Veřejné testování Androidu 8.0.0 Oreo a EMUI 8.0.0 pro Huawei P10 (vaše zkušenosti s aktualizací).

145791041

Komentáře

• Eric ale teraz nemyslim mirrolink ale mirror share zrkadlenie na TV cez Wifi
    Poděkovat autorovi 0
  • Fotky od Googlu už po několikáté nacházejí novou složku na zálohování.Povolil jsem je a ukládají se mi screeny ve fotkách.To by mohlo znamenat,že to k vám tajně posílá snímky obrazovky,protože já ty screeny nedělal :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano viem, bol som to skúsiť a šlo mi to ja na zrkadlenie idem cez WD prehrávač, priamo TV mi to nepodporuje ale WD prehrávač ano a funguje to ako pri 7 bez problemu.
    Poděkovat autorovi 0
  • SpiRe  
    upraveno 12. January
    Invictus napsal(a):

Celkem mě začíná štvát jak mi systém píše upozornění o každé věci, snad se to dá někde vypnout :smiley:

Já se snažím aktuálně hledat chyby použitelnosti a s tímto souhlasím. Některé upozornění nelze zavřít a zabírají polovinu čitelné plochy oznámení. Nicméně se ještě podívám, co se s tím dá v nastavení dělat.
    => Podržet nad upozorněním prst, dát další nastavení a zakázat oznámení, pokud se vyložené jedná o nějakou službu na pozadí, která třeba neoznamuje příchozí zprávy (U mě Ampere a ACR Calls).

Nevíte někdo, jak vypnout tu plochu Google, co je úplně vlevo na odemčené obrazovce?
    Poděkovat autorovi 1
  • Ahoj, zatím musím říci, že vše šlape. Jen mám dotaz k oznámení. Mám aplikaco batter, widget reborn a energy bar. Obě app běží (logicky na pozadí) a zobrazují info ve scrollovací liště. Po aktualizaci na oreo mi pořád systém hlásí, že běží tyto app na pozadí a nemohu se za boha toho upozornění zbavit. Po rozkliknití jsem vypl všechna upozornění této aplikace a i tak se upozornění zobrazuje. Jediné co jsem našel je jeho odložení o hodinu. To ale nechci pořád dělat. Nevíte, jak toto otravné upozornění vypnout? Přeci vím, že mám nastavené dvě aplikace běžící na pozadí (několik vlastně, včetně whatsapp atp.) Díky za radu. :) T.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Já to vyřešil,odinstalací apky Beta a znovu jsem jí nainstaloval.Pak už šly povypínat upozornění.
    Poděkovat autorovi 1
  • me jdou zatím vaechny oznámení posunem zahodit nic se mi tam neukazuje. Levou obrazovku google zrušite v nastavení (podržet prst na plose a nastavení). Me by spíš zajalo jak se znavit google now pri swipe up (myslím bez 3rd party app).
    Poděkovat autorovi 1
  • DallasCZ napsal(a):

me jdou zatím vaechny oznámení posunem zahodit nic se mi tam neukazuje. Levou obrazovku google zrušite v nastavení (podržet prst na plose a nastavení). Me by spíš zajalo jak se znavit google now pri swipe up (myslím bez 3rd party app).

Nastavení -> Aplikace -> Výchozí aplikace -> Pomoc a hlasový vstup -> Asistenční aplikace -> zvolit ŽÁDNÉ
    V androidu 7 byl problém, že se to častokráte samo přenastavilo zpět a bylo to zaplé, tak uvidíme, jak si to povede teď.
    Poděkovat autorovi 1
  • Jde mi o tahle oznameni. Vse jsem vypnul a zahodit to nelze (chapu, ze zustava oznameni z beta testu a chci ten battery reborn, ale ne to oznameni systemu android - neda se zahodit)
    Screenshot_20180112-164619.jpg
    1080 x 1920 - 214K
    Screenshot_20180112-164611.jpg
    1080 x 1920 - 380K
    Poděkovat autorovi 0
  • Hlásím že konečně funguje VoWifi (TMo) a podporuje Project Treble. Dobrá práce Huawei :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • stonek napsal(a):

Hlásím že konečně funguje VoWifi (TMo) a podporuje Project Treble. Dobrá práce Huawei :-)

Project treble podporu jsi zjistil kde? Vidím to napsané ve FF, že je podporováno. VoWifi a VoLTE nastavení je tam kde má býti.
    Poděkovat autorovi 0
  • výkon se zdá být stejný.. v antutu stále kolem 150 tis.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě AnTuTu dalo 163 tisíc, ale to asi není rozhodující... Jinak zbytek budu hodnotit až po factory resetu, ale zatím to jede slušně
    Poděkovat autorovi 0
  • Ľudia ako zmením typ písma nemôžem sa na to dívať . Ďakujem
    Poděkovat autorovi 0
  • SpiRe napsal(a):

stonek napsal(a):

Hlásím že konečně funguje VoWifi (TMo) a podporuje Project Treble. Dobrá práce Huawei :-)

Project treble podporu jsi zjistil kde? Vidím to napsané ve FF, že je podporováno. VoWifi a VoLTE nastavení je tam kde má býti.
    getprop ro.treble.enabled

v lokalnim terminalu. Vyzkousejte
    Poděkovat autorovi 1
  • newguy  
    upraveno 12. January
    Tak jsem to cele prolezl a nikde se toto otravne oznameni neda vypnout. Nepomohlo ani nastaveni o ignorovani aplikaci bezicich na pozadi (ci jak se to jmenovalo) a v nastaveni oznameni systemu android to sice vyple je, ale oznameni dale vyskakuje a neda se tahnutim smazat. Jinak jsem k systemu bez vyhrad.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zapomněl jsem vložit obrázek
    Screenshot_20180112-174549.jpg
    1080 x 1920 - 471K
    Poděkovat autorovi 0
  • Mozem potvrdit aj ja mirrorlink funguje konecne. Trochu seka mp3 ked idu sucasne cez rockscout vanilla music a ide sucasne aj sygic. Sygic blbne trochu ked zastavim na semaforoch vypise, ze aplikacia nedostupna, ked sa pohnem vypise aplikacia sa za jazdy neda pouzivat, ked z nej vyjdem. Potom nabehne az do zastavenia vozidla. Ale inak funkcne. Takze sa presunieme do temy mirrorlink.
    Poděkovat autorovi 0
  • Lidi rozběhal nekdo pip? Mě to za nic nejde nebo nevím jak na to....
    Poděkovat autorovi 0
  • Na PIP som zatial ani ja neprisiel. Som aj pozeral nejake videa ale neviem ako to zapinaju. Nie ze by som to nejako potreboval
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.