1. prosince 2017 otevíráme v OC Chodov náš první pop-up store

Před několika měsíci jsme v OC Quadrio v Praze otevřeli naši první značkovou prodejnu, ve které si můžete pořídit kompletní portfolio produktů Huawei. Vyřídit zde můžete také záruční a nezáruční opravy svých telefonů, potěší také velmi široká nabídka příslušenství. Dle reakcí na našem fóru pak panuje naprostá spokojenost také s vyškoleným personálem. Přišel tedy čas otevřít další prodejní místo a tentokráte se jedná o pop-up store v OC Chodov. Zde budete moci nově také zakoupit jakýkoliv produkt z našeho portfolia, stejně tak zde bude probíhat příjem a výdej reklamací (které se ale nadále budou provádět v OC Quadrio, kde k tomu máme více prostoru).

Od pátku až do neděle se můžete těšit na slevy na telefony Huawei až do výše 2500 korun. Během pátku pro vás bude také připravené fotostudio, v rámci kterého si můžete domů odnést vytištěnou fotografii ve stylu obálky magazínu. Těšit se můžete také na kávu a pralinky. Slavnostní otevření proběhne ve 14:00, později budete mít možnost vyfotit se s Adamem Mišíkem nebo Monikou Bagárovou v Mate 10 Pro fotokoutku (konkrétně od 15:00 se můžete těšit na Adama Mišíka, o hodinu později jej vystřídá právě Monika Bagárová). Podobná příležitost není k dispozici každý den, takže určitě návštěvu doporučím. Pokud se rozhodnete náš nový pop-up store navštívit, nachází se v 1.patře (naproti prodejně Trussardi).

V roce 2018 chceme v tomto trendu pokračovat a postupně expandovat také do dalších měst. Nemusíte se tedy bát, že bychom se nadále upínali pouze na Prahu. Na druhou stranu to je ale v našem regionu (Česká a Slovenská republika) největší město, takže mi přijde logické, že jsme začali právě tady. Schválně si můžete tipnout, kde otevřeme svou pobočku příště (já sám to v tuto chvíli nevím, takže možná budu tipovat také)...

image
24068838_1634648123322076_3899313907671707435_o.png
1181 x 1181 - 1M

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.