Huawei Mate 10 lite obdržel firmware B130

upraveno 9. March 2018 v Huawei Mate 10 lite
Huawei Mate 10 lite je velmi krásný telefon s obrovským displejem, netrpělivě pak očekáváme uvolnění operačního systému Android 8.0.0 Oreo, který posune telefon velmi výrazným způsobem kupředu. Ještě předtím ale byla uvolněna aktualizace s označením B130, která přináší novější bezpečnostní záplaty operačního systému Android. Podle očekávání se stále jedná o Android 7.0 Nougat, funkčnost nové verze mohu po několika dnech používání jedině pochválit. Hodně spokojen jsem s výdrží na jedno nabití a nemám problém ani se stabilitou. Dnes jsem pak do telefonu nainstaloval nový motiv Blue Glass a je to skutečná paráda (ale chápu, že nesouvisí s touto aktualizací). Jaké jsou vaše dojmy po aktualizaci na firmware B130 u modelu Huawei Mate 10 lite? Kdy podle vás uvolníme Android 8.0.0 Oreo?


imageimage
Screenshot_20171222-100641.png
540 x 1080 - 126K
Screenshot_20171222-100649.png
540 x 1080 - 854K
«1345

Komentáře

 • john230john230  
  upraveno 29. December 2017
  Oreo přijde nejdřív v březnu, což je škoda že tak pozdě, i když nugat šlape skvěle tak bych rád posunul tel kupředu dříve.. Mohu se zeptat kde se dá stáhnout ten motiv Blue glass?
  Poděkovat autorovi 0
 • Tady a je fakt skvělý, nahozen také do Mate 10 Pro :smile:
  Poděkovat autorovi 0
 • Dobrá zpráva pro všechny, kteří si koupí Huawei Mate 10 Lite. Model střední třídy běží od továrny s EMUI 5.1 a Android 7, ale získá aktualizace pro Android 8 Oreo. Zde jsou nové funkce softwaru společnosti Huawei kombinované.

  Prodloužený displej s plným výhledem a Dual kamery s technologií Huawei Mate 10 Lite budou k dispozici od příštího týdne za cenu 349 eur v německém obchodě. Nový inteligentní telefon střední třídy se liší od nového modelu vlajkové lodi výrobce Mate 10 Pro, nikoliv s Androidem 8 Oreo na bázi ROM verze EMUI 8, ale s EMUI 5.1 a Android 7 Nougat. Vzhledem k cenovému rozpětí a datu vydání po vydání Android 8 Oreo od společnosti Google by se však očekávalo, že bude k dispozici aktualizace EMUI 8 a Android 8 pro Mate 10 Lite. Při zahájení události zařízení 16. října v Mnichově chybělo z názvu tohoto zařízení, ale z propagované řady modelů výrobce, jejich software bude brzy aktualizován.

  Můžeme však poskytnout vše jasné. Také pro Mate 10 Lite Huawei aktualizace EMUI 8 poskytne. Mluvčí společnosti nám na požádání řekl. Konkrétní datum aktualizace však není voláno. Společnost EMUI 8 poskytne společnosti P10 (Plus) a Mate 9.
  Jedná se o nové funkce nástroje EMUI 8

  Vedle změn, které společnost Google implementovala v systému Android 8 Oreo, přichází aktualizace do EMUI 8 pro další inovace Huawei Mate 10 Lite. Režim Dark-Mode, Feed Google na domácí obrazovce a přístup k internímu vyhledávání v aplikaci obsahují například: -Drawer, vyhledávací funkci v galerii a také zobrazení App-news, s číslem upozornění a funkci odložení pro oznámení.

  Prostřednictvím integrace nových ukládaných snímků Huawei Cloud lze připravit do 30 dnů - pokud umentscheidet. Kromě toho mohou uživatelé nechat na podlouhlém displeji s rozlišením Full HD Plus až 30 ikon aplikací na jedné domovské obrazovce, která se zobrazí.

