Huawei MediaPad T3 8" zkušenosti

Stal jsem se majitelem tohoto základního modelu v nabídce tabletů Huawei, rád se zde podělím o názory, připomínky, vylepšení atd. Kdo chce tak tu se mnou může pokecat, pokud budu moci rád poradím, přestože mám ještě jiný tablet, tak budu tento model testovat a používat
«1

Komentáře

• Tak mam za sebou prvni den pouzivani s timto levnym tabletem a prestoze jsem jiz roky zvyklej na drazsi masiny, tak zatim spokojenost, prekvapila me vydrz baterie, rano v posilce 75minut videa, pres den trochu pouzivani a vecer hodina na netu a baterka je nyni na 90% coz je slusny vysledek, jsem rad ze podporuje OTG, takze neni problem pripojit flesku, co je slabsi misto je mala vnitrni pamet, z 16GB je volnych necelych 6GB, coz je malo, ale je to levny tablet a da se dat samozrejme pametovka
    Poděkovat autorovi 0
  • Kladne hodnotim vydrz batrie 3 den a mam 30% bezneho pouzivani tabletu, takze zitra rano v posilce v pohode baterka vydrzi hodinku na pasu, proste normalni pouzivani a 4dny pohoda, supeeeer:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • a máš WiFi a nebo LTE verzi? Chtěl bych menší tablet, ale na cesty. Utáhne to i nějaké gamesky? Nevíš jestli to má i GSM modul?
    Poděkovat autorovi 1
  • @OM4CK4 mam WiFi verzi, u prvniho tabletu jsem mel LTE, ale v dnesni dobe kdy si nasdilim data z mobilu uz je LTE v tabletu asi zbytecne, co se tyka her, tak zatim parim Battlegrounds of Valor WW2 a pohoda, ale chybi mi u tohoto tabletu lepsi displej, ale za 3700kc se to da odpustit. Nevim jestli jsi v dotazu nemel namysli spise GPS modul? GPS modul ma, neni jako "nakousle jablko", ktere ma GPS modul jen v LTE verzi
    Poděkovat autorovi 1
  • Rano vyzkousim v tabletu navigaci Waze pres Prahu, tak pisnu jestli bude v poho
    Poděkovat autorovi 0
  • @OM4CK4 dnes jsem ráno u cigárka a kafča než jsem jel do práce zkusil na tabletu náročnější hru SIX GUNS a v pohodě tablet zvládnul:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Navigace Waze fungovala v pohodě v tabletu, jen by to chtělo na ní data, tak zkusím Navigator
    Poděkovat autorovi 0
  • Vudce1978 napsal(a):

@OM4CK4 mam WiFi verzi, u prvniho tabletu jsem mel LTE, ale v dnesni dobe kdy si nasdilim data z mobilu uz je LTE v tabletu asi zbytecne, co se tyka her, tak zatim parim Battlegrounds of Valor WW2 a pohoda, ale chybi mi u tohoto tabletu lepsi displej, ale za 3700kc se to da odpustit. Nevim jestli jsi v dotazu nemel namysli spise GPS modul? GPS modul ma, neni jako "nakousle jablko", ktere ma GPS modul jen v LTE verzi

Tak to je taky pravda. Mno líbí se mi ta velikost. Na hraní dobrý, ale dám to ještě do kapsy. Velký jsem měl taky, ale byla hrůza to sebou někde tahat. P10 má sice skvělý displej, ale je maličký. FullHD se taky hodí, ale zas si vezme víc na baterce. A ve vysokým rozlišením to pak navíc nezvládá grafika. Mně stačí když to utáhne SIX GUNS a Lego Star Wars. To jsou príma záchodovky :)
    Poděkovat autorovi 1
  • Vudce1978 napsal(a):

Navigace Waze fungovala v pohodě v tabletu, jen by to chtělo na ní data, tak zkusím Navigator

má plovoucí tlačítko? Bez toho bych si zařízení s větším displejem neuměl ani představit.
    Poděkovat autorovi 1
  • @OM4CK4 dobrá zpráva, plovoucí tlačítko má:-), právě u tabletu je to bezva, u P10 jsem tolik nevyužíval, u Mate 10 Pro vužívám a nejvíce se mi to hodí na tomto tabletu s větší úhlopříčkou
    Poděkovat autorovi 0
  • Jen pro zajímavost, fotka z tohoto tabletu:-)image
    Shaggy.jpg
    1479 x 2222 - 877K
    Poděkovat autorovi 1
  • Vudce1978 napsal(a):

Jen pro zajímavost, fotka z tohoto tabletu:-)

Tak Mate 10 Pro to není, ale na tablet za 4K dobrý

Poděkovat autorovi 1
  • @OM4CK4 tak mám pro tebe návrh: kup si Mate 10 Pro s tímto tabletem:-), škoda, že tablety fotí dost slabě
    Poděkovat autorovi 0
  • Ten se mi líbí. Ale teď jsem koupil P10. Musím zase vybrat nějakou banku :) a pak je vezmu oba.
    Poděkovat autorovi 1
  • Velice kladne hodnotim baterii, 9dni a nabijim potreti, tablet pouzivam denne, v praci, doma net, prehravani videa a filmu, obcas navigaci
    Poděkovat autorovi 1
  • @Vudce1978 Ahoj,máš nêjake zkušenosti s přenosem aplikací na SD kartu?I po nastavení SD karty jako výchozího úložiště se mě aplikace ukládají do tabletu.
    Poděkovat autorovi 0
  • @kedar2004 zítra dám paměťovku a vyzkouším, dnes po práci pivko:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • @kedar2004 aplikace na kartu SD bohužel u tohoto tabletu nedáš, karty by zpomalily tablet, nadstavba to blokuje, většina zákazníků by dala pomalou kartu a zařízení by bylo hodně pomalé a zákazníci by nadávali na výrobce, na SD kartu dáš jen filmy, video a navigaci(apku stáhneš do vnitřního úložiště a mapy nainstaluješ na SD kartu). Jinak že aplikace nejdou na SD karty blokujou výrobci svojí nadstavbou, lze v čistém androidu od veze 6.0. ale spousta lidí si tím zařízení akorát zaseká.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak mám za sebou 20 dní testování tohoto tabletu a zde postřehy:

KLADY
    vynikající výdrž na baterii, přes 10h není problém
    utáhne i výkonější hry
    podpora OTG bez problémů
    na běžné používání(internet, sledování videa na youtube a filmů) pohoda
    vydrží i pády na zem(2x nedobrovolně letěl přes metr na dlažbu a vydržel i bez pouzdra)
    slušný zvuk, přestože je jen jeden reprák
    nižší cena
    v pohodě funguje navigace
    při nízkém ISO na tablet slušné foto

ZÁPORY
    malá paměť úložiště(16GB, volných po rozbalení pouze 6,5GB)
    nemá automatický jas
    mohl by být hezčí displej, HD rozlišení už je na dnešní dobu málo, ale dá se prominout z ohledem na nízkou cenu
    při vyšším ISO už jsou fotky výrazně zašuměné

ZÁVĚR
    za tu cenu pohoda tablet a jakou druhý k drahému doporučuju, když se náhodou rozbije tak to nebude tolik bolet
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahojte som nová majiteľka tabletu mediapad T3 a potrebujem na ňom spojazdniť whatsapp aby mi išiel v mobile aj v tablete dik
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.