Honor 9 obdržel Android 8.0.0 Oreo a EMUI 8.0.0 (B360)

upraveno 22. May v Telefony Honor
Právě v těchto dnech začíná být uvolňována nová aktualizace s označením B360 pro Honor 9 a toto už bude pravděpodobně finální verze operačního systému Android 8.0.0 Oreo pro tento telefon. Primárně je aktualizace dostupná pro účastníky veřejného testování, později zamíří také na další telefony. Těšit se můžete na spoustu nových funkcí.

- funkce Obraz v Obraze
- zkratky aplikací
- přeskupená nabídka nastavení
- navigační tlačítko
- podpora Linkedin v telefonním seznamu
- a mnoho dalších příjemných drobností

image
image
DSC_3137.JPG
901 x 598 - 666K
DSC_3140.JPG
901 x 598 - 624K
Štítky:
«13456759

Komentáře

• Jestliže jsem si u bety stěžoval, nyní už je to v pořádku. Už je to zase ten svižný telefon, který jsem koupil. Za mě palec nahoru.
    Poděkovat autorovi 1
  • zkratky aplikací to je jako "3D touch" ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Zobrazuje i tato verze nesmyslnou hlášku "Počet aplikaci běžících v pozadí", které nejde skrýt? A zkuste si někdo nainstalovat aplikaci Kinscreen, která by měla udržovat displej v zapnutém stavu při určitém náklonu nebo pri držení v ruce na základě mikrootresu. Ta taky na betě nefungovala.
    Poděkovat autorovi 0
  • To není verzí, to je vlastnost Androidu Oreo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já pořád nechápu, o jakou hlášku běžících aplikací na pozadí jde. Ani na Honor 9 s Oreem, ani na Honor View 10 mi nic takového nevyskakuje a zaručeně mi aplikace na pozadí běží.
    Poděkovat autorovi 0
  • 1. jsem na tom jak Zdenek34, také nevím o jakou hlášku jde, žádnou tam nemám. 2. apk Kinscreen jsem nikdy nepoužíval, pokud nepujde, spíš bych to řešil s vývojářem. 3. Wocap mi ukazuje notifikace jen bílou led, ať tam zadám jakoukoliv. Zkoušel někdo(nebo jak to zkusit) jestli fungují všechny barvy co dřív šly? Modrá, červená atd? Nebo je to chyba Wocapu?
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě jde normálně modrá co mám nastavenou.
    Poděkovat autorovi 0
  • Po instalaci beta verze, ani po factory reset, a ani teď mi nefunguje Samsung smart wiev. S huawei p9, s honor 7 Lite to normálně běží. Má ještě někdo tento problém?
    Poděkovat autorovi 0
  • Na B360 som práve objavil dve zaujímavé veci.

1 - pri zapnutej obrazovke prejdite rukou alebo prstom nad senzor priblíženia, obrazovka sa vypne :open_mouth:

2 - v Google Play som si dal vyhľadať emailovú aplikáciu, v zozname bolo množstvo aplikácií na výber, tak som zoznamom roloval a keď som našiel nejakú ktorá sa mi pozdávala tak som zo zoznamu všetkých dostupných aplikácií klikol na Inštalovať a čuduj sa svete, takýmto spôsobom sa mi začali sťahovať 3 aplikácie ale tá na ktorú som klikol to nebola :flushed:
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne sa obrazovka nevypne...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 2. February
    Ale aj mne sa to raz stalo, že som priložil prst a zhasol no odvtedy nie, aj majster programátor sa utne :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě jsem si všiml že na oreu zle natáčet fullhd videa s 90 fps. Že by to šlo na 7 jsem si nikdy nevšiml....
    Poděkovat autorovi 0
  • To máš v nastavení? Já tam mám stále 60 fps.
    Poděkovat autorovi 0
  • to más když dáš zpomalený pohyb...můžeš vybrat FullHD 90 fps nebo HD 120 FPS.....
    Poděkovat autorovi 0
  • Zaznamenal niekto spolu so mnou výrazne zhoršenú výdrž batérie? Telefón vydrží o dosť menej oproti Bete, na Nougate sa mi zdá že vydržal najdlhšie...
    Poděkovat autorovi 0
  • Androidak: vysloveně zhoršenou ne ale trochu horší jo. Mám teď nastaven foun uplně stejně jak v první betě, tak uvidím. Tam mi přišlo,že tak po týdnu se to usadilo suprově. Takže čekám, že se stane to samé. :-) Mně foun vydržel nejdéle právě na první betě.
    Rumiczek: asi jsem natvrdlej, ale kde to můžeš vybrat. Já to nikde nemohu najít :-)

Jinak jsem nezjistil žádné nefunkční věci, vše šlape, jen mi nefunguje ta barva led oznámení u Wocapu. A to jsem dělal 2x hard reset founu přes kombinaci tlačítek Volume a vypnutí. Ale s tím se dá žít. :-D
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím. Přišla již někomu, kdo neměl nainstalovanou betu, OTA final verze Oreo?
    Díky.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Zatím ne na to si ještě budeme muset asi počkat
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.