Oznámení na Mate 10 Pro (Android 8.0)

upraveno 29. January v Huawei Mate 10 Pro
V neděli jsem si domu přinesl tohoto mazla a zatím se s ním zžívám. Jen mě překvapilo, že si u některých aplikací, jako je například Gmail nemohu nastavit jiný zvuk notifikací.

Byl jsem zvyklý na to, že oba mailové účty, které mám synchronizované s Gmailem v mobilu mají jinou notifikaci a já tak poznal, jestli se mám podívat, nebo ne (jeden je osobní, druhý je pracovní). Teď mám notifikaci u Gmailu jednotnou, a to ještě tu, kterou jsem si v systému Androidu nastavil jako výchozí - a nejde to změnit.

Poradíte mi někdo?

Děkuju.

Komentáře

• Vše jde nastavit přes gmail , stačí zajed na nastavení a ta tě nasměruje do nastavení aplikace , tam jsou zvuky na každý účet zvlášť , osobně mám tři účty na Gmailu , a na všech jiný tón
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahojte. Vyuzijem toto vlakno aby som nezakladal nove.
    Mam Mate 10 PRO necely tyzden a nedokazem si nastavit notifikacie tak aby mi zobrazovali cokolvek okrem bodky.

Po 1 mi neskutocne vadi ze na AOD zobrazuje iba zmeskane sms a hovory. Ostatne notifikacie su maximalne zobrazovane ako jemne blikanie LEDky ktore si nikdy nevsimnem. Ako riesite tuto situaciu? (proste potrbujem vediet ked mi pride whatsapp, email, messenger atd,) Telefon pouzivam dennodenne ako pracovny nastroj a casto krat nereagujem vcas kvoli tomuto.

2. Notifikaciu na aplikacii mi ukazovalo iba ako 1 bodku a ja chcem aby mi ukazoval pocet neprecitanych sprav, mailov atd. Da sa to nastavit? Ak ano tak prosim kde?

3. Skusil som stiahnut NOVA launcher nakolko si ho vela ludi chvali, k tomu som si stiahol aj TeslaUnread na zobrazovanie notifikaci tak ako to potrebujem a ani to nefunguje. Mate niekto skusenosti?

Dakujem za kazdu radu

Poděkovat autorovi 2
  • n7610 napsal(a):

Vše jde nastavit přes gmail , stačí zajed na nastavení a ta tě nasměruje do nastavení aplikace , tam jsou zvuky na každý účet zvlášť , osobně mám tři účty na Gmailu , a na všech jiný tón

Když jdu do Nastavení v Gmailu (odkaz v levém menu), tak si mohu vybrat, jestli chci obecná nastavení, nebo pro jednotlivý účet.

1. Obecná nastavení
    Spravovat oznámení - vede do nastavení Orea a tam volba vyzváněcího tónu není.

2. Nastavení pro konkrétní účet
    Mohu "Oznámení" vypnout nebo zapnout, podtím je "Spravovat oznámení" a to vede opět do nastavení Orea, kde není volba notifikačního tónu.

Takže ať dělám co dělám, pořád to nikde nevidím.
    Poděkovat autorovi 0
  • n7610n7610  
    upraveno 30. January
    Obecná nastavení - spravovat oznámení , u každého účtu je pošta , tak na ni klikni máš tam zvuky
    Poděkovat autorovi 2
  • n7610 napsal(a):

Obecná nastavení - spravovat oznámení , u každého účtu je pošta , tak na ni klikni máš tam zvuky

Jsem slepý, toto jsem přehlédl, vřelé díky!
    Poděkovat autorovi 1
  • Tomas_J napsal(a):

Ahojte.........

3. Skusil som stiahnut NOVA launcher nakolko si ho vela ludi chvali, k tomu som si stiahol aj TeslaUnread na zobrazovanie notifikaci tak ako to potrebujem a ani to nefunguje. Mate niekto skusenosti? Dakujem za kazdu radu

Nova launcher v této kombinaci mě funguje, můžeš si tam nastavit jaké chceš notifikace (kroužek, barvy, čísla atd.), u kterých aplikací chceš notifikace zobrazovat a další volby dle libosti. Ještě upřesňuji, že mám Nova launcher placený :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Čísla místo puntíku se dají nastavit
    Nastavení -> aplikace -> oznámení a stavový Řádek -> metoda oznámení
    Poděkovat autorovi 1
  • @n7610 díky, hned jsem nastavil, ale ukazuje se mi počet pouze nahoře na liště, u aplikací mám jen puntík, jde to jinak?image
    Screenshot_20180204-165539.jpg
    1080 x 2160 - 980K
    Poděkovat autorovi 1
  • Ahojte, trošku to oživím.
    Myslíte, že se dočkáme upgradu AOD, aby ukazoval všechny notifikace, např. Whatsapp a podobně? Přísahal bych, že jsem to u někoho asi na P9 viděl... Tohle mi oproti LG G6 hodně chybí...
    Poděkovat autorovi 0
  • dedy  
    upraveno 17. February
    Notifikace - čísla místo puntíků: Přidržet na ploše prst. Je tam poté nabídka Tapeta, Widgety, Přechody a Nastavení. Dáš nastavení. Pak Ikony aplikací s odznaky. Poté v režimu zobrazení puntíků dáš Nepřečtená zpráva. Rozbalí se okno, kde jsou pouze kontakty. Musí být povoleno. Toť vše. Pak se mi začali ukazovat nad ikonama čísla. Určitě funguje u E-mailu, telefonu, SMS. Víc jsem nestačil vyzkoušet.
    Poděkovat autorovi 1
  • Jen dodám, že místo přidržení prstu na ploše se to dělá tak, že se přiloží na plochu prsty dva a posunou se směrem k sobě :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den, koupil sem si Huawei mate pro 10 a od první chvíle mi nechodí oznámení od aplikaci Facebook a her nevim proc. Vse mam nastavené aby mi to chodilo ale nic se neděje děkuji moc za radu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Záleží taky jaký používáš Launcher. Co vím, tak ve standartu Mate 10 Pro nemá notifikaci pro úplně všechny aplikace . Já používám Nova launcher s doinstalovaným doplňkem TeslaUnread a v něm si nastavuji, které apliakce mají a nemají notifikace atd. :blush:
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.