Veřejné testování Androidu 8.0.0 Oreo a EMUI 8.0.0 pro Huawei P10 (vaše zkušenosti s aktualizací).

1323335373841

Komentáře

• upraveno 14. February
    Jozef_HuaFan napsal(a):

OT: Treble už vlastně teď svým způsobem nemám rád, protože jak zaznělo výše, drtivá většina lidí neví, co to vlastně je a jak to funguje. Přitom telefon s nahozenou Treble ROM tady nikdy nikdo neviděl

Ja som mal Treble na P10Plus na chvilu, teraz mam Oreo B360 xD Treble je v pohode a uvidi sa ako v pohode bude ked sa bude prechadzat na Android P
    Poděkovat autorovi 0
  • yanick  
    upraveno 14. February
    Po prvy Pixel, vratane, garantoval Google 2 roky aktualizacie na novu verziu Androidu a potom rok bezpecnostne aktualizacie. Pixel 2 ma garantovane plne 3 roky podpory., cize Android P (2018), Q (2019) a R (2020).
    Treble bude v pohode :smile:

A co sa tyka Androidu P, Huawei na nom vraj zacal pracovat cca v juli 2017[1] a s aktualizaciou na Oreo sa nam aktualizaoval kernel z 4.1 na 4.4, cize na ten s podporou do 2022.

[1] https://www.xda-developers.com/huawei-mate-9-oreo-update-android-p/
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 15. February
    A já patřím k běžným uživatelům, co jim je fuk co tam mám za verzi, hlavně když telefon maká jak má a to my telefony huawei makaj:-), až něco přijde tak aktualizuju, znám lidi co mají čistej android a neumí s ním pracovat a pak je to jen na škodu...
    Poděkovat autorovi 0
  • Jedné známé co si koupila Kšandomi s čistým androidem, tak tam ani neměla složku soubory(musí si doinstalovat) a je z toho nešťastná...
    Poděkovat autorovi 0
  • Suhlas, ked to ide ako ma, je jedno co je tam.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vudce1978 napsal(a):

Jedné známé co si koupila Kšandomi s čistým androidem, tak tam ani neměla složku soubory(musí si doinstalovat) a je z toho nešťastná...

Nevím, co za čistý Android má Xiaomi, ale na Nokii s Androidem 8 složka soubory normálně je.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak případná instalace správce souborů by asi neměla být rozhodující při výběru telefonu...
    Poděkovat autorovi 1
  • To je taky problem doinstalovat spravcu suborov, je ich niekolko. Ked sa ti huawei nepaci, nekupuj. A ani sem nepis. Toto je huawei (honor) forum, kde sa riesia vecne postrehy a problemy tejto znacky.
    Poděkovat autorovi 0
  • @kexame problém měla ta paní, jen jsem to tu psal a obhajuju Emui od Huawei, jestli jsi nepochopil, kdyžtak si přečti ještě jednou......
    Poděkovat autorovi 0
  • Da se jeste pripojit k Bete nebo uz je zavreno?
    Diky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Už pár týdnů je zavřeno :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Neviem či to je nejaká fičura ale keď počúvam spotify a dám telefon na landscape a som napr google shope a pusúvam appky z prava do ľava alebo opačne tak sa presúva zvuk buď na ľavý alebo pravý reprak akoby tam boli gestá balancu ...
    Poděkovat autorovi 0
  • Mtj napsal(a):

Neviem či to je nejaká fičura ale keď počúvam spotify a dám telefon na landscape a som napr google shope a pusúvam appky z prava do ľava alebo opačne tak sa presúva zvuk buď na ľavý alebo pravý reprak akoby tam boli gestá balancu ...

balanc na mono reproduktoru?
    Poděkovat autorovi 1
  • Zvuk preskakuje do sluchadla
    Poděkovat autorovi 0
  • teraz sa mi stava, ze ked urobim fotku, idem do galerie, fotografie a tam nic,vobec mi ju nezobrazi. tak musim sa hore prekliknut na albumy, tam na fotoaparat a tam mi ju az ukaze. a po par minútach mi az naskoci hned v galerii-fotografie. doteraz to nerobilo. mam cca 138 fotiek v mobile. pamatovu kartu nepouzivam vobec...
    Poděkovat autorovi 0
  • mám cca 900 fotek v mobilu a nedělá mi to....
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes se mi do rána stala zajímavá věc. 1.SIM T-mobile, 2. SIM O2. Na 1.SIM aktivní data. Při volání z druhé SIM se hovor nesestaví a po vteřince se přepne na 1.SIM a z té se uskuteční. Nejdříve jsem si toho nevšiml, ale bylo mi divné, že kolegové neví kdo jim volá. Dělá to vždy, když jsou na první sim aktivní data bez ohledu na druh sítě. Nechápu kde je problém. Do včera to chodilo zcela normálně a žádná aktualizace neproběhla. Nemáte někdo nějaký nápad? Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • mountcat napsal(a):

Dnes se mi do rána stala zajímavá věc. 1.SIM T-mobile, 2. SIM O2. Na 1.SIM aktivní data. Při volání z druhé SIM se hovor nesestaví a po vteřince se přepne na 1.SIM a z té se uskuteční. Nejdříve jsem si toho nevšiml, ale bylo mi divné, že kolegové neví kdo jim volá. Dělá to vždy, když jsou na první sim aktivní data bez ohledu na druh sítě. Nechápu kde je problém. Do včera to chodilo zcela normálně a žádná aktualizace neproběhla. Nemáte někdo nějaký nápad? Díky

Mám SIM1-VDF, SIM2-VDF. SIM 1 - DATA. Volání ze SIM2 v pohodě..akorát se vypnou data na SIM1.
    Poděkovat autorovi 0
  • Od stredy by mala na Slovensku fungovat sluzba Google Pay (Android Pay) otazka, ci pojde aj v beta verzii Orea?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.