Google/Android Pay

Přístroj od Vodafone - barva Mocha Brown.
Číslo sestavení při koupi - BLA-L09 8.0.0.125(C432).
Ihned aktualizováno na verzi BLA-L09 8.0.0.128(C432) - provedeno tovární nastavení.
Obnovení původního nastavení aplikací z HTC M8 přes účet Google.
Potvrzení uložené karty od mBank - průběh v pořádku, následná platba v pořádku.

Uvidíme, až přijdou nové aktualizace.
«1345

Komentáře

• Mám z volného prodeje - barva nejhezčí Mocha Brown:-)
    Mám B129
    Uložená karta od Money bank

Placeno několikrát a vše také zatím šlape v pohodě
    Poděkovat autorovi 1
  • Ta barva asi moc vliv na toto mít nebude...
    Poděkovat autorovi 0
  • @Pavel jasne barva nema vliv, ale ta nase je nejhezci:-)
    Poděkovat autorovi 1
  • Google Pay dnes aktualizace, funguje?
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak na to koukám, změna taky proběhla. Nicméně jsem ještě neměl možnost vyzkoušet platbu, ale na funkčnost aplikace by to vliv mít nemělo. Vyzkouším co njdříve.
    Poděkovat autorovi 0
  • Teď jsem platit v Lídlu a po aktualizaci Google Pay funguje!
    Poděkovat autorovi 0
  • Budu přidávat ještě do Google Pay druhou kartu od Moneta Bank, tak jsem zvědavý jak to bude fungovat!
    Poděkovat autorovi 0
  • @Beeba mě karta od Monety funguje v poho:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Po několikáté se mi stalo, že platba na první "pípnutí" neprojde a druhý pokus už je ok. Platím tak od začátku co to jde s mBank a šlo to vždy na první pokus. Neděje se Vám to někomu taky?
    Poděkovat autorovi 0
  • Zatím nestalo. Spíš zapomínám zapnout displej a pak se divím, proč neplatím :smirk:
    Poděkovat autorovi 0
  • Též mBank a funguje spolehlivě napoprvé!
    Poděkovat autorovi 0
  • Dík, to je ta lepší varianta že Vám to funguje jak má. Budu tu muset nějak opatrně pořešit, aby to nepřestalo jít úplně.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak přidána do Google Pay druhá karta od Monety Bank. Stačí jen kliknutím vybrat, kterou kartu chcete mít výchozí. Je to rychlé a funguje spolehlivě!
    Poděkovat autorovi 0
  • Provedena platba přes mBank, nově již jako Google Pay. Vše v naprostém pořádku.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 5. March
    Tak se v neděli stala divná věc, Google Pay v telefonu oznámil, že kartu mBank již není možné na tomto telefonu používat. Žádné změny na účtu nebo kartě provedeny nebyly, tak zkusím odebrat a znovu aktivovat tu samou. Poslední regulerní platba byla cca před týdnem.
    Někdo podobný problém?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 5. March
    Tak při pokusu přidat opět kartu zajímavá hláška:
    "Službu Google Pay na tomto zařízení nelze použít. Důvodem může být to, že zařízení je odemčeno, má odemknutý bootloader nebo používá vlastní pamět ROM. Google tak nemůže zaručit, že toto zařízení splňuje bezpečnostní standardy pro službu Google Pay."
    Pouze doplním, že telefon je od Vodafone a žádné odemykání nebo úpravy nebyly provedeny. Teď otázka, kde je chyba... :disappointed:
    Poděkovat autorovi 0
  • @lotr_Mates Používám Google Pay platby téměř denně mBank, Moneta bank naposledy před hodinou a bez problému. Zabezpečeno mám vše otiskem prstů. V zabezpečení může být problém!
    Poděkovat autorovi 0
  • @lotr_Mates Stejnou hlášku mi to psalo pokud byla instalace Google pay provedena do čistého telefonu s firmware B129.
    Pro korektní funkci jsem dělal tenkrát downgrade na B128....vše nainstaloval a teprve přešel na novější B129 - bez továrního nastavení.
    No a teď jsem na B131 opět bez tovarka a vše jede dál.
    Nevím jak to funguje, ale nemusi mít Huawei u Google prostě vždy schválený firmware pro účely Google Pay? Třeba ještě nemají schváleno nic novějšího než B128 a proto při obnově dat a čisté instalaci na novějším prostě Google Pay nejde.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Beeba Myslím, že tobě to funguje právě z důvodu, který jsem tu uvedl. Buď jsi stále na FW B128, nebo jsi při přechodu na vyšší nedělal prostě tovární nastavení telefonu.
    Nebo se pletu?
    Poděkovat autorovi 0
  • @misanekx Aktualizace instaluji jak přijdou, takže teď mám B129 a tovární nastavení jsem nedělal. Google (Android) Pay mi funguje od zakoupení telefonu (24.11.2017) bez jediného problému!
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.