"BETA" Motiv GOLDEN GLASS pre EMUI8

Bedrigo  
upraveno 24. April v Galerie Motivů
Dalej nepodporovane...
«134

Komentáře

• Bedrigo  
    upraveno 24. April
    Ostatné farebné varianty odvodím až bude tento motív vyladený.
    Poděkovat autorovi 2
  • Thank you very much:) Perfect
    Poděkovat autorovi 0
  • Rajs ked na daco narazis tak podaj problem plus screeny cim viac info das, tak naslepo vacsia sanca nieco poriesit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ok zatím jsem spokojenej moc ti děkuji to modré je fakt boží.
    Poděkovat autorovi 0
  • nemas pocit ze v tej modrej su tie ikony co sa jasu tyka nevyrazne ? dalo by sa prisvietit ale zabralo by kopec casu
    Poděkovat autorovi 0
  • To akoze okrem Pongi-ho ktoremu viac nerozumiem ako rozumiem o co ide,,, nikto nic ? tak to je super, kua. Takze mi asi neostane len ignorovat toto vlakno a az budem mat EMUI 8 u seba sam si zistim co je na hov.., a opravim si. A uz mi je jasne preco Hanni je dlhsiu dobu mimo. Takze jar alebo leto to isti. zatial ....
    Poděkovat autorovi 0
  • V pohodě nějakou tu chybičku to má ale testuji a potom dám screen nebo napíši co se mi nelíbí vydrž.
    Poděkovat autorovi 0
  • Možná by nebylo špatné motiv zmínit v diskuzi s Mate 10 Pro, ne každý navštěvuje všechny sekce. A vůbec, udělám to sám :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Bedrigo  
    upraveno 16. January
    Dobre, zaujima ma ci dobre ukazuje ikonu widgetu na zhasnutie obrazovky tzv lockscreen ci je moja, alebo hadze default modru. Ak modru potrebujem ci by mi niekto vytiahol backup aplikacii system ui a emailu cize com.android.email a com.android.systemui a tieto dva subory mi niekam zavesil na stiahnutie, ja to obycajne extrahujem pomocou filemanager+ kde si dam aplikacie a to co chcem dam zalohovat a on to hodi do adresara backups. Tie subory potrebujem z Emui8 to si rozumieme....
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 16. January
    Tak jsem teprve zjistil, že je nová verze motinu pro emui 8 na P10, tak zkouším a hledám nějaké nedostatky.
    Zde mám už nějaké připomínky a další dodám postupně. Zkouším modrou variantu. Všechny připomínky budou ve vztahu k dodanému pozadí:
    V nastavení - je původní originální ikona "Navigační tlačítko" (pokud beru k samotnému motivu)
    V emailu - hlavičky složek jsou nevýrazné (černé) "Doručené, Nepřečtené a všehny ostatní" nahradit bílou, tak jak v nastevení a příchozí email má podklad úplně černou, nevím, ale dle mě trochu k motivu trochu světlejší.
    V samotných poznámkách - opět černý "Poznámkový blok", barva viz. výše
    Opět záhlaví černé v Záznam zvuku, Stahování
    Vzhledem k tomu, že se jiné než systémové ikony ukazují v originále, tak mám celou sadu s originálními ikonami.
    Můj názor a další pokud bude potřeba vyzkouším....

Poděkovat autorovi 0
  • Ten email som skusal robit s uzivatelom pongi a je to onicom skusat nieco naslepo menit ked na emui 5 sa to chova inak, email jednoducho vzdavam, tak na toto fakt nemam nervy. Tie subory mi pongi poslal takze uz netreba, a viem podla obrazkov aj nedostatky mam ich vela len nedokazem zatial riesit a ani sa mi takto nechce. Takze cakajte az budem mat 8 u seba.
    Poděkovat autorovi 0
  • V pohode pockame až si to budeš moct testovat sám me zatím to takhle stačí.
    Poděkovat autorovi 0
  • tiez si myslim ze to bude najrozumnejsie, medzitym poupravujem nejake tie ikony do glass, nejake hotove tiez este zdokonalujem. Ale ak uz je pre p10 beta snad daco dojde aj do lite casom
    Poděkovat autorovi 0
  • Teraz aj s podporou chronus weather and clock widgetu ......
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 27. January
    Po vyzkoušení poslední verze mám zatím jen jednu chybu, a to v "Poznámkách", kde po otevření uložené poznámky je horni napis v černé barvě a měl by být podle ostatních v bílé barvě. Jinak dobré....
    Screenshot_20180127-092730.jpg
    1080 x 1920 - 868K
    Screenshot_20180127-092635.jpg
    1080 x 1920 - 847K
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj, robi sa to naslepo s pomocou madarskeho priatela, po madarsky neviem tak budte radi ze je ako je zatial. Hlavne sledujte datum aktualizacie....
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 27. January
    Pokud se mohu přihlásit k testování, tak jsem k dispozici.. Rád pomohu...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.