Honor 8PRO nebo Huawei P10 PLUS nebo MATE 10 PRO

Mám nyni Honor 8 PRO ale přemyšlí že ho ještě vrátím a že bych si připlatil na P10 PLUS nebo MATE 10 PRO, mate někdo zkušenosti s porovnaní těchto modelu jestli je tam nějaky velky rozdíl ? Jde mi hlavně asi o fotak a vydrž baterie .
«1

Komentáře

• Tak pokud můžu maličko porovnat tak výdrž baterie byla u P10 plus oproti MATE 10 Pro nic moc. MATE vydrží mnohem víc. Co se týká foťáku tak to takový "mega" skok není. Dobře fotí oba. Po uvedení na trh naopak MATE na P10 plus spíš kvalitou neměl. Po pár updatech se to srovnalo a možná i otočilo. Hlavni podstatný rozdíl krom výdrže je čtečka otisků. Jeden ji má vepředu a druhý naopak vzadu. Z kraje jsem se te zadní u MATE bránil, ale už jsem si zvykl.
    Poděkovat autorovi 0
  • No na výdrž u té P10 plus jsem četl spatne recenze a na foťák taky nic moc že lépe ostrila mate 9. Ale rozdíl od HONORU 8 PRO tam bude asi větší
    Poděkovat autorovi 0
  • Osobně si teda myslím, že P10 plus určitě fotí lépe než MATE 9. Už jen kvůli podstatne lepší světelnosti. Každopádně MATE 10 pro má ještě lepší než P10 plus.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám právě xiomi redmi note 4 ale nevyhovuje mi foťák tak jsem si koupil honor 8pro ale mám 14dni na to ho vrátit a koupit něco jiného, čekal jsem od HONORU lepší foťák, je o proti xiaomi tak určitě rozdíl ale ne zase tak úplně velký. Chci něco a velkou vydrží a dobrý foťák tak jsem měl vybrany p10 plus ale dočetl jsem se že je špatná výdrž a foťák neostri dobře, a mate 10 pro se mi hodně líbí a má snad vše, akorát ta cena je o něco vyšší.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak jsem psal, P10 plus fotí špičkově a potvrdí to tu každý, kdo ten telefon měl, nebo má. A i když by mi MATE 10 pro vydržel v pohodě i dva dny tak nabíjím stejně denně jako jsem nabíjel P10 plus. Ale každý se musí rozhodnout sam. Ideální třeba skočit někam do obchodu a oba telefony si osahat. MATE 10 pro má jiny poměr displeje (je to proti P10 plus nudle)
    Navíc se myslím i u P10 plus teď maličko změní parametry výdrže díky Androidu 8, který bude během chvíle uvolněný. (Vydrz by se měla prodloužit)
    Poděkovat autorovi 0
  • u mě by vyhrál Mate 10 Pro, mám a spokojenost, jak s foťákem tak baterka je hodně luxusní, nejlepší:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo Mate se mi líbí že má malé rámečky ikdyz čtečku bych bral vepředu, ale vypadá luxusně. Akorát jsem nechtěl nikdy sklo, je to riziko že to praskne při pádu ikdyz používám obal.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 18. January
    Tak koukni na Mate 10, ten asi splňuje tvoje požadavky nejlépe a i cenově vychází skvěle.
    Poděkovat autorovi 0
  • To už jsme něco o něm četl ale podle poslední info by se neměl dodávat pro cesko a neměl by podporovat české LTE, zrovna jsem to tento týden někde četl
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 18. January
    Jj, taky jsem někde četl tyhle nesmysly o LTE. Podporuje všechna naše pásma LTE.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. January
    Nevim No raci bych koupil telefon tady než pak posílat a řešit něco s Němcema a moc se mi nelíbí ten zadek, ty čočky vypadají divně .
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám všechny tři. Mate 10 Pro je jasně nejlepší volba.
    Poděkovat autorovi 0
  • Máš i Honor 8 pro jo? A když srovnas foťák s Mate, je tam hodně velký rozdíl?
    Poděkovat autorovi 0
  • Budu upřímný, nejsem fotograf a člověk, co by ten potenciál využil fakt naplno. Lepší je o kus, ale pojem velký rozdíl prostě pro každého bude znamenat něco jiného :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jestli jsou fotky ostřejší a v noci tam není tolik šumu a prostě líp vypadají? Taky nejsem fotograf
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, fotografie jsou v tomto lepší.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mate 10 Pro má mnohem lepší světelnost f/1,6 oproti f/2,2 u Honoru a má také navíc optickou stabilizaci a obojí je u telefonů obvzláště důležité možná více než u zrcadlovek, díky lepší světelnosti dá telefon nižší ISO a tím menší šum:-), tam kde Mate dá ISO 200 tak Honor dá třeba ISO 500 a to máš 2,5x vyšší šum zhruba
    Poděkovat autorovi 0
  • a P10 plusko má f/1,8 a optickou stabilizaci takže je mezi:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tady si do toho dovolím vstoupit, sám jako majitel všech zmíněných našich telefonů. MATE 10 PRO je bezkompromisní telefon a to nejen fotoaparátem. Pro mě je dalším velkým plus voděodolnost. To bez řečí. P10+ je vynikající telefon, nicméně, baterka při velmi aktivním dualsimovém využití je opravdu na jeden pracovní den (24h). MATE je na tom mnohem lépe.

Jestli si z Prahy, stav se u nás, ukážu ti obě vyrianty v aktivním provozu. Nicméně, až uvidíš rozdíl např. v displejích, uvidíš, že se rozhodneš pro Mate :)

Petr, Huaweistore
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 19. January
    Taky je MATE už doma :smiley: ale já se tam ještě nedostal :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.