Velká obrázková galerie hodinek Huawei Watch 2

Hodinky Huawei Watch 2 už jsou na trhu několik měsíců a pokud je srovnáme s předchozí generací, vzhled hodinek se změnil skutečně zásadně. Zatímco první generace byla velmi elegantní a vhodná do společnosti, druhá generace je naopak zaměřená na sport a má svoje kouzlo. Opět hodinky spoléhají na operační systém Android Wear a dohromady jako celek vše funguje velmi dobře. V tomto tématu vám ukážu obsáhlou fotogalerii těchto hodinek a pokud patříte k jejich majitelům, ocením vaše komentáře k designu a konstrukci Huawei Watch 2. Já osobně jsem s novým směrem spokojen, možná je ale škoda, že se k nám nedostanou úplně všechny verze těchto hodinek, pak by si ty svoje vybral skutečně každý. Jak se vám hodinky líbí?

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
Štítky:

Komentáře

• Fotky pěkné, o hodinkách velmi vážně uvažuji (jsou ve finále výběru) vzhledem k možnostem a výbavě. Chtěl jsem se nicméně zeptat na funkčnost kombinace Mate 9 (Oreo) + Watch 2 plus zda na této kombinaci poběží bez problémů Huawei Wear a Health a vše bude fungovat. Děkuji moc za informace.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 11. January 2018
    Já jsem s hodinkami v pohodě spokojen, fungují jak mají, notifikace pohoda, jen z nich nejde poslat sms když tam není sim, přestože jsou spojené s telefonem, ocenil bych možná větší výdrž na baterii, ale zase se velmi rychle nabijou
    Poděkovat autorovi 1
  • Hodinky mám již 4 měsíce a jsem s nimi téměř spokojen. Protože jsem hodinky kupoval také kvůli sportu, očekával bych od nich přesnější GPS, na 10 km trati ukazují až o 500m méně než jiná zařízení (telefon, Garminy a Apple watch). Také baterka nevydrží se zapnutým endomondo při sportu moc dlouho, cca 3h. S ostatními funkcemi jsem však plně spokojen a plní co od nich potřebuji. Za mě hodnotím na 80%.
    Poděkovat autorovi 0
  • StrekiStreki  
    upraveno 16. January 2018
    No chtělo by to spíše videa, aby bylo vidět jak je to lagujici system...
    Co se tyce behani to je jasne. Bud clovek koupi Garmin, Tomtom nebo jine a je spokojen se statistikami co tyto systemy maji a nebo si poridi androidweare a musi si vse dokoupit. Endomondo poskytuje statistiky srovnatelne s Tomtomem, ale jen v premium verzi. Je to na volbě. Tomtom jsem měl drive a stale je pouzivam. Watch 2 sport jsou nicmene fajn, maji notifikace a sim. A ta se obcas hodi. Bohuzel Huawei neumi krom Google Fit export do cehokoliv smysluplneho. Nevim proc Huhu neustale ignoruje to co ostatni umi bez mrknuti oka. Tomtom umí provest export do cca 20 druhu jiných aplikací. Nejde o to, ze Vam huhu vse zobrazí, ale o to aby to clovek mohl porovnavat po roce, dvou a ne jen do prvniho resetu. Vim asi to stale nechapou a bohuzel nechteji pochopit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den, uvažuji o koupi hodinek a jedna zásadní věc jsou hodinky v češtině? Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • ano čeština je, ale občas není dobře přeloženo, ale jsem rád i za to, když jsem kupoval tak čeština nebyla a přechod ze samsungu s češtinou byl o to složitější, ale teď super
    Poděkovat autorovi 0
  • StrekiStreki  
    upraveno 10. April 2018
    Krom čínských aplikaci ano. Google ano, Huawei ne(ciferníky, aplikace na sport atd.)
    Poděkovat autorovi 0
  • Pár screenu.
    screen-5.png
    390 x 390 - 24K
    screen-4.png
    390 x 390 - 22K
    screen-3.png
    390 x 390 - 41K
    screen-2.png
    390 x 390 - 28K
    screen-1.png
    390 x 390 - 22K
    screen.png
    390 x 390 - 20K
    Poděkovat autorovi 0
  • Hodinky vyzeraju dobre výkon tiež ok ale nebudú dostať aj skôr v dámskej verzii?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.