Testování Androidu 8.0.0 Oreo pro Huawei P10 Plus pro členy HuaFan.cz

upraveno 2. March v Huawei P10 Plus
V rámci odměn HuaFan Clubu za leden dáme několika vybraným lidem z HuaFan.cz možnost vyzkoušet operační systém Android 8.0.0 Oreo v modelu Huawei P10 Plus ještě před uvolněním finální verze, přičemž vybereme uživatele našeho diskuzního fóra, kteří jsou v naší komunitě aktivní a působí tady delší dobu. Pro ty uvolníme testovací verzi Androidu 8.0.0 Oreo a uživatelského rozhraní EMUI 8.0.0 formou OTA aktualizace, načež se už jenom budeme těšit na vaše dojmy a zkušenosti. Jelikož se nejedná o klasické veřejné testování ale uzavřený HuaFan projekt, dovolím si zde zdůraznit nejdůležitější informace.

- projekt je určen pro Huawei P10 Plus, telefon musí být z oficiální CZ a SK distribuce
- aktualizace bude dostupná pro single i dual SIM verzi, podmínkou pro instalaci je firmware B181
- jedná se o betaverzi, kde nemusí nutně fungovat všechny funkce, přihlašujte se jen v případě, kdy jste s tímto srozuměni
- pokud vám betaverze nebude vyhovovat, bude (pravděpodobně) nutné počkat na finální verzi a zatím nebude možnost downgrade
- přihlásit se můžete zasláním IMEI přímo mně skrze soukromou zprávu
- z došlých odpovědí vybereme skupinu uživatelů, kterým rozešleme Androidu 8.0.0 Oreo

Štítky:
«13456789

Komentáře

• Naprosto super, již jsem poslal zprávu a dám asi na modlení :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • yanick  
    upraveno 23. January
    P10+ mám necelé 2 týždne a tu som registrovaný 6 dní, čiže dokonale nevyhovujem :smile: Má zmysel pýtať sa do beta testu? :blush:

Edit: pokojne sa postavím na koniec radu a hlásim sa na pozíciu náhradníka :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak já jsem na tom stejně. P10 plus mám cca 2 měsíce, ale registraci pošlu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Přihlaste se každý kdo máte zájem, ono ne každý (kdo tady je třeba rok) bude chtít betu testovat. Cílem je udělat vám radost ale současně v rozsahu, který zvládneme :smile:

Info o aktivitě na fóru je tady spíše proto, kdyby třeba bylo přihlášených 50 a my museli nějak zvolit deset :smile:
    Poděkovat autorovi 2
  • Ja by som do toho išiel ale telefóm mám z volného predaja na SK, možem sa zapojiť?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. January
    Chcem to :smile: ale sk distribucia asi nie ci?
    Poděkovat autorovi 0
  • Huawei nemá zastúpenie na Slovensku, minimálne čo sa servisu týka.
    Predpokladám, že CZ distribúcia sa preto týka aj slovákov
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 23. January
    Ano, nešťastně napsáno, SK volný trh je taky ok :smile:

Původní post jsem doplnil.
    Poděkovat autorovi 3
  • ZVERuS  
    upraveno 23. January
    Som tu už 9 mesiacov ale mam len 5 príspevkov. Tak hádam sa ujde aj pre mňa. Mam dual sim SK. Dik .
    Poděkovat autorovi 0
  • xBennyxBenny  
    upraveno 24. January
    Tak to take zkusim. Snad to nebude tak strasne :) SZ poslana
    Je nejaky deadline do kdy se prihlasit, pripadne nejaky termin, kdy aktualizace, myslism tim betu, dorazi?
    Poděkovat autorovi 1
  • Termín někdy teď, pár dní :smile:

Jinak pár lidí se ptalo na reset - nutný není, ale při takto velké změně OS prostě doporučován je. Také u P10 se ukazovalo, že telefon po resetu běžel lépe.
    Poděkovat autorovi 1
  • Zo začiatku som bol dosť skeptický voči tomuto projektu, skor som si myslel že je to nereálne. Veci sa ale hýbu dopredu. Som tu síce zaregistrovaný cca rok ale aktívne som sa začal zapájať a sledovať fóra tak pred mesiacom po kúpe P10Plus. Od kedy dom preśiel z HTC na Huawei/Honor (Huawei P8lite, P9, P10Plus, Honor 6X, 8, 9), som maximálne spokojný stýmito značkamy a meniť nebudem.
    Keď k tomu pripočítam podporu zo strany HuaFan tak som spokojný ešte viac s touto značkou. Klobúk dole
    Poděkovat autorovi 1
  • Díky, to se hezky čte. A ano, některé věci na začátku vypadají nereálně, ale když se to nevzdá, jde to...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ad restart. Kdyz jsem na Nexus 5x prehazel na Oreo, nedelal jsem restart (to arni) a nepozoroval zadne problemy. Protoze P10+ taky nemam dlouho, tak se ptam, pres jakou sluzbu nebo aplikaci zalohovat, abych nemusel znovu vse instalovat? Proste prenest aplikace jako pri prvnim spusteni. Diky
    Poděkovat autorovi 0
  • Huawei Backup je super nástroj na zálohovanie dát ako sú aplikácie, smsky, call logs, notepad, nastavenia atď. I keď ja by som odporučil všetky aplikácie nainštalovať na novo a zálohovať iba sms, call logs, kontakty ...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ad reset, moj nazor je, ze pri beta teste by sa malo testovat tak ako bude produkt realne pouzivany. 99% ludi pojde z EMUI 5.1 na 8.0 cez OTA bez factory reset. A ak FR, tak po aktualizacii na stabilnu verziu.
    Ale v tomto pripade, ked ide o test pre clenov HuaFan.cz a neviem ako, kam a ci vobec budeme moct reportovat bugy, tak je to asi na vlastnom uvazeni :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Toto rozhodnutí je vždy na každém. Nejlepší samozřejmě je reset a pak obnovit max kontakty a SMS, aplikace nainstalovat znovu. Že se to většině lidí (logicky, mně taky ne) nechce je věc druhá. Ale jak říkám, to si musí každý rozmyslet sám.
    Poděkovat autorovi 0
  • O tom zda byl dany clovek vybran se dozvime pres SZ, nebo bude prekvapenim nahla nabidka aktualizace? :)
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak nad tím jsem ještě nepřemýšlel, původně jsem vám tedy chtěl postupně psát, ale ta nabídka aktualizace bez předchozího oznámení mě velmi zaujala :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • To mi nedelej, to budu zas 100x za den zkouset aktualizacni aplikaci :)
    Poděkovat autorovi 2
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.