Huawei Mate 10 Pro (chyby ve firmware)

Protože se nám v sekci věnované modelu Huawei Mate 10 Pro objevují stovky nových příspěvků a je občas někdy složité dohledat konkrétní informace, rozhodl jsem se vytvořit několik generálních diskuzí na určená témata. Prosím věnujete se v daných diskuzích skutečně jen danému tématu, přispějete tak větší přehlednosti fóra (a ulehčíte tak sobě, mně a ostatní návštěvníkům).

Do tohoto tématu prosím směřujte informace o chybách ve firmware, na které narazíte. Ať už na nekompatibilitu aplikací nebo třeba pomalejší reakce. Ačkoliv je Huawei Mate 10 Pro úžasný telefon, také u něj se drobné problémy objevit mohou a toto téma by nám mělo pomoci je odstraňovat. Problémem může být také nekompatibilita aplikací s Androidem 8.0.0 Oreo, tu naopak sami nevyřešíme a zapracovat musí vývojáři.

Aby to tady někam směřovalo a mohl jsem s poznatky dále pracovat, prosím o následující - vždy co nejlépe popište problém. Pokud napíšete sekl se mi telefon, je to hezké, ale moc z toho nepoznáme. Ideálně také vždy napište, s jakou verzí firmware se vám daný problém stal. Obecně čím více informací poskytnete, tím větší je šance, že s problémem budeme schopni něco udělat.

image
20171111_Mate10Pro_12.png
900 x 598 - 934K
Štítky:
«13456718

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.