Huawei Body Fat Scale and krásná Huawei váha se představuje

Huawei vyrábí spoustu velmi zajímavých telefonů a nejsou to zdaleka jediné zajímavé produkty, které má ve svém portfoliu. Doma třeba intenzivně testuji Huawei Matebook X, skutečně skvělý přenosný počítač, který ale na našem trhu oficiálně není dostupný. Co ale na našem trhu oficiálně najdete je Huawei Body Fat Scale and velmi krásná a stylová Huawei chytrá váha. Po vložení baterií je váha okamžitě připravena ukazovat vaši hmotnost, to nejzajímavější ale přichází v okamžiku, kdy ji spárujete se svým telefonem. Rázem se totiž o sobě dozvíte mnohem více než jenom samotnou hmotnost. Těšit se můžete například na podíl vody nebo tuků, aplikace samozřejmě vytváří dlouhodobou statistiku. Je schopna rozeznat hned několik uživatelů a její ovládání je snadné a intuitivní. A navíc skutečně skvěle vypadá a působí odolným dojmem. Z mého pohledu velká spokojenost a pokud by se během letošního roku ukázal nějaký podobný výrobek, byl bych skutečně nadšený.

image
image
DSC_2517.JPG
900 x 598 - 226K
DSC_2516.JPG
900 x 598 - 216K
«1

Komentáře

• upraveno 26. January
    Chteli jsme koupit tchanovi k Vanocum, ale bohuzel vaha neni vhodna pro pacienty s kardiostimulatorem :neutral: .
    Edit: Huawei za to nemuze, abych to upresnil.
    Poděkovat autorovi 0
  • Když já se všech vah bojím, neustále se mi zdá, že všechny ukazují nějak hodně kil:-), Josefe dokáže tato váha abych zhubnul? Pak jich koupím hodně a rozdám známým:-).
    Uvažoval jsem že ji koupím rodičům k vánocům, ale nechám na narozeniny:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Dokáže. Chci tady ukázat aplikaci v telefonu a to nepůjde bez toho, aby tam byly solidní údaje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ok budu se těšit, zajímavá potvůrka ta váha a popravdě jsem na ni úplně zapomněl:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Jsem čerstvým majitelem telefonu "Mate 10 Pro" a spokojenost s telefonem mne motivovala k nákupu teto váhy. Impulzem byla vlastně položka v menu továrně předinstalované aplikace Huawei -"Zdraví", která m.j. nabízí přidání zařízení váhy s měřením tuku. Mám přesně váhu zde popisovanou. Co je rozčarování, že s aplikací "Zdraví" váha nelze spárovat. Spáruje se s jinou Huawei aplikací určenou ale jen pro váhu. Výsledkem je tedy, že fyzické aktivity a cvičení se zaznamenávjí v jedné aplikaci a hmotnost v jiné aplikaci. To je dost zvláštní. Pro mne blížící se tomu, že váhu vrátím.
    Máte někdo nějakou jinou zkušenost ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Huawei má těch aplikací více, toto bohužel není domyšlené (na stranu druhou jedna all in one appka by asi byla celkem velká a pro mnoho lidí by tam byly nevyužitelné funkce). PS: kdy se zváží Jozef?
    Poděkovat autorovi 0
  • Nechal jsem se zlákat a zmíněnou váhu zakoupil. Výrobek hodnotím jedním slovem.... Bomba :smiley:
    Přikládám obrázek ať mají případní zájemci pojem o tom co vše lze touto váhou změřit.
    PS. Ano, vážil jsem sebe :smiley:
    image
    Screenshot_20180328-101657.jpg
    1080 x 2160 - 355K
    Poděkovat autorovi 0
  • Jsem rád, že jsem ti včera dobře poradil. PS: vážím více... :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 28. March
    musim opustit toto forum protože mě zrujnuje !!! :smiley:

@misanekx @Jozef_HuaFan Dokážete porovnat správnost parametrů s jinou váhou ??
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Jsem rád, že jsem ti včera dobře poradil. PS: vážím více... :smiley:

Myslím, že dobře poradíš vždy :wink:
    A ano, při pohledu na tvoje výsledky z vážení mám k tobě jako k šéfovi ještě větší respekt :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • filipino napsal(a):

musim opustit toto forum protože mě zrujnuje !!! :smiley:

Cena váhy je oproti ceně P20 PRO téměř symbolická :smiley:
    Ale opravdu ji mohu doporučit.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 28. March
    @filipino Včera jsem udělal dvě vážení cca po deseti minutách a výsledky naprosto identické. Potom jsem ze sebe svlékl všechno co šlo a parametry, které nejsou závislé na váze člověka opět stejne. Takže buď měří tak dobře, nebo to včera prostě dobře trefovala :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • spíš myslím nějakou jinou co počíta taky tuky a jiné capiny :D
    Poděkovat autorovi 0
  • No, kdyby se do takové váhy dobře implementovala AI, tak by nám těch +/- 75 kilo ukázala všem a ostatní hodnoty by se chovaly podle nejtajnějších tužeb toho kterého soudruha - ale k tomu má současná AI ještě daleko. :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • misanekx napsal(a):

Jozef_HuaFan napsal(a):

Jsem rád, že jsem ti včera dobře poradil. PS: vážím více... :smiley:

Myslím, že dobře poradíš vždy :wink:
    A ano, při pohledu na tvoje výsledky z vážení mám k tobě jako k šéfovi ještě větší respekt :smiley:
    To jsem rád :smiley:

Poděkovat autorovi 0
  • Servuste, našiel už niekto spôsob ako dostať údaje z tej váhy do AP Healt? Okrem ručného zadávania. Resp. bude to niekedy vyriešené? Bolo by vhodné keby niekto kompetentný odtiaľto dal takú požiadavku na úpravu AP. Je to škoda že to neide zosynchronizovať, bolo by to parádne riešenie. Vďaka.
    Poděkovat autorovi 0
  • Na toto tiež asi všetci serú!
    Poděkovat autorovi 0
  • Bohužel u váhy nemáme náhled na budoucí aktualizace.
    Poděkovat autorovi 0
  • oki. Vďaka aspoň za info. Hezký den.
    Poděkovat autorovi 0
  • Servuste priatelia, po aktualizácii Healt funguje spárovanie tejto váhy!!!!!!! Načítavajú sa údaje z váhy do Healt!!!!
    Zároveň aj Healt je vylepšený, takže absolútna spokojnosť!!!! Veľká vďaka zákazníckemu servisu HUAWEI!!!!
    Aj tebe ďakujem Jozef_HuaFan /ak máš v tom prsty Ty, tak všetka vďaka patrí tebe. Ak nie tak aspoň za starosť/.
    Takže kruh je uzavretý a zariadenia HUAWEI spolupracujú. Hezký den.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.