  Přečtěte si také: EMUI 8 na prezentaci Huawei Mate 10 Pro

  Užitné v případě zařízení s 6palcovým velkým displejem, jako je například Huawei Mate 10 Lite, lze přesunout nový "Plovoucí dok" - nazývaný rychlý přístupový bod, spojený s různými aplikacemi a volný na displeji - například , ve spodním rohu v dosahu palce, prostým klepnutím na úvodní obrazovku se vrátíte nebo v kroku Navigace se vrátíte zpět. Příslušné navigační klávesy pod obrazovkou se však mohou nacházet také v přepínači uspořádání.

  ZDROJ: https://reviewland.website/2017/10/27/huawei-mate-10-lite-gets-update-to-android-8-oreo/
  přeloženo google překladač
  Poděkovat autorovi 0
 • Nejsem si jist, jestli podobný komentář k něčemu je, že Mate 10 lite Oreo dostane víme už od představení telefonu...
  Poděkovat autorovi 0
 • Pavol13  
  upraveno 16. January 2018
  Ja som dnes obdržal aktualizaciu RNE-L01C432B130CUSTC432D002 ,maju este niekto? stale je to 7.0 ,mate informacie o nej nejake? dik za info.
  Poděkovat autorovi 0
 • Je to přesně ta aktualizace, v které právě přispíváš - tedy listopadové záplaty :)
  Poděkovat autorovi 1
 • Jsem zvědavý kdy bude sušenka ke stažení
  Poděkovat autorovi 0
 • Počítám, že tak dva měsíce to ještě potrvá, ale čekání se rozhodně vyplatí.
  Poděkovat autorovi 0
 • Neviem preco stale sledujem vlakna Mate ale jedno uz viem, ti ludia su spokojni, takze le dodam ze ak pride A8 skor jak mozno mne, slubujem ze ak vydrzite tak moje motivy,, vsetky,, prejdu prestavbou. Mate si to zasluzi.
  Poděkovat autorovi 2
 • To se dobře čte. A na Mate 10 lite tvoje motivy fakt vypadají skvěle.
  Poděkovat autorovi 0
 • Souhlasím. Jsi výborný na tvoření motivů,už se těším na tvé dílko pro Mate 10 L
  Poděkovat autorovi 0
 • @Bedrigo dobrá správa. Naozaj sme spokojní, určite sa všetci tešíme... Dík. :smile:
  Poděkovat autorovi 0
 • Nějaké info ohledně aktualizace? Úroveň zabezpečení - listopad ( a to jenom díky FF, jinak bych byl na zářijové záplatě)... Kde je ta skvělá podpora? :-)
  Poděkovat autorovi 0
 • Já dostal B130 pár dnů po koupi,což bylo v prosinci od té doby celkem dvě aktualizace,před B130 jsem mě l ještě jednu.tu jsem instaloval když jsem tel vybaloval.ja si na podporu nestěžuju.zatim
  Poděkovat autorovi 0
 • B130 je nejnovější, nic mezi tím opravdu nebylo...
  Poděkovat autorovi 0
 • Opravdu jsem předtím dostal B120 tu jsem instaloval když jsem hodně vybalil a B130 pár dnů potom.trl jsem kupoval v Quadriu 5.12
  Poděkovat autorovi 0
 • Tak jestli ti to instalovalo něco před B130 (b120), tak to jo. Já jsem kupoval v prosinci už s B120, takže mi přišla jenom B130, ale vlastně nepřišla OTA, až přes FF...
  Poděkovat autorovi 0
 • Já tahal vše přes OTA
  Poděkovat autorovi 0
 • Nicméně ten finder funguje fakt dobře
  Poděkovat autorovi 0
 • Když tak koukám na FF, jak tam přibývají aktualizace pro různé modely, tak si říkám, nezapomněl Huawei na Mate 10 lite? :)
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.