Navigační tlačítka

Ahoj, chci se zeptat, jde nějak schovat nebo zpruhlednit soft tlačítka? Jde mi o celkové využití obrazovky. Z Google play jsem stáhnul nějaké aplikace, ale nikdy to nebylo 100%. Pokaždé byl problém při vysunutí klávesnice. Je nebo bude třeba možnost, jako u P10 využít senzor otisku k funkci Zpět, Domů? Řešil jste někdo tento částečný hendikep? Díky za rady, názory
«1

Komentáře

• ViteK80  
    upraveno 21. January
    Otázka na Jozefa.

Je možné, že bude tahle možnost v Android Oreo? Diky
    Poděkovat autorovi 0
  • V Oreu půjdou úplně schovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • To si myslíš nebo jsi to někde vygooglil?
    Poděkovat autorovi 0
  • V emui 8 je volba jedno plovoucí tlačítko na ploše misto třech dole... Mám oreo na P10, je to i na Mate 10 pro
    Poděkovat autorovi 0
  • Ono by stačilo taky vyzkoušet googlit než se na něco zeptám :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • ViteK80  
    upraveno 21. January
    Já Googlil, ale na P10 Lite jsem nic nenašel, vše bylo pro P10 s Oreo. P10 lite má také plovoucí tlačítko "Chytrá asistence" , ale po aktivaci mám tlačítko i tři spodní soft tlačítka. Bohužel se spodní nedají vypnout.

Snad tahle možnost bude i na P10 Lite s Oreo
    Poděkovat autorovi 0
  • Asi jsi googlil špatně. To je funkce až v Emui 8,což ty nemáš, člověče. Až bude oreo, budeš mít možnost kromě navigační lišty ovládat systém jen navigačním tlačítkem, jako má např. Mate 10 pro. Třeba pro mě, s klasickou P10 je to zbytečné, používám jen ovládání čtečkou
    Poděkovat autorovi 0
  • Vím že Emui 8 má tuto možnost, ale doufám, že bude aktivní i pro Lite verzi.
    Počkám na Oreo s Emui 8 a uvidíme.

Jinak díky všem za příspěvky
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobry den. Kdysi jsem si koupil P8.(pred 2 lety) Dobry telefon. Ale Huawei se k nemu zachoval.. no nechme to byt. Ted jsem zakoupil P10Lite a co me prekvapilo, ze zas nejde uzamknout dysplej. Jde jen pres plovouci tlacitko. U P8 to slo pres app Awersome.. u p10 lite to nejde. Skoda.... Jinak za 4501kc nema chybuJde to nejak obejit, nebo nastavit? Dekuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Doplneni....a soft tlacitka na P8 slo normalne schovat.Takze dysplej byl vyuzity naplno.Pokud neverite muzu poskytnout foto opravdove zadny fake...
    Poděkovat autorovi 0
  • Verime :smile: , taky to mam na P9 lite, vcetne zamykani displeje soft.tlacitkem v navig.liste, bohuzel bez rootu to uz nelze upravit :neutral: . P10 Lite je pouze pouze softwerove blokovana , stejne jako u mne.
    Na P10 Lite existuje moznost ozivit tuto funkci bez rootu, pres ADB, nicmene v praxi to funguje dost blbe - v klidovem stavu je navbar schovany, kratkym svajpem se objevi tlacitka, ale jen na 3-4 vterinky, pak automaticky zmizi. Je mozne zap/vyp funkci po stahnuti notif.listy - (okenko), problemem je odstraneni - jedine factory reset (vyzkousel jsem).
    Poděkovat autorovi 0
  • Já jen dodám, že virtuální tlačítka půjdou u P10 lite komplet schovat přímo v nastavení systému po přechodu na Oreo :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Panove diky. Ale jinak je telefon super placka. Co me prekvapilo nejvic, je vydrz baterie. Palec nahoru pro Huawei.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak zamek obrazovky je i na nasem telefonu.Staci najet na widgety a umistit jej na obrazovku. Jejda...
    Poděkovat autorovi 0
  • Lidi dobry den. Objevil jsem na GP aplikaci, ktera vam schova navigacni tlacitka. Zatim na telefonu funguji.Je to app GMD Full Screen Immersive Mode. A funguje. Mam ji i na Mate 7 a zatim bez problemu
    Poděkovat autorovi 0
  • Jen dodam, ze vam,kdyz budete chtit,uschova i horni listu
    Poděkovat autorovi 0
  • zicous  
    upraveno 10. April
    Uzivatel pod prezdivkou,, rumburak''Ji zkousel zhruba cca pred rokem (mimochodem, zkousel ale nikomu nic nerekl.A ani se nikomu nezminil. ) Aplikace funguje, a bez rootu,klavesnice taky, jen si ji musite nastavit. Je to velmi jednoduche.Staci ji dat do chranenych aplikaci a dobu spusteni dat na off.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. April
    zicous napsal(a):

Uzivatel pod prezdivkou,, rumburak''Ji zkousel zhruba cca pred rokem (mimochodem, zkousel ale nikomu nic nerekl.A ani se nikomu nezminil. ) .

Vidim, ze komunikovat s tebou je ztrata casu. Jsi ty vubec normalni ?
    Edit:
    http://huafan.cz/discussion/5247/navigacni-tlacitka#latest

Poděkovat autorovi 0
  • Ja jo.Ale ty nejak nezvladas diskusi.. Co blbnes? Jen odpovidam. Nezlob se
    Poděkovat autorovi 0
  • Jen rikam, ze app funguje i bez rootu. Ty jsi rekl ze nefunguje.Co je na tom nenormalniho?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.