Ultrabooky MATEBOOK

Ahoj,

moc se těším na UB Huawei? Máte nějaké bližší info o dostupnosti? Moc rád bych se dozvěděl nějaké info. Cena x Dostupnost x Nabídka. Jak to bude s podporou? Budou mít i nějaké vychytávky co se týče HW a SW úprav? Nebo "jen" čistý HW (Intel atd), a SW (běžné Win bez softwaru). Myšleno něco jako čtečky otisků, lepší webky, nějaký soft podobný z telefonů? Díky za info

Komentáře

• @OM4CK4 asi te zklamu, ale ultrabooky Huawei se v CR neprodavaji bohuzel... Je mozne ze se do budoucna zmeni...
    Poděkovat autorovi 0
  • Možná o něm něco sepíšu...

image
    DSC_2047.JPG
    900 x 598 - 316K
    Poděkovat autorovi 0
  • jééé to by bylo fajne:-)

Poděkovat autorovi 1
  • Josefe to N N O na těch telefonech něco znamená?:-)
    Poděkovat autorovi 1
  • To je moc škoda. Kvalitních ultrabooků není nikdy dost. Dneska jsou na trhu samý hnusný šmejdi. A když už někdo udělá kvalitní a pěkný ultrabook, tak ho sem nevozí. To je hrůza :) Tak se budeme modlit aby chodil.
    Poděkovat autorovi 1
  • Koukal jsem na jeden nejmenovaný e-shop se zelenou příšerou a tam ho mají. Nemají, ale cenu ani dostupnost. Tak snad to není jen kachna nebo blbej ufounskej vtip.
    Poděkovat autorovi 1
  • Je to Alza, ta zalistuje všechno, už to tam já rok :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Snad nebudu muset do Číny pro dobrej noťas :(
    Poděkovat autorovi 1
  • @OM4CK4 tak poletíme do Číny spolu na náklady Huawei:-) a navštívíme tam šéfíka:-)
    Poděkovat autorovi 1
  • Vudce1978 napsal(a):

@OM4CK4 tak poletíme do Číny spolu na náklady Huawei:-) a navštívíme tam šéfíka:-)

jenom je škoda, že na tu naší malou zemičku zapomínají.
    Poděkovat autorovi 0
  • OM4CK4 napsal(a):

Vudce1978 napsal(a):

@OM4CK4 tak poletíme do Číny spolu na náklady Huawei:-) a navštívíme tam šéfíka:-)

jenom je škoda, že na tu naší malou zemičku zapomínají.
    co by Huawei pro našich 10 milionů čičmundů neudelal. V Číně jich jsou miliardy. :) Třeba se ale dočkáme.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak on se Matebook ani v jiných zemích nenabízí úplně automaticky, přece jenom je to specifický produkt :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Tak on se Matebook ani v jiných zemích nenabízí úplně automaticky, přece jenom je to specifický produkt :smile:

je to ale škoda. Kde sehnat dobrej a kvalitní notebook. Jsem s výrobky Huawei spokojený. Navíc pokud kvalita servisu telefonů funguje i na notebooky tak bych chtěl i notebook. Se servisem jiných značek mám bohužel také vlastní zkušenosti. A ať to byl ASUS, HP nebo nedejbože Lenovo tak to pokaždé byla hrůza a děs. Ale když si dcera rozmlátila displej na Y5 II tak výměna trvala tak dvacet minut a ještě za sranda cenu (sice je to levný telefon, ale cena opravy nebyla nijak přemrštěná). Takže servis 100%. Kéž by toto bylo i u ostatních firem.
    Poděkovat autorovi 1
  • Souhlasím s @OM4CK4, se servisem v Quadriu jen nej nej nejlepší zkušenosti, byl jsem tam vyřizovat i záležitosti známým a rchlost, ochota, cena, to vše mi říká: co půjde tak bych chtěl značku Huawei a proto bych také rád Matebook:-)
    Poděkovat autorovi 1
  • tak už jsem byl rozhodnutý, že si zajedu pro MB X do Německa, ale vyděsila mně recenze na idnesu o přehřívání a o horší citlivosti touchpadu. Nevím co je na tom pravdy. Našel jsem sice podobné recenze i na zahraničních serverech, ale ty jsou skoro jako kopie té České. Je možné, že jde o jeden a ten samý článek jen přeložený, ale budí ve mně obavy co když je na tom něco pravdy. Není to nejlevnější ultrabook a nerad bych s ním měl starosti. Nemáte někdo zkušenost?
    Poděkovat autorovi 0
  • @OM4CK4 nedokážu posoudit, bohužel nemám, ale Josef může poreferovat, ale předpokládám, že je v poho a jako vždy možná se přehřívá protože uživatel u něj kouří:-)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.