopitelný a téměř všechny úkony se dají dělat jednou rukou, jako jsem je doposud dělal na p9 - zpráva se dá pohodlně napsat jednou rukou, prohlížení webů, fb, instagramu, či galerie také pohodlná pouze jednou rukou, navíc plovoucí tlačítko které telefon nabízí je také velice užitečné když už by člověk nedosáhl :D . No, na vrchní lištu ale dosáhnout téměř nejde, to by člověk musel být Saxána - ale to při této velikosti displeje je pochopitelné. Telefon z ruky nijak neklouže, nemá nutkání se rozbít hned při prvním setkání. Mám objednaný převodník na HDMI, takže jsem zvědavý na to jak se telefon předvede na televizi.

Omlouvám se, moc často recenze nepíši, takže nejsem žádný spisovatel :P.
    Poděkovat autorovi 4
  • vojto je to trochu horsi treba pro lidi co needituji videa, ale nicmene SW stabilizace v mobilu je uplne to stejny vlastne... a uz me zacina trochu deptat ze telefon porad nikde :(
    Poděkovat autorovi 1
  • @OrangePanda super, díky :wink:

Mám trošku obavu ze zobrazování v požadovaném formátu. Je mi jasné, že to záleží i na aplikaci, ale například Huaweijácké rozdělení obrazovky na půl je taky super, ale k čemu to je, když 70% aplikací to nepodporuje.
    Doufejme že bude aplikaci podporující tuto fci přibývat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tohle už je věc, co nemáme úplně ve svých rukou, ale zase telefonů s tímto poměrem displeje přibývá...
    Poděkovat autorovi 2
  • Tak já po prvním dnu jsem nadšený. Přešel jsem s P10. Telefon se ani jednou nesekl nebo, že by spadla nějaká aplikace. Fotky, hlavně portrét je úplná bomba. Telefon mám už 18 hod v zápřahu a mám ještě 65%baterie a to mám dvě sim, udělal jsem cca 6 hovorů, cca 70 zpráv (viber, WhatsApp, SMS) několik fotek, Facebook, clash of clans, instagram, videa, internet. Opravdu z výdrže jsem nadšený. Vidím i kvalitnější displej oproti p10. Za mě Best mobil a to že už mi jich prošlo pod rukama včetně všech iphonu (kromě X).
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak zitra si ho jdu vyzvednout na Alze. Moca brown. Tak jsem zvědavý.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.