Problem s wifi

Dobrý den, zakoupil jsem Huawei Mate 10 lite a zdá se, že přístroj nekomunikuje s mojí domácí wifi sítí, jak by měl, tzn. Můj starý Huawei P9 dual chytá lépe signál a pracuje okamžitě i při minimálním signálu oproti Mate 10 lite. Stejně tak pokud odejdu ze signálu a přijdu zpět, objeví se vykřičník u wifi signálu, jakože asi chyba a wifi musím vypnout a zapnout. V nastavení jsem nic nenašel a na internetu také zatím ne, proto se obracím s prosbou ns Vás. Mockrát děkuji za radu a přeji hezké odpoledne. Slavek
«1

Komentáře

• john230john230  
    upraveno 5. January
    Já bych zkusil přenastavit kanály v nastavení routeru a pak restartovat router,když to nezabere tak je možný že máš vadný kus a reklamoval bych ho.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 5. January
    Taky by to chtělo zkusit na jiném routeru, příp. tovární nastavení telefonu a až potom bych asi reklamoval.
    Poděkovat autorovi 0
  • tovarni nastaveni?obdrzel jsem tu aktualizaci b130 mam pocit,nebude to mit vliv na to?
    Poděkovat autorovi 0
  • SlavozeZnojma napsal(a):

tovarni nastaveni?obdrzel jsem tu aktualizaci b130 mam pocit,nebude to mit vliv na to?

navic,na mym rozteru bezi jeste televize,xiaomi a lumia s win. zkusim vse zazalohovat a tovarko,ale nerad :-/
    Poděkovat autorovi 0
  • Prostě může mít problém s routerem. Co máš za router? Nemusí to být routerem ani telefonem, ale když bys posílal telefon na reklamaci, stejně by ti udělali torávní nastavení a pak by něco zjišťovali. Takže nejjednodušší je zkusit, jestli se takhle chová i na jiných routerech - pokud jo, tak zkusit tovární nastavení. Pokud to je problém pouze na routeru doma, tak zkusit aktualizovat FW routeru...
    Poděkovat autorovi 0
  • no,neevim nevim,udelal sem tovarko na telefonu,pak jeste restart po nahrani zalohy aplikaci a kontaktu a pro zmenu se prestaly zobrazovat motivy v online galerii,,spis to vypada,jako by sem nahraly nejakej fake system na androidu,nebo fake EMUI,nemam paru,ale neba me to...co takhle aktualizace na neco novejsiho?
    Poděkovat autorovi 0
  • Kdo kam nahrál fake systém? Jak jsi aktualizoval na B130? Pak zkusit udělat tovární nastavení bez obnovení zálohy, pouze přidat google účet kvůli kontaktům...
    Poděkovat autorovi 0
  • ale ne,jen se to tak tvari,b130 se mi nahralo okamzite po prvnim zapnuti automaticky,ted sem udelal restart jen s google uctem uplne bez cehokoliv,tohle dopisovani je na H
    Poděkovat autorovi 0
  • A na hocijakú inú wifi sa pripojí bez problémov?
    Poděkovat autorovi 0
  • ahojte tak ako ste to poriešili? mam presne ten istý problém každý je pripojený na wifi ale moj huawei mate 10 lite nepripojí :( viete mi poradit kde môže byť problém? dalšia vec signál mi ukazuje len jednu max 2 čiarky :( a nechce ma pripájať ani cez dáta. mobil fungoval cca 2 mesiace normálne. ma ešte niekto taký problem? Ď
    Poděkovat autorovi 0
  • @myška535 Ahoj, nezkousis se náhodu připojovat k WiFi 5GHz? Tu Mate 10 lite bohužel neumi.
    Další co je často problém je, když máš zároveň zapnuté WiFi a Bluetooth. Proste bluetooth dokáže slušně rušit WiFi, která je na 2.4GHz. Pak jede v mobilu klidně poloviční rychlosti, extrém může být, že blbne připojení celkově.

Ty ovšem píšeš, že ti blbne asi i signal GSM a mobilní data.
    Nespadl ti náhodou na zem?
    Mohlo by dojít k poškození antén.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemáš nějaký "super" obal, který by teoreticky snižoval výkon antén? Pokud telefon nespadl, zkusit tovární nastavení, potom reklamaci.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    ono bohate staci,kdyz drzis mobil v leve ruce u anten a uz ztracis wifi
    Poděkovat autorovi 0
  • Jsem levák, držím mobil v levé ruce a problém fakt nemám.
    Poděkovat autorovi 0
  • anteny jsou v hornim predelu ry levaku
    Poděkovat autorovi 0
  • Psal si něco, na to jsem reagoval. Že neumíš držet mobil není můj problém :-)... Vím, kde jsou antény.
    Poděkovat autorovi 0
  • boze,ze vzdycky na kazdym foru se najde nejakej idiot
    Poděkovat autorovi 0
  • Nevím, co máš za problém. Píšu slušně, tak prosím o totéž.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale no tak, vždyť i iPhone 4 stačilo blbě chytit a člověk si skoro nezavolal :wink:
    Já myslím, že myšce spíš ten telefon opravdu někde upadl, když ji nejdou obě antény.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam uplne stejny problem telefon od zacatku co jsme ho koupil tak mi v praci na stejnem miste nejde jako stary samsung note 4. proste tam asi udelali na prd antenu wifi sem jediny clovekl na firme komu to nejde .. doma mi to taky vypadava singnal rychle straci .. velke zklamani prvni a poslednu huawei... davat telefon na reklamaci a byt mesic bez se mi nechce ... podle me je to tovarni chyba ktera se objevila za pochodu a nikdo to neresi
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.