Vybíjení Baterie

Ahoj,
chtěl bych se zeptat na váš názor na můj problém. Mám necelé 2 roky P9 a baterie mi vydržela max 1 - 1,5 dne. Mám neustále zapnutou WIFI , Data , Bluetooth a GPS. Volám denně kolem hodiny , přijímám spoustu emailů , bluetooth je spojené na hodinky a v autě na HF. Předevčírem jsem si zapnul Hotspot a zapoměl ho vypnout. Byl zapnutý tak 4 hod. Telefon se značně přehříval a od té doby mám veliké problémy ho nabít a hlavně mi vydrží baterie tak od 7. - 13. hod. pak je baterie na 15% a během 1/4 hodiny se vypne úplně. Podle mne se přehřála deska a odešla baterie.
Měl by jste někdo na to stejný nebo jiný názor ? Je to ještě v záruce. , chtěl bych to reklamovat.
Děkuji za jakoukoliv informaci.
Štítky:

Komentáře

• No já v první řadě u těhle problémů dělám ful format a až pak dělám nějaké závěry.
    Nevím jak to má Huawei (protože je to můj první telefon od této značky a mám ho cca 2měsíce) ale u ostatních značek co mi přišli pod rukou jsem se stím nestkal. A to se mi třeba při hraní her docela dost zahřívali.
    Ale když už jsi založil toto vlákno taky se na něm přiživím.
    Je normální aby mi při zaplé wi-fi a datech zároveň spadla baterie přez noc o cca 12-20%
    Pokud vypnu wifi tak o necelých 10%, u jiných telefonů se mi toto nedělo, vždy klesla o cca 3% za noc
    Poděkovat autorovi 0
  • Unite  
    upraveno 2. March
    Zapomněl jsem napsat, že je to po formatu a dělá to i v čistém telefonu
    Poděkovat autorovi 0
  • Problém je asi baterie nebo nabíjecí okruh. Kontroloval jsem v apce Ampere kolik to nabíjí a při 40% baterie to nabíjí od 0-270 mA. Což je úplně v pr..... Před tím mi to nabíjelo min. 500mA a více.
    Poděkovat autorovi 0
  • wiglegummi napsal(a):

Je normální aby mi při zaplé wi-fi a datech zároveň spadla baterie přez noc o cca 12-20%
    Pokud vypnu wifi tak o necelých 10%, u jiných telefonů se mi toto nedělo, vždy klesla o cca 3% za noc

Tohle mi připadá dost , ale já to na noc vždycky dávám na nabíječku :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky mám problém s baterií, vydržela mi normálně 1,5 dne i s rezervou, ale minulý měsíc, jsem telefon vybil tak, že se mi vypnul, vím, že Li-onky nemají rády vybíjení do nuly, ale tak projednou jsem si říkal, že to vadit nebude, jenže chyba lávky, od té doby mi vydrží nabitý cca půl dne. Nevím, jestli reklamovat, baterie mizí doslova před očima.
    Poděkovat autorovi 0
  • No můj problém jsem vyřešil tím že wifi zapínám jen když to nutně potřebuji, jinak jedu pouze na data od operátora,
    Pochopil bych takový úbytek kdyby byl signál wifi příliš slabý, ale router mám vedle v pokoji a zdi tady jsou hodně tenké :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • bambisbambis  
    upraveno 8. May
    Osobné mám skôr skúsenosť že majú vetsiu spotrebu dáta od operátora ako WiFi
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud s tím hodně navigujete v autě, tak se tomu ani nedivím a výrobci baterií mají radost.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 8. May
    djmikky napsal(a):

Taky mám problém s baterií, vydržela mi normálně 1,5 dne i s rezervou, ale minulý měsíc, jsem telefon vybil tak, že se mi vypnul, vím, že Li-onky nemají rády vybíjení do nuly, ale tak projednou jsem si říkal, že to vadit nebude, jenže chyba lávky, od té doby mi vydrží nabitý cca půl dne. Nevím, jestli reklamovat, baterie mizí doslova před očima.

Muze to byt softwerova zavada, vyhodnocovaci (nabijeci) obvod mozna zmenil nastaveni kalibrace, nebylo by to poprve a ani naposledy. Bylo by mozna zahodno zkusit jeste pred servisem nekteru metodu kalibrace. A snad wipe cache , (mozna i factory reset). Nevim, jestli se v P9 dostanes do ProjectMenuAct, tam je v HW casti stav baterie vcetne infa o nastaveni kalibrace, kod je
    #*#2846579159#*#* .
    Pokud mas ciste nahodou TWRP na palube, patch ProjectMenuAct:

https://mega.nz/#!UgcXDCJQ!4oThak3-S8UnwklnqA-hDYKCUXDo4LqucPrWHVcpOg4
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.