Vibrace uvnitř telefonu

Ahoj. Před měsícem jsem si pořídil P9 a první dny jsem z ní byl úplně nadšený. Ale pak jsem si začal čím dál víc všímat toho, že v telefonu vibruje (nemyslím vibrační motorek). Příklad situace. Držím telefon v jedné ruce a zezadu klepnu prstem (ideálně do spodní části mobilu) ... A cítím, jak uvnitř telefonu zavibruje. A nebo pokládám mobil na stůl a cítím, že uvnitř pohybem něco vibruje. Jak kdyby nebyl někde na šasi dotáhnuty šroubek nebo já nevím. Zajímalo by mě, zda s tím měl někdo problém a zda je to reklamovatelne. Docela mi to totiž vadí. Předem děkuji za odpovědi.

Komentáře

• ve které je to části? ikdyž se to nezdá, tak tohle můžou dělat buď tlačítka, takže polož na všechny tři prst, a zkus poklepat. a potom to dělají ještě čočky fotoaparátu, které jsou volně uložené kvůli zaostřování. pokud to nebude nic z toho, tak to opravdu může být důvod k reklamaci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Moje P9 dělá úplně to samé... při poklepu taky jakoby vibruje... reklamaci jsem neřešil, nemůžu říct, že by to nějak otravovalo. Člověk si asi časem zvykne :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • Ahoj. Mám ten stejný problém. Když na něj ze zadu klepnu tak v něm mírně zavibruje. Když ho položím na stůl tak taky. Myslel jsem, že je to nějaká součástka co se ve vnitřku hýbe. Je to, ale víc jako takové plechové. Možná to dělá zadní hliníkový kryt. Telefon mám 10 měsíců zatím jsem to neřešil. Nezhoršuje se to,ale je to divný pocit.
    Poděkovat autorovi 0
  • někde už to tady je, i s odkazem na YouTube - je to čočka ve foťáku.. jinak dělal mi to už P6, P9lite, a teď i P9..
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo jo, dělá to i Mate 10 Pro a dokonce podobně zněl i HTC M8 :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Zkusil jsem a dela take Mate 10 Pro, ale musel jsem si dat hodne pozor abych slysel, je to cocka fotaku, vubec mi to nevadi a kdybyste tu o tom nenapsali, tak o to ani nevim:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuji internetoví přátelé, trochu jste mě uklidnili :) posledních pár dnů jsem si dal tu práci a obešel kamenné prodejny a tukal snad do všech Huawei, které mi prošli rukama. A skoro bych řekl, že za to může kovové tělo nebo jak řekl Hooq, čočka foťáku. Protože například modely Lite s plastovými zády to nedělají, zato plné verze (kovové) snad všechny. Včetně P10 nebo P10 Mate. Asi nezbývá než si zvyknout no. Nicméně děkuji za odpovědi :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.