Zkušenosti s Huawei Mate 10 Pro (od majitelů pro majitele)

16869717374135

Komentáře

• Když už je tu tolik majitelů, nechce někdo vyzkoušet projekt Treble? Mate 10 Pro je podporován, čistý Android nemusí být bomba, ale zajímalo by mě to.
    Poděkovat autorovi 0
  • mijakhany napsal(a):

Chci se zeptat, jestli někdo řešil ochranu čoček fotoaparátu? Byl jsem zvyklej lepit folii proti poškrábání, ale zde není zároveň se zády mobilu. Dá se něco takového sehnat?

Tady se dá koupit.

https://www.ebay.com/itm/Back-Camera-Lens-Tempered-Glass-Film-Protector-Skin-For-Huawei-Mate-10-Pro-LOT/132373767932?ssPageName=STRK:MEBIDX:IT&var=431706260032&_trksid=p2060353.m2749.l2649
    Poděkovat autorovi 1
  • Už jsem to psal jinde. Čočky (sklo) fotoaparátu je safírové. To člověk poškrábe možná rysovaci jehlou :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jaké máte zkušenosti se skleněným materiálem a nošením telefonu v kapse (bez obalu)? Jsou tam pak mikro škrábance viditelné na světle, nebo na tohle je to dostatečně odolné?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nerozumiem tymto videam, ci na nich niekto onanuje alebo preco ich vlastne robia.Na veci si davam pozor a urcite bezne nepalim a nerezem telefon. Tomu panovi a jemu podomnim by som odporucil navstivit lekara.
    Poděkovat autorovi 0
  • dotaz pro zasmání, poslední dobou mám problémy s čtečkou prstu, nejde mi prihlášení, musím dávat prst šikovně, pracuju v dílně a tak mám na prstu sem tam malinko oděrky. Má někdo podobné zkušenosti? Jedině se přihlašovat levou rukou, nebo nohou
    Poděkovat autorovi 0
  • trugoj: Taky mi okoral ukazováček a měl jsem problémy se čtečkou. Začal jsem dočasně používat prst kterým se nadává a když se zahojíl ukazováček, opět jsem ho začal používat. Ano, je to k smíchu, ale někdy se dějí takové naschvály.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mozna ho zkusit znovu zadat jako novy prst. Kdyz jsem se riznul do prstu, taky mi to fungovalo treba na notebooku hodne spatne.
    Poděkovat autorovi 0
  • No zadat znova nešel, psalo mi to, že tento otisk už je v Tel.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 14. February
    null
    @-Pavel- jsem tu úplný nováček. Ale čistý android by mě lákal. Můžeš mi poslat více info please?
    Nevím jak se flashuje firmware od Huawei atd. Neporusim tím záruku? Dik
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak můj první test kritizivaného videa:
    Tak jsem video z Mejtíku zkusil nakonec na noční a pohoda, jak FHD 60sn/s tak i 4K bez stabilizace, zkusil jsem i za chůze, tam je jasné že to nebude úplně ono, ale to ani u videokamer, mám asi vytrénovanou ruku ze zrcadlovek:-), přeostřování jak si dost lidí stěžuje, tam je ale to je běžné, pořád se bavíme o telefonu pro mé účely natáčí výborně a pokud by byl stativ tak si troufnu říct že parádní video, videokamery do 10tisíc jsou za chůze na natáčení videa bez stativu na nic, u dražších videokamer řeší sony optickou stabilizací steady shot kde se přímo pohybuje objektiv v zapouzdření(vypadá to jako že je uvolněný, tenkrát první zákazníci vraceli, že je vada:-))
    Poděkovat autorovi 0
  • Chybne nacitanie prata hlasim aj ja. Tiez musim pouzit druhu ruku alebo pin
    Poděkovat autorovi 0
  • Vudce1978: osobně testuji kamerku https://forum.xda-developers.com/mate-10/help/gcam-mod-mate-10-t3729078 od Googlu, kde funguje 60 snímku i z se stabilizací a je to znát. Zatím podle mě nejlepší tvorba videa z Mate 10 pro :blush:
    Stačí nainstalovat bez práva root :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • sannyray napsal(a):

Nerozumiem tymto videam,

Zrovna tohle video lze povazovat za jedno z tech uzitecnejsich. Dava to aspon nejaky obrazek o tom, jak telefon dopadne, kdyz ho budu nosit spolu s klicema v kapse. Cockam fotoaparatu se nic nestane, obrazovka se sem tam muze skrabnout, tam je gorila glass 3. Naopak zadek se snadneji poskrabe, tam je gorila glass 5, ale zase je videt, ze cely telefon je pruzny a diky tem sice mekcim, ale pruznejsim zadum nepraskne.

Poděkovat autorovi 0
  • Neviem klince vo vacku nenosim :) aj ked pracujem v stavebnom obore a proste automaticky bez premyslania vkladam mobil do vacku kde nemam kluce. Nevie proste mi to je luto sa na to pozerat
    Poděkovat autorovi 0
  • sannyray napsal(a):

Neviem klince vo vacku nenosim :) aj ked pracujem v stavebnom obore a proste automaticky bez premyslania vkladam mobil do vacku kde nemam kluce. Nevie proste mi to je luto sa na to pozerat

To byl jenom takovy priklad, nesmis to brat doslova :smile:

Poděkovat autorovi 0
  • @Maggic
    Zkusil bych místo rádio toto: https://www.sonymobile.com/cz/products/accessories/stereo-bluetooth-headset-sbh54/
    Taky se mně moc nelíbí absence rádia a pořád řeším, čím jej případně nahradit... Zvyknul jsem si na něj při pěších cestách z práce a vysílané pořady vyhovují víc, než poslouchat pouze hudbu ze streamu :smiley:
    A dokonce by to mohlo nahradit i bluetooth sluchátka.
    Poděkovat autorovi 0
  • mijakhany napsal(a):

Vudce1978: osobně testuji kamerku https://forum.xda-developers.com/mate-10/help/gcam-mod-mate-10-t3729078 od Googlu, kde funguje 60 snímku i z se stabilizací a je to znát. Zatím podle mě nejlepší tvorba videa z Mate 10 pro :blush:
    Stačí nainstalovat bez práva root :wink:

to ale nebude určo optická stabilizace ne?
    Poděkovat autorovi 0
  • V nastavení je zapnut stabilizace, neměl jsem moc času, ale rozhodně je na první pohled video plynulejší
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak po týdnu co vlastním Mate P10 Pro musím říct, že jsem stále něčím překvapován. Displej, rozlišení, velikost je fantastické člověk si na to rychle zvyká. Problém mám se systémem nastavení (zvyk z W10 na Lumii930). Jsem rád že funguje spolupráce s Onedrive a taky exchange. štve mne nemožnost nastavit manuální spojování kontaktů z různých účtů. Rychlost a odezva je fantastická. Trošku mne zlobí bluetooth handsfree Parrot v autě (zkusím nechat přehrát firmware). S bluetooth sluchátky vše funguje. Některé aplikace přímo od Huawei jsou dle mého nedotažené. Nefunguje pořádně s "hodinkami" Xiaomi MIBAND 2. Odpojuje se atd. Díky častému hraní s telefonem jsem zatím nevydržel na baterce déle než 1 den. Nabíječka je extrémně rychlá. Videa (moc jich nedělám) i fotky jsou fajn. Jen bych asi ocenil formát 16/9 u vyššího rozlišení než 8Mpixelu. 2 SIM varianta funguje tak jak jsem si představoval.
    Poděkovat autorovi 2
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